Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Witajcie.... Dzieje się tu, oj dzieje... Tylko niech mi ktoś wytłumaczy, bo nie rozumiem chyba... Dlaczego te dwie nowe dziewczyny szukając rady tutaj, bądź czegokolwiek wdały się w kłótnie?? Zły dzień i Margarynka od samego początku tworzycie tylko złe nastawienie do siebie i tak jakoś rozwalacie spokojną atmosfere... Tutaj nikt nie ma ochoty na krzyki, zbyt wiele ich w życiu codziennym, w potyczkach z przeszłoscią niektórych panów stałych bywalczyń... Jestem w waszym wieku i powiem wam jedno- miejcie w sobie troche więcej pokory, jesli chcecie aby Was rozumiano. Ja ją mam a przynajmniej staram się. i radziłabym Wam, jeśli mogę, a chce, abyście nie były aż tak slepo zapatrzone w mężczyzn z którymi \"jesteście\" a zwłaszcza Ty margarynko... Bo zwiazek z facetem już niekoniecznie zonatym ale starszym o lat kilkanascie choćby z tej tylko przyczyny bywa trudny. No chyba że facet jest bardzo niedojrzały, wtedy mozesz nie dostrzegać żadnej różnicy. Albo Ty jako ta młodsza wykazujesz się jakimś głębszym pojęciem o zyciu, czego niestety nie można wyczuć na podstawie Twoich wypowiedzi... Dziewczyny, kolejny egzamin mam juz za sobą... Zaliczony na 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, dostałaś mojego @? mam zły dzień... zaczernij się i witaj :) Ty najwyraźniej tez jestes już na takim etapie jak my. Nas do siebie zdecydowanie zbliżyło podobieństwo sytuacji, w których byłyśmy w tym samym czasie. Dlatego przewałkowałyśmy już \"tamte\" tematy, rozpoczęłyśmy nowe. Poruszyłyśmy setki nowych tematów i jesteśmy mocno na bieżąco z tym co się u nas dzieje itp. Pewnie dlatego dużo łatwiej nam sie dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też znikam... idę szorować kąty w domku... ale mam schizy – cieszę się bardzo i boję straszliwie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zly dzien
no witam Heartbreaker.. wiesz ja sie boje odzywac..;) tak mi tu daly popalic.. Własciwie weszlam tu bo tez sie czuje jakbym miala cos za soba.. ale chyba musialam co nieco napomknac o sytuacji..co zrobilam dzien czy dwa dni temu...a jak doszlo do tey dzisiejsze klotni to nie mam pojecia..chyba ktos kogos gdzies zle zrozumial i tyle...hmm..a nick..no zmienie zmienie..z "mam zly dzin" na "gorzej byc nie moze...takmi daly:P" zartuje oczywiscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ka, miałam to dziś wkleić, ale mnie uprzedziłaś..... Dla mnie nietaktem jest wchodzenie na dość długotrwały topik, na którym wszyscy się znaja i wykrzykiwanie innym, Wy nie macie racji, Wy nie mozecie tak o mnie pisać... Jesteśmy tu dość długo, wiele wytrwałyśmy, mnie nie bawia przekrzykiwania się, a to właśnie dziś się działo... Ten topik ma tytuł sprzed półtora roku, teraz to jesteśmy mężatki, narzeczone, konkubiny, ale wszystkie prawie z partnerami po rozwodzie. Drobna różnica, której bohaterki dnia dzisiejszego nie dostrzegły... Nie bądźcie ślepe, ani na topik, ani na to, co Wam napisałyśmy... Tak to widzimy, z tym, że...wyslce zaczęły w nas rzucać błotkiem, a świezym uczestniczkom, gościom tak nie przystoi. Chcecie, piszcie, ale do licha...nie zachowujcie sie jak przekupy na targu wywijajace zdechłą gęsią... Czyli jak nasi politycy:) Zmykam zaraz do domku, po męczącym dniu... PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zly dzien
nie zgadzam siei tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zly dzien
albo inaczej jestem nowa, ale uwazam ze ta wypowiedz mnieakurat nie dotyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, Ka , ;) pomyślcie nad moja i Groszka propozycją ;) , a Ninke podała nawet fajny temat ;) I ręce opadły mi nizej niż to było możliwe ..................:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech już bedzie spokój. A temat topiku jest dla mnie nieistotny. Jakiś czas temu zgrałyśmy się z naszymi problemami. Potem doszły nowe dziewczyny. Uważam i tak ten topik za spokojny. Czas idzie do przodu i cieszę się ,że mój już się rozwiódł, a związek wciąż zaczynamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zly dzien
wiecie mam pytanie.. mam strasze bole w podbrzuszu juz jakis czas.. ginka kazala mi brac no-spe ale w konskich dawkach..ostatnio sprobowlama odstawic...ale myslalam ze umre z bolu.. tez tak miala moze ktoras z Was?? zaznaczam, ze to 8 tydzien,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Pamiętacie? Kiedyś któraś z was nazwała zdradzone żony wściekłymi mrówkami. I ja taką mrówką jestem, a jednak się dogadujemy (chyba że się mylę), chociaż nasze losy potoczyły się zupełnie inaczej i nasze problemy dnia codziennego są troszkę inne. Więc tak naprawdę nie chodzi o to, kto na jakim etapie życia jest, ale jakim jest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie 🌻 zły dzień ja tak miałam :( Okropny ból, bywało że 24 godz. na dobę. Nospa mi nie pomagała. Było tak do ok. 12 tyg. Mój gin mówił, że tak może być, że macica się rozciąga i przebudowuje. Trochę cierpliwości. Przejdzie :) Widzę, żę jest propozycja, by zmienić temat. Faktycznie tytuł topiku jest mylący, bo wskazuje, że piszące tu dziewczyny były powodem rozwodu faceta, a nie we wszystkich przypadkach tak właśnie było. Obraźliwe wpisy trzeba zwyczajnie pomijać i nie komentować. Nie można co kilka stron tłumaczyć się od nowa i wyjaśniać. Miłego popołudnia życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co teraz zrobicie....
Co laseczki ktoś naruszył wasza świątynię dumania. Może raz chodż w małej częsci poc zujecie to co czują na maksa te którym odbieracie to na czym im najbardziej zależało do tej pory. I uważacie się za lepsze??? Jakie macie do tego prawo. Nie buduje sie własnego szczęścia na czyimś nieszczęściu. To w większej ilości przypadów kiepsko siś kończy. A tu jak czytam to po trupach do celu i na maksa dojebać eksi tak że by nie dychnęła... Brawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie ten topik, ale nie moge nadążyć! ledwo przeczytałam ostatnie strony, loguje się a tu 8 kolejnych.. ale to dobrze, przynajmniej sie coś dzieje, może sie jakos wdrążę ale wieczorem (jak pójdziecie spac to Was zagadam na amen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uderz w stół, a nożyce się odezwą:D Agato, zastąpię Ciebie, pozwolisz, chyba zbliża się pełnia, a z braku laku , zmasowana akcja \"wyjców\" dotarła na NASZ topik... Serduszko, ja też nie:P Jagódko, witaj, dawno Cię nie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emma78.......w dzisiejszym dniu topik zmienił nieco charakter. Pojawiły się niepotrzebne przepychanki. i co teraz zrobicie.......co Ty za bzdury wypisujesz. Żadna z nas źle ex nie życzy i nimi się nie zajmujemy. Mamy swoje życie. mam zly dzien.......na to pytanie łatwiej uzyskasz odpowiedz na forum o ciąży. jagódko.....witaj, jak widzę z doskoku u nas jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zly dzien
ninka no wiesz ...najwiecej to sie dowiem od ginekologa..tylko tak sie składa ze Was chcialam zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zly dzień.....co Ty się tak czepiasz. To ,że dowiesz się najwięcej od gia to nie ulega wątpliwości, ale jak już pytasz na forum to tam jest więcej osób , które mogą Ci coś więcej powiedzieć. No i ktoś podszył się za naszą celi. Ale nawet linka nie potrafi wkleić. Czy będzie tu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk...... :) dobrze ,że jesteś:) Co dawna ekipa to dawna ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie dostałyśmy nominacji do kafeteryjnego oscara w kategorii kółka wzajemnej adoracji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zly dzien
ninke nie czepiam sie..milam wrazenie ze to Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke, jak Twoje zdrowie??????? mam zły dzień, może zaczniesz mieć w końcu dobry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zly dzien
ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zly dzien
do Anouk..ok..hehs ale od jutra..juz dzisiaj bede konsekwentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko u Was bywam i zupełnie nie jestem w temacie, bo czasu mi brakuje, by wszystko doczytywać, a piszecie sporo :) Celi założyła nowy topik. Zamierzacie się przeprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×