Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Hej hej ;) Ani pospacerowałam po twoim mieście i Whim po twoim też ;) Fajnie tam u was, i u jednej i u drugiej ;) No to juz wiem gdzie musze sie jeszcze wybrać ;) Oj padnięta dzisiaj jestem Ja juz chce wakacji, słońca, plaży - ciepłej no i jakies drinki z palemka tez mile widziane ;) Chociaż u mnie dzisaj było bardzo wiosennie to jednak tak bardziej śróziemnomorski klimat bardziej mnie bawi :O Dobra zmykam na tv , może w końcu będzie coś poza biskupem od 7 boleści :P Pozdrawiam was cieplusio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3839736.html niech leci marsjan uzdrawiać http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3839232.html podobne mam życzenie http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3839567.html kolejny \"mądry strzał\" No i poranne podłamanie:( a nie było jeszcze takiego minitra edukacji - pomysłowy dobromir od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana21
Yennyfer Masz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, odpisałam Ci maila. Dziwczyny, co z tą Villasową? Nie żebym była fanką, ale słyszałam że zamknęli ją w psychiatryku ponoć wymagała hospitalizacji bo ją psy pogryzły? Rozumiem szpital ale żeby psychiatryk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozerwana - dzieki, przeczytałam i postaram się dzis napisać. Groszku, dzieki i czekam. Cześć Ani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj groszku \"falki to ja mam- prawie jak taniec brzucha :D ale czasem mam wrazenie ze mi bambinko chce rozerwac brzusia.... wogole trafiam na samych debili kupujących \\z allegro... chyba zrobie sobie przerwę! no brakuje mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Garnierka na allegro to jeszcze nic ale ja ostatnio trafiam na debili w realu to dopiero jest cudne .................. jak kiedys któregos zabiję to nawet sąd mnie uniewinni bo dzisiaj naprzykład usłyszałam od panienki w dziale handlowycm że 2+2 to pięć a nie 4 ręce mi opadły ................i nie wytrzymałam stwiedzialam że skoro oni mają taki chory system komputerowy to maja problem bo ja im nie podpisze salda i tyle . Ale co tam nie pierwszy i nie ostatni raz takie cuda słyszę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, ja mam kolegę, który umie udowodnić matematycznie że 2+2=5. Serio :D Nie będę zapeszać.... ale jakoś dziś spokojnie... nareszcie... a może raczej to podejrzane jakieś,co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na mnie jakoś Giertych nie działa źle i wcale za złe jego pomysłow nie uważam. Może zbyt mało wiem by się zrazić . Jednak uważam ,że lepiej było jak istała 8 lat podstawówka a potem licem , technikum czy jakaś inna szkoła. O Villas też coś czytałam,że w psychiatryku. I też nie wiem co ma pogryzienie jej przez psy do tego szpitala. A Allegro to ja w ogóle nie lubię. I jeśli już coś kupić to odbiór osobisty. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, jest takie prawo które stanowi ze 2+2=5. nie pamietam dokłanie jaka to zasada,ale pamietam to z zajeć z ekonomii, chodziło tam chyba o wydajność czy \"cósik\" podobnego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao:) A ja właśnie odebrałam brata ze szpitala, po raz kolejny....tym razem złamał palca na wf:P Bosheeeeeeee, ile on już połamanaych, skręconych lub zwichniętych kończyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do widzenia. Wieczorem postaram się zajrzeć - teraz wybywam i już do pracy nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celixx
Cześć :) A ja dzisiaj walcze z bezmyślnościa firmy netowej :O Boshhhheee ciekawe co mi jeszcze wcisną????????/ od świąt nie moge wchodzić na strony wymagające logowania, no i dzisiaj nie wytrzymałam tych ich bzdur przez tel że konserwacja nadajnika itp i kazałam pofatygowac się ich informatykowi do mnie do biura :O no cóż pan inteligent, po 4 godzinach zmagań ze swoim programem ..................... zaisntalował mi nową przeglądarkę i twierdzi , że jest cacy :P No i ręce opadają .......... zamiast palanty przystosowac swój sytsem do ogólnie przyjętych przeglądarek oni mi wciskają jakiś badziew, bo na normalnych ich serwer nie działa :O Wygadałam się i trochę mi lżej :O Ciekawe co będzie za tydzień, czy urosnął im liście, czy znowu śnieżyca rozwali ich nowa przeglądarkę i znowu mi jakichś badziew zainstalują ???................ Mam dość .................. Yennka, ale masz dzisiaj fajnie, ja tez tak chcę ........... a tu figa :P pracy mam tyle, że głowa boli ................. dobrze że stomatolog dopiero jest na 17, bo inaczej chyba bym umarła ze strachu i nic zrobić bym nie mogła :O pozdrowionka z wiosennej małopolski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) ty pogadaj z bratem, bo jak tak dalej pójdzie to składać juz nikt nie będzie chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka czy tobie chodziło o to ? http://mfiles.ae.krakow.pl/modules.php?name=Guiki&MODE=SHOW&PAGE=Efekt%20synergii ale to ma się trochę nijak do bilansów :O no chyba, że ja miałam inne zajęcia z ksiegowości :O ale cóż robić ............. należy przystosować sie do istniejących zasad współpracy z firmami nie jest łatwo i będzie coraz gorzej :P coraz więcej niedoinformowanych osób pracuje w firmach :O spotykam się z tym codziennie, i mam dość ............... jak tak dalej pójdzie to pójde do pracy na kasie w markecie, tam przynajmniej nie ma żadnej odpowiedzialności :P i nikt nie będzie sie na mnie wydzierał, że coś jest nie tak jak jemu sie wydaje, a jak juz załapie taki mądraliński, że był w błędzie to nawet przepraszam nie powie, bo po co ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze i licze i liczę już zaczynam głupieć od tych cyferek ..................a do tego gubie minusy bleeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani czyżbyś uznała osiągnięcia naukowe Pana Prezdenta za marnawe??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczątka ;-) troszkę sie obrobilam z najgorszego w pracy ................ teraz czas na poranną kawkę a przy okazji troszkę drukne jak mowi moja koleżanka. A potem zastanowię się czy nie zacząc znowu ćwiczyć matematyki ............cholera w sobote mam zaliczenie i jestem coraz bardziej zagubiona w tych cyferkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ja powiedziałabym tak, że Pan Prezydent profesorem jest w murach Uniwersytetu Gdańskiego, albo gdy go reprezentuje: konferencje, seminaria itp. Tytułowanie się profesorem w innych sytuacjach, a szczególnie jak wczoraj rzekł Sczygło: \"Pan Prezydent Profesor Lech Kaczyński\" jest nadużyciem, a nawet kłamstwem. Bo powinien być określany jako \"doktor habilitowany\" jest niesmaczne, po prostu śmieszne. Szczerze drażni mnie tytułomania, obecna w Polandii, a jeszcze bardziej nadużycia tych tytułów czy stopni ( tak samo było w przypadku Rzecznika Praw Obywatelskich dr Jana Kochanowskiego, którego inny \"gigant\" z Kancelarii Prezydenta nazwał \"profesorem\" http://bazy.opi.org.pl/raporty/opisy/osoby/57000/o57926.htm ). Osobiście gratuluję mu jednego wypromowanego doktora, aby móc złożyc wniosek o tytuł profesorski do KC d/s Stopni i Tytułów Naukowych musi wypromować drugiego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×