Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Ciebie. W kwestii tego prezentu ludu pracującego miast i wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, no właśnie napisałam, że wszystko możliwe...było wtedy.... A przemowa nauczycielki Celi pewnie była....wzruszająca:P Jak tej Ale ja, jak na razie, nie kupuję sobie prezentów gwiazdkowych:P Właśnie się podłamałam newsem od mich znajomych ze studiów.... Niektórym odbija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tej nauczycieli (Celińskiej ) w Alternatywy 4 lub nauczycielki w Misiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co można wybudowac w miejscu PKiN?? http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=288&w=55363203&a=55363203 Mnie najbardziej podoba mi się ten pomysł : \"To skandal, że postawiony przez bezbożników gmach-symbol zbrodniczego reżimu chcecie uznać za zabytek. Powinniście go zrównać z ziemią, a w tym miejscu wybudować wielką świątynię lub pomnik Jana Pawła II. \" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jako mieszkaniec małopolski z całym swym zapałem poprę ową osobę, aby tam powstał pomnik :P A co nam szkodzi, jeszcze jeden pomniczek :P Mnie tam ciągle mało :P To co ,że połowa placów , większość ulic, szkół itp nosi nazwę, to trzeba przyznac znanego polaka, ale czemu w wawie miało by nie być największego pomnika ?? :O Ten pomysł tak bardzo mi się podoba, jak rondo w wadowicach, na którym sa ustawione tablice , z wizerunkiem Benedykta, a z chumrek nań zerkającego JPII .......................... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani a którym to filmie wycieczka siedząca w autobusie z zaparowanymi i zamarzniętymi szybami podziwiała ambasady w wawie ?????????????? - to ujęcie było extra :D:D:D:D kurcze muszę obejrzeć jeszcze raz te filmy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zrobiłam prezent na gwiazdkę :D:D a co :D:D:D:D:D:D kupiłam sobie złote i żółte bombki na choinkę :P bo mój miał trochę dziwne zapędy świąteczne i kiedyć choinke ubierał na niebiesko wrrrrrrrrrrrrrr, jak na stacjach beznzynowych :O ale o gustach sie nie dykutuje no nie ? więc sobie kupiłam bombki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani to ujęcie było boskie, ludziska słyszeli od pilota wycieczki, na prawo ambasada np amerykańska (i połowa rzucała się do szyb na prawa strone autobusu , mimo iż nic przez szyby nie było widać), po chwili słyszeli , na lewo ambasada np chińska itp :D:D:D:D:D Na końcu wysiedli z autobusu, w ogromniej śnieżycy :D:D:D:D:D: A to ujęcie chyba z Misia( nie jestem pewna) jak koles jedzie sobie mercem i jest mu ciepło, i widzi autostopowicza, który macha, a on jedzie dalej i nie zatrzymuje się tylko komentuje \" machaj machaj to się rozgrzejesz\" :D:D:D:D czy jakoś tak :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi....to była \'\'Wojna Domowa\'\'. Tak mi się coś kojarzy. Mój ulubiony film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, ale to z ambasadami czy tym przemiłym kierowcą??? bo ja tylko ujecia pamiętam, ale z jakich to filmów ............. to już nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak ja lubię głupoty filmowe :D:D:D:D:D:D:D:D szkoda tylko, że póżniej zapominam , czyje to dzieło, tyluł filmu itp :O ale głupoty pamiętam :D:D:D:D:D Alternatywy 4 też były boskie :D:D:D:D:D:D jedynie jakos 4pancerni i pies nie zapadli w mej pamięci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Klos .............!!!!!!!!!!!!!!!! gdyby nie on to wojne napewno przegralibyśmy , a tak pełne zwycięstwo :D:D:D:D No i jaka inteligencja polaków na tle głupoty i naiwności niemców :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ta akurat (nawiność obcych) jest taka sama, jak w wojennych filmach amerykańskich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy sobie gadu, gadu a ja mam młyn jak cholera... Powoli zaczynam sie zbierać, nareszcie mam czas zjeść. I niedługo do domu. Papatki. A ja pancernych pamiętam - jako dzieci bawilismy się w nich i ja zawsze chciałam być Marusią... ;-) Postaram się wieczorkiem zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia to ta od ja brzoza, ja brzoza ?????????????? Ani , naiwnośc naiwnościa, ale śmiechu przy oglądaniu tego jest co nie miara :D:D:D:D:D:D:D:D A w amerykańskim kinie np wietnam,(wojennych mało widziałam, nie wiem czy Rambo da sie pod to podciągnąć :D ) jest raczej bardziej przerażajace niż naiwne czy smieszne :O, bynajmniej ja po amarykańskie produkcje sięgam , aby sobie lekko i przyjemnie wieczór spedzić, bo tam o kino ambitne ciążko , a jak już cos stworza to jest to ciężko strawne, jak to ................ na czym to ja ostatnio byłam co mnie tak totalnie rozwaliło :O .......... hmmm zapomniałam, ale tam było coś o zagładzie i ostatnim człowieku na ziemi .................. , no kurde zapomniałam :P muszę sobie bilobil lupić :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to była NINa Andrycz, która śpiewała tę piosenkę...a piosenka znacznie barziej odnosiła się do radiotelegrafistki Lidki:P Operacja Delta to jest dopiero głuio-patriotyczny film made in USA:P I ten prosty amerykański wybuch patriotycznej radości z flagą w tle:P nie mja estetyka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale polskie produkcje są bossssssssskie :D:D:D:D Kuzyn J rodowity niemiec, jak do nas przyjeżdża to się tylko polskimi filmami zachwyca :D:D:D:D oczywiscie jak J mu pokazał polskę na podstawie filmów typu Psy, Dług, Edi, Żółty szalik itp to małolat myślał, że u nas wszyscy chodza od rana do wieczora nawaleni, i jedyne o czym marzą to o jakimś piwku i dymie :D:D:D Żeby było śmieszniej, to małolat próbował swych sił , w wulgaryzmach i przecinkach , :O I ciężko mi było mu wytłumaczyć, ze to co J mu pokazał to fikcja , a życie jest inne :D:D:D:D No cóż jak j chciał być guru dla 18 latka to mu pokazywał super produkcje, ale jak poszedł z nim do kina, a małolat myślac, ze wszysko mu ujdzie zaczał sobie spluwać po kątach, to J oprzytomniał i młodemu musiał długo tłumaczyć :D:D:D A ja miałam ubaw po pachy, ale do zadnego z nich sie nie przyznawałam na ulicy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, a w amerykańskich produkcjach to prawda, że zawsze jest wybuch patriotyzmu :D:D:D:D:D:D Ale jak wiesz tam jest inna mentalność ! Ja mogę to porównac jedynie do niemców, jak tam jest kampania społeczna, że segregujemy śmieci, to kazdy niemiec je segreguje, a jak u nas jest kampania jazda do 50km/h to nikt tego nie przestrzega :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz już takich seriali nie tworzą.... :( A ja z tych wspomnianych powyęj niewiele pamiętam , bo za czasów ich świetności raczej mnie nie pociągały.... Witam Was serdecznie i chyba zaraz żegnam jednocześnie... bom zauczona :( Whim- najważniejsze to żeby nie zapominano o Twoich urodzinach! A on tak daaaaleeeeekoooooooooo.... coż sam sobie winien że umykają Ci takie fakty ;) Net, dziekuję i ściskam mocno :) Celi... Ty to jak się rozpiszesz to cały topik rozruszasz ;) Jesteś big inicjatorka normalnie ;) Garni trzymaj się zdrowo i cieplutko z maluszkiem pod serduszkiem :) Ależ mi się zrymowało... :D Ninke, Yenny :) Pozdrawiam gorąco! Ach, no i u mnie też wichuraaaaaaaaaaaa.... A ja jeszcze taki chudzielec,że dziś nie raz poleciałabym z mocniejszym podmuchem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, i wszystko się wydało, kim jestem, bo ja segreguję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) to dlatego, ze nie mam tutaj znajomych w realu :O a czasami chcę się człowiekowi z kims pogadać no nie?? Ja tutaj jestem skazana na J , i uwierz mi czasami mam tego dość :O Poza tym poznaję wasze gusta, i mówię o swoich , czasami jest fajnie, czasami mniej, jak to w zyciu ;) Ale w wielkiej tajemnicy zdradzę ci, że gadania o exiaxh mam chwilo dosć :O Moze za tydzień, może za dwa................. na razie mam dosć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) o jak miło ;) Ja takiej możliwości nie mam :O mam swoje osobiste pojemniki, ale w mojej mieścinie nie ma czegoś takiego jak segregacja śmieci :P Wszysko jak leci ląduje w kuble, a pózniej na wysypisku :O A jak się sprowadział i jak podpisywałam umowe z zakłądem oczyszczania miasta o to też zapytałam, ale pani omal z krzesła nie spadła , bo nie bardzo wiedziała co mi odpowiedziać :O A ja zadałam proste pytanie, czy mam opakowania plastikowe i metalowe do jednego kubła wrzucać??? :O ..................... A i nie ma w całym miescie kontenerów na plastiki, szkło itp :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi....to było z tą wycieczką w autobusie , gdzie szyby zaszronione a ludziom kazali podziwiać widoki. A te stare filmy to mogą sobie powtarzać a i tak się je ogląda. Boskie były te stare filmy. Teraz to żaden mnie film dawno nie zachwycił. Ale ja to zawsze z filmami do tyłu jestem. Heartbreaker.......też uśmiechy:):) celi......tematy problemowe też sobie tu odpuszam. Co tm ex mnie nie obchodzi , jak również mojemu ex zobojętniała to nie ma co jej wywoływać z lasu. Jak coś to na maila skrobnę. Och Dziewczyny jak dobrze , że jesteście . :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) dzieki za info ;) musze to jeszcze raz obejrzeć ;) ostatnio jak to widziałam ,kilka ładnych lat temu, to płatałam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk..... całuski:) celi..... :) tak mi się kojarzy. I też chętnie obejrzę. W czterdziestolatku też nieźle było. Raz z jakimś chińczykiem po Warszawie taksówką jeździli i mu Warszawę pokazywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko kochana, jak to nie masz znajomych?? Ale naprawde nikogo?? Kochana to ja Ciebie w takim razie bardzo ciepło acz tylko wirtualnie przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) no tak włąśnie wysżło :O ja od 19 roku życia tyle miast zmieniłam, tyle adresów ( wynajem mieszkań), że nawet jak nawiązałam jakieś przyjażnie, to po kolejnej przeprowadzace siłą rzeczy to sie rozlużniało, i zanikło :O a koleżanki z liceum, podstawówki, niedługo będa babkami, jak ich pociechy pójdą w ich ślady, także ten kontatkt tez sie urwał , bo poprostu w wieku 18 lat ja nie miałam ochoty na opowieści o Jasiu, który cudną kupę zrobił :O No i tak to wyszło :O Jeśienią 2004 przeprowadzilismy się tutaj , a że jest to dość specyficzne miasto (fryzjerka to inteligencja chodząca) to jakoś na przyjaznie i bliższe znajomości nie mam ochoty :O Jedynie poznałam Net ( sąsiadka zza górki) , na razie tylko wirtualnie, ale szybko musz e to wykorzystać i przełożyc to na real, bo zgłupieje do reszty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×