Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Dziewczyny, napisałam zbiorówke do Was z relacją z weekendu i zżarło ją! Szlag mnie trafia. Jak zdązę dziś to napiszę jeszcze raz, ja nie to obiecuję jutro. ew. wieczorem. Celi, dzięki za pomysły, jak widzę ze u Groszka działa to i moze u mnie zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ja chyba Cię równiez o sposób na małe co nieco zapytam:P soro taka zmiana nastawienia u Groszkowatego J.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, ale fajnie, że taki zrobili Ci prezent urodzinowy:) I że J. sie spisuje, odpukać, na razie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja powoli się zbieram do domu. Emilek poszedł (zbiorowy) w wersji skróconej - na wiecej nie miałam czasu. Indywidualnie poodpisuję jutro. Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeny, ja też nie chciałabym takiego świecznika:( Nieciekawie sie robi:( Po co dokładać sobie stresów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo....a ja już się obrobiłam ze wszystkim:) :D mam chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, co z ta kawa, bo mam pypcia na miłe towarzycho i ploty okrutne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Spóźnione życzenia do zielonego groszka wysyłam. Życzę , by w końcu zamieszkaliście razem i by nie było tego całego zamieszania. A weekend znowu minął a ja znowu muszę czekać do piątku aż mój przyjedzie. Trochę się już przyzwyczajam ale i tak pomimo wszystko wolę jak jest codziennie w domu. Lekkie fochy oczywiście miał . Na szczęście szybko mu minęły. Ale po co w ogóle one były. No i gdy fochy były to ja w żadan sposób nie mogłam tego jego humoru złagodzić i najlepsze co mogłam ztobić to nie odzywać się i przeczekać. Ale tal mało czasu mamy i tak szkoda czasu na takie przepychanki. A co do prezentu, to celi fajne pomysły miała. A może jakoś delikatnie szefa podpytać. Wiem ,że nikt nie chce mówić ale może coś powie. Trochę też jego gust powinniście znać więc coś fajnego na pewno kupicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczki > szkoda, że nie napisali o tym, że matki powinny kochac ojców swych dzieci :P A teraz doza kościoła na temat rozwodów i korzyści emocjonalnych po uzyskaniu stwierdzenia nieważności ślubu kościelnego : http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53664,3751324.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net kochana na kawkę wspólną musimy poczekac i to długo :O bo na razie to mam buzie zrytą przez dentystę i białe dni przez tydzień jako zalecenie :O A pózniej muszę wymienić koronę na zebie i jak znam siebie to tez będę się nad sobą użalac :O Ale myslę, że do swiąt spotkamy się ;) o ile nie wyskoczy mi znawu wyjazd na drugi koniec Polski :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi.....; (szkoda.....Groszku-nie jestem w temacie, ale tez sie do zyczen dołaczam , z jakiego kolwiek powodu-wszystkiego naj, naj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Nie bardzo mam czas ostatnio a może mam tylko organizuję go sobie bardzo żeby jak najmniej mysleć .............wtedy jest zdecydowanie lepiej. Zyjecie sobie macie emocje a ja tak z dnia na dzień to samo ..........spokój cisza żadej nerwówki ..............jak dla mnie to cos nowego nigdzie sie nie spieszę nie musze łapać w biegu niczego ............tak to jest jak się jest samotną z musu :-). Celi co do odroczenia podatku od sprzedazy nieruchomości wystarczy złozyc pismo w formie oświadczenia do urzedu skarbowego że pieniądze ze zbycia nieruchomości przeznaczasz na cele mieszkaniowe . To oswiadczenie daje Ci mozliwośc nabycia lub wybudowania domu , mieszkania w okresie dwóch lat , po tym okresie bedziesz musiała się okazać na jaki cel wykorzystałas pieniadze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) dzieki wielkie za info podatkowe, co jak co, ale podatków to wyjątkowo nie lubie płacić i jak tylko jest jakas mozliwość to z niej korzystam ;) jeszcze raz dziękuję ;) Net ;) słoneczko nie żałuj, bo ja teraz wyglądam fatalnie , trochę przypominam chomika :O po za tym strasznie bolą mnie dziąsła :O po co mi to piaskowanie było :O ale to i tak nic w porównaniu z tą wymainą korony :O wrrrrrrrrrrrrrr juz mi jest słabo jak o tym myślę :O Jak ja się boje stomatologów :O A to wszytko przez rodziców, kórzy we mnie zaszczepili ten strach :O pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to Kasiu
wszystkiego naj, najlepszego!!! [kwiatek} i oby Jacek w końcu wydoroslał i zmądrzał!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) dentysta to dla mnie okropność i mimo, że wszytko robie ze znieczuleniem to i tak sie boję tych wizyt :O Do pomarańczki > co do imion to się zbytnio nie wysiliłaś, bo Kasiek i Jacków na tym topiku jest zatrzęsienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, moja mama postanowiła zrobic prawo jazdy ! oczywiście zachęcona moimi sukcesami !! ciekawe czy ona tez zda za I razem? ale ona robi prawko za granicą, więc może tam jest łatwiej lub trudniej , nie wiem, w kazdym bądz razie postanowiła , że będzie się uczyc,bo bardzo chce ;) Ale ja jej swojej wyścigówki prowadzić nie dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chciałam poodpisywać Wam indywidualnie na emilki,ale ta klawiatura mojego szczęścia jest taka boska, ze emilka do Whim pisałam prawie godzinę. Na urodziny juz prezent dostał, ale na mikołaja kupuję nową klawiaturę - nie ma siły która by mnie powstrzymała. Ani - ja to tez tak odczuwam i mam nadzieję że wszystko pozostanie po staremu. Choć ecyję musi podjąć on sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do klawiatury to ja powoli zaczynam sie przestawiac, że pracuję na innej, a z wami pisze na innej ;) no i co raz lepiej mi to wychodzi i nawet sama moge sie przeczytać :D:D:D:D:D:D:D a to już sukces !! czasami mam braki w polskich końcówkach, ale ogólnie powoli przestawiłam sie :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś samo przeszło. Kawa, obiad, synio mnie wysciskał - a potem jeszcze masaz karku w wykonaniu mojego. Pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawet nie wiecie jak bardzo marzy mi się teraz wanna pełna pianki i aromatycznych olejków :O a ja mam tylko prysznic :O jak już wybudujemy (o ile kiedykolwiek to się stanie) ten dom to pierwsza rzeczą jaką w nim zrobię, to pachnąca kompiel dla mnie i mojego :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×