Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Czesc Dzieczynki! Ehh.. ja gole brzuch, rece, nozki, wasik, intymne miejsca.. mam tego dosc juz.. :(( A wy jak sobie radzicie z tym?:( mnie bardzo boli depilacja depilatorem.. znacie jakis dobry? malobolesny? :( Badzcie silne! pozdrawiam Was.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucho8: Ja używam oleju tylko na wydepilowane miejsca czyli po wyrwaniu pęsetą lub depilacju pastą cukrową. Jak wiadomo ta metoda pochodzi ze wschodu a tam kobiety nie używają maszynek ani kremów do depilacji i stosują ten olej odkąd zaczynają dojrzewanie, więc nie spodziewajmy się piorunujących efektów po kilku miesiącach stosowania. Ja używam go już od 7 miesięcy i widzę efekty, bo było dużo gorzej. Więc cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Ja też tu czasem zagladam - pozdrawiam was.... i prosze znów sie nie oburzać....!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory: mam zamiar wybrac się z wypisem ze szpitala do ginekologa, moze coś poradzi, bo moja endo nic nie powiedziała co dalej :/ Dziewczynki nie wiem jak u Was, lae u mnie się ochłodziło;) Zaniepokojona: odp Ci na tamtym forum odnośnie tego guzka...tylko nie wiem czy to o to chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
HEJKA LASKI Wrocilam cala z tych piep.. mazur. Przezylam na wlasnej skorze ten sztorm, widzialam jak wyciagali tych martwych ludzi, ktorzy zgineli pare metrow ode mnie, ja sama bylam na pokladzie yachtu i ogladalam wsjo, urwala sie nawet nam cuma, moj sternik recznie trzymal ta nowa łodz dzieki temu nic nam sie nie stalo. Uff koszmar. Kazdego nastepnego wieczoru byly burze i juz nie reagowalam na ewakuacje tylko spalam sama w yachcie w kapoku. Tak mnie to wkurzylo, te wstawanie o 4 w nocy bo wiatr silny itd. JAK MI DOBRZE W DOMU!! Jak przezylam oboz (9 dni)?? W mojej zalodze bylo 5 super gladkich dziewczyn golacych sie codziennie maszynka. Mialy takie nogi jak kaktusy i nawet jak wloski nie wystawaly ponad skore bylo widac czarne kropki. Ja raz wynajelam lazienke na 2 h na depilacje braunem i po klopocie. Mimo odrostow nie bylo niczego widac a juz na pewno wygladalam lepiej od tych golonych maszynka i w dotyku byla skora przyjemniejsza o wiele (same sprawdzalysmy). Meszku nie bylo widac, mimo ze rozjasnialam juz dawno moze 2 miesiace temu, brzucha wcale nie chowalam a wrecz sie chwalilam, wloaski na nim mam dosc delikatne. POstanowilam ze ja nie ugne sie przed swoja choroba i pojade nawet dotrzymam do konca obozu!!! Z dziewczynami sie super dogadywalam, bylam skormnie mowiac szatanaem towarzystwa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
BUZIOLE DLA WSZYSTKICH!!! 3MAJMY SIE RAZEM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje sie, zagladalam tu ale jakos sie nie udzielalam:) eh a to wszystko przez to ze mam ostatnio ciezki okres..u mnie wloski niby sa..depiluje sie moze raz w tygodniu..jak juz \"musze\"..strupki nadal mam..gina moze troche po ojejku z krokosza..eh ale i tak sa rozowe jak u swinki:) no i biore juz chyba 40 opakowanie Cilest:) pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mega smutno: depilacja boli i chyba bedzie bolala przynajmniej depilatorem..musisz przezyc kilka zabiegow zeby sie przyzwyczaic..z czasem bol staje sie mniej nieznosny..trzymam kciuki:) tylko ostrzegam przez podraznieniami..\"opkropkowanymi nozkami\"..ale ja wole to niz wlochy albo kaktusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka tez bralam Cilest...ale coś się źle po nim czułam...a wcześniej oczywiście Diane i to baaaardzo długo-zero skutków jeśli chodzi o włochy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meha smutno
dziekuje Lenka20! Ale niby sa jakies, ktore powoduja jakis mniejszy bol.. to prawda czy tylko sciema ? :P buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega smutno: tak jak pisze Lenka chyba każda depilacja depilatorem boli, kiedy po raz pierwszy próbowałam użyć depilatora, od razu schowałam go do szafy na 2 lata. Dopiero od może roku używam go regularnie i jestem bardzo zadowolona z efektów, tzn. nie boli już tak jak kiedyś, zwyczajnie skóra przyzwyczaiła się do tych zabiegów, sądzę, że musisz kilka razy sie pomęczyć i wytrzymać ból a później już nic nie będziesz czuła. Powodzenia!!! Baja95: dobrze,że jesteś z nami, cała, zdrowa i szczęśliwa. Mogę się jedynie domyślić jak wyglądał ten sztorm na żywo i co czuli Ci ludzie i Ty, którzy w tym byli bezpośrednio uczestniczyli:( Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
czesc dziewczyny! troszke zaniedbywam to forum! przepraszam moja wina! chociaz kiedys byla tu i czytalam regularnie! mam pytanie! czy golicie uda?? i w jaki sposob jest najlepiej bo zastanawiam sie czy nie zaczac cos z tym robic!a co to jest ten olej z krokosza czy cos w tym rodzaju?? i do czego on jest i gdzie mozna go kupic! ja tez jestem z mazur! a wlasciwie to z augustowa!(rospuda i te sprawy:)) na szczescie u nas tego sztormu i burzy nie bylo! pozdraiwam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silence9o
ja od poczatku gle uda.... cale nogi gole... najbardziej zacinam sie na kolanach lub kolo kostki....mam kilka blizn takich kresen bialych..ale co zrobie.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silence9o
najbardziej zaluje tego ze zgolilam sobie wlosy nad tylkiem.... bylo ich strasznie duzo i byly dlugie wiec moja siostra pierw wziela tasme xD a ze nie poszlo to golarka.. i teraz zaluje bo moze by same sie wytarly... mialam na posladkach i przez te wakacje robilam woda utleniona by byly jasniejsze i tarlam gąbką i widze ze ich jest mniej albo sa mniej widoczne dobre i to :] a na 18-stke mam zamiar zrobic sobie tatooo tam na plecach wiec troche mniej sie stresuje..ale i tak wlosy beda tam rosnac.. teraz ich nie gole..moze wypadna jak beda za dlugie.. :) moze/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuu
cześć dziewczyny, który olej z krokosza polecacie?????? kupowałyscie na allegro?? na który sie zdecydować???? podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuu
ja mysle nad kupnem tego http://allegro.pl/item229459483_naturalny_depilator_olej_z_krokosza_wys_gratis_.html miała któras z Was ten olej???? czy jakiś inny wybrac??? oczywiscie jakichs spektakularnych efektów sie nie spodziewam ale będe juz badzo zadowolona jesli zminimalizuje mi rany po depilacji i choć odrobinke opózni odrost włosków, ktorewyrastaą mi juz na drugi dzien po wydepilowaniu :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mucha08! ;] yuu - ja tez chce go kupic, ale najpierw zamowilam na allegro paste cukrowa, ponoc rewelacyjna, nie boli depilacja a masz spokoj na 2-3 tyg i jest baardzo wydajna a kosztuje 25 zł :) Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
Mucha08 Ja tez sie bardzo ciesze :* Uzywam depilatora niecaly rok i jest to napewno swietna inwestycja. Do bolu sie przyzwyczilam po ktoryms razie, w sumie teraz prawie wcale nie boli. Tez sie zastanawiam nad kokoszem. Sporo dziewczyn sobie go chwali tak jak i paste cukrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuu
mega smutno:) a chcesz kupic ten, do ktorego link podałam wyzej?? ja paste cukrowa robilam w domu i jakichs super efektow nie bylo:( moze podraznien mniej. wlosy rowniez wrastaly ale nie bylo tyle ranek, co po depilatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktora z Was wybrala sie juz do endo? Jak tam po wizycie? I co z leczeniem? Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia______
ja się wybieram jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia______
A czy myślicie że problemy z tarczycą mogą mieć związek z nadmiernym owłosieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuu
ja mam niedoczynnosc tarczycy i lecze to u endokrynologa. biore juz od poltora roku tabletki i ....ostatnio jak bylam u pani endo to jej wspomnialam o owlosieniu....obejrzala mnie i powiedziala, eeeeee takie wloski to moga byc....glupia kupa! sama nie ma takiego problemu wiec wisi jej to ze mi rosna wlosy nawet na dloniach:( zadnego skierowania na hormony mi nie dala a ja sama nie wiem jakie hormony i w jakie dni zbadac. mi wlosy rosna trasznie szybko:( wąsik i brwi musze skubac codziennie. nogi depiluje raz na tydzien bo mam juz takie rany na nogach, ze wstyd:(a w sumie powinnam depilowac sie czesciej, bo juz na drugi dzien po depilacji odrastaa mi juz wlosy:( ale szkoda mi tych biednych nog, wiec i tak ich nigdy nie pokazuje, nawet w najwieksze upaly smigalam w dlugich spodniach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuuu: http://allegro.pl/item228595587_olej_z_krokosza_depilator_250ml_22_zl_wys_gratis.htm l ja mam ten olej, ale wydaje mi się, że nie ma różnicy pomiędzy nimi, przypadkowo akurat ten wybrałam:) Wiecie co zauważyłam, że olej dobrze wpływa na cerę:) Jakoś nie skusiłam się jeszcze na tę pastę cukrową, szczerze mówiąc nie mam czasu jej sporządzić, ale skoro tak ja zachwalacie, to może znajdę chwilę. Czy to działa tak mniej więcej jak krem to depilacji, smaruję tym ciało i później usuwam za pomocą szpatułki...?Czy któraś z Was stosuje to na twarz, np na brodę? Pozdrawiam:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuu - tak myslalam o tym wlasnie, ale najpierw wyprobuje paste cukrowa, no, ale kupna jest jednak lepsza niz robiona samemu i na prawde duuzo osob chwali.. wydaje mi sie, ze ten olej lepiej kupic w normalnym sklepie by miec pewnosc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×