Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Hej kochane! Ani, sesja rusza za dwa tygodnie z miażdżącą siłą... Ale te wszystkie zaliczenia są równie wykańczające.... :( Zastanawiam się czy z Waszej strony, czyli Grona Egzaminującego wygląda to podobnie... Pozdrawiam gorąco i zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, noooooo.....pomyśl,że trzeba to sprawdzic i ocenić...jak to w szkole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ale ja myślałam że jak wybiore ciekawy kierunek, to to czego będę musiała się uczyć będzie równie pochłaniające. Lecz niestety dzieje się odwrotnie... :( Za dużo przedmiotów ogólnych o tereści, która mnie w większości nie interesuje wcale... Zbyt mało specjalnościowych :( No nic... ale jak trzeba to trzeba... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ani, wiem coś o tym. Lata pracy w jednostce naukowej, mogłam sobie popatrzeć na tytułomanię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, na Akademii Medycznej do lekarza ze stopniem doktora nauk medycznych Pan Profesor zwraca się Pani Adiunkt/Panie Adiunkcie :D:D:D:D:D bo każdy lekarz, to doktor, nalezy więc stanowiskiem podkreślić swój doktorat:P :D:D:D:D:D zawsze, jak jestem na AM, to mnie niemiłosiernie bawi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w aptece do pań sprzedajacych pani magister... o, jakie to piękne. Ja też chcę... mam dwa magistry... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się magistrze do kwadratu poproszę.... :-p A co, mam byc gorsza od prezia?????????????? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ;) u was też tak wiosennie????????????? Ani, ty przestań narzekać na Giertycha, przecież dostaniesz podwyżkę :P :D:D:D:D i kochana nie będzie ci się opłacało wyjeżdżać , bo i bez zagranicznego kontraktu w Pl będziesz fortunę zarabiać :D:D Yennka, ja obracałam sie wsród jeszcze większych wykształciuchów i ostatnio dostałam wizytówkę i nie wiedziałam co mam z nią zrobić, bo było na niej, magister inżynier środowiska, magister ekonomii, inżynier mechaniki, technik mechanik :P :D:D:D:D:D a pan prowadzi sieć piekarń :D:D:D:D:D i pobij to .................... :D:D:D:D:D:D a jaki był dumny jak mi wręczał wizytówkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki zapomniałam i było na niej jeszcze włąściciel :D:D:D:D:D:D:D:D:D nie ma to jak tytuły :P ale skąd ci prosci ludzie mają brac przykład jak elita daje tak do wiwatu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś na Polibudzie widziałam: prof. zw. dr hab. inż. arch. ....... albo ks. biskup prof. zw. dr hab. ....:P zapomnieli napisać numer buta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co.................... , ja mam dość tego netu :P Ani włąśnie sprawdziałm skrzynke i dzisiaj dostaąłm twego emilka z poniedziałku o temacie \" a u mnie.... \" :O no i co ja mam robić??????????????? nic tylko zabić tego admina sieci :O Ani mam ci odpisać na niego ? czy to juz nie aktualne? Sorry, ale to nie moja wina, ostatnio pocztę sprawdzaąłm wczoraj i nie miałam tej wiadomości, zeresztą jak coś dostaję to odpisuję, ale teraz to ja mam nerwa na tych od netu brrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej się smucimy, choć jej nastrójjest chyba nieco lepszy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ale ty widziałaś , a ja dostałam wypasioną wizytówkę, pisną bez kropek, pełniusie nazwy, żeby nie było watpliwości, kim jest właściciel piekarni :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Oczywiście kluczyki od samochodu były rzucone na moje biurko, aż omal mi burka palant nie porysował, ale miał merca :P, no i oczywiście jak siedział to tak machał rączką, żeby ujrzała jego cudny zegarek ........................ ............ więcej dodawac nie muszę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, a ta kumpela, to nadal taka załamana?? nic , a nic jej nie przechodzi?? żadnej nadzieji na szybka poprawę nastroju, żadnych przesłanek, że ona sie pozbiera szybko?? Kurde ale palant z niego :P sama urwałabym mu jaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooo pyszne :P a takich ćwoków tu więcej ........... :O załamka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest smutna, choć stara się mówic, że przejdzie....jest lepiej, mimo, że wciąż zdołowana.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten dzimdziuś to co.......................? sumnienia palnat nie ma? żeby takie numery kroic bliskiej osobie :O I dlatedo mam uraz do facetów :P Ale jak go nie miec jak co jakiś czas słyszy się o podobnych historiach :O Wspieraj ją ;) i upiecz je twója tartę z porami, napewno jej humor sie poprawi, i od smaku i od samego zapachu ;) Szkoda dziewczyny :O Ale jeszcze znajdzie swego ksiecia i będzie cacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest kurczak gyros :P Ale ona w ogóle nie chce jeść:( więc trzeba ja pilnować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ;) Fajniusio się gadało, a teraz do pracki :O i znowu tona papierzysk brrrrrrrrrr Pa pa pa Buziaczki dla was ;) PS Ani, u ciebie też tak wieje??? mnie juz głowa odpada od tego wiatru i bólu :O A i ząbka uratowałam ;) - i nawet nie bolało ;) moze polubię stomatologa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do garniery jak ty to wytrzymujesz? od naszego rozstania minęły 4 miesiące ale jeszcze nie moge go zapomnieć ani mu wybaczyć do garniery nie przeczytałam twojej historii ale podziwiam cie ja ze swoim facetem zyłam razem i osobno w środku sie buntowałam ze nie wychodzimy razem, nic nie robimy razem zawsze znajdowałm jakieś usprawiedliwienie na jego zachowanie a teraz od 5 mcy nie jesteśmy razem ja ciągle o nim myśle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się obrobiłam nawet. I dziś chyba wczesniej wybędę. Tyle ze mam młyn i po pracy - tyle spraw załatwić. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do małej x
Czy ty przypadkiem nie wróciłas do ex męża tylko dlatego, że on teraz ma kasę i mieszkanie?????????????? Czytałam cię, ale to co ostatnio napisałaś, rozbawiło mnie do łez :P Najpierw pisałaś, że cie zdradzał z lafiryndą ćpunką, pózniej, że znalazłaś wspaniałego faceta, a teraz, że ex maż pracuje za granicą, że ma tam mieszkanie, i że ty się z nim godzisz i że do niego wyjeżdżasz, a on będzie cię utrzymywał :O Jak nic, ty tylko na kase lecisz , jak większość ex !!!!!!!!!!!!!! Tylko co będzie z tobą i dzieckiem, jak exio pójdzie w długą???? i znajdzie następną ćpunkę, lub co gorsza straci dobra pracę??????? To co znowu go olejesz???????????????????????????? Do Anouk, jak ty możesz sie zachwycać architekturą niemiecką????????? Czy ty nie masz nikogo w rodzinie, kto ucierpiał przez niemców?????? I to twoje nazwnictwo " Breslau" laska puknij sie w łeb !!!!!!!!!!!!! Do Yennyfer, a ten twój to rozwiódł się w końcu, czy dalej ściemnia??????????? Bo jakos juz o nim nic nie piszesz, czyżby poszedł w odstawkę??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Wyżej pomarańczka się wyżyła. Jak jej ulżyło to niech ma. Ale wnikliwą analizę zrobiła jakby wszystko najlepiej wiedziała. A my tylko spokojnie tutaj rozmawiamy. Ale jak ktoś chce się przyczepić to powód zawsze znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Dolce vita, wrzucając innym:) To chyba nie powinno się również zachwycać pięknem Eskurialu, Luwru, Tower, Kremla czy choćby Watykanu, idąc Twoim tokiem myślenia:) Doprawdy specyficzne....i nie ma filozofii niemieckiej, literatury rosyjskiej i poezji amerykańskiej, skoro pobratyńcy tycg filozofów, poetów czy pisarze wyrządzają taką krzywdę innym nacjom. Chore! Breslau to określenie przedwojennego Wrocławia, od mniej więcej wojen śląskich po upadek Festung Breslau. Podręczniki historii też posługują się taką terminologią. I polskie i niemieckie;) Widzisz, laska, ja to już jestem taka nieuprzedzona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika b....nie wiem o co ci chodzi... ale ech..no jakoiś leci. dzidzius wazy jyuz 2200 i termin mam na 28 luty/// ciekawe.... a kopie jak łooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×