Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ide na tory
lenka: czy tabletki zmniejszaja pco czy tylko normuja hormony....wiesz,u mnie nie wykryto pco ale mam liczne pecherzyki na jajnikach i boje sie,ze bedzie gorzej...mam sie obawiac?????? czy podczas brania tabletek te pechcerzyki znikna??? jak to wszytsko u ciebie wyglada rybko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgjdsfgj
a jaki depilator dostalas? jaka firma, model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Longeville
Nie stosowałam żadnego specyfiku z kwasem salicylowym (BHA), czytałam jedynie, gdzieś na www.laboratoriumurody.pl, o osłabiającym działaniu tego kwasu; zalecali dodawać 0,5% BHA do żelu do mycia; na rynku pojawiły się kremy z tym kwasem sądziłam, że może ktoś przetestował to na sobie. Każda metoda na osłabienie niepożądanych włosów byłaby cenna dla nas futerkowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chłopak2122
Szanowny kolego, zapewne jesteś w posiadaniu zarostu, który może czasami golisz i wiesz jakie są tego konsekwencje. Utrzymanie w stanie "niedrapiącym" graniczy prawie z cudem. Podobnie jest z twoją dziewczyną i nie ma to nic wspólnego z dbaniem o siebie bądź nie. Każde usuwanie włosów ma swoje skutki uboczne, o których tu zresztą wiele dziewczyn pisało. Zatem masz do wyboru: wpędzić swoją dziewczynę w kompleksy jeszcze większe niż ma do tej pory (a zapewne ma), spowodować, że będzie się depilowała lub goliła i zamiast delikatnych włosów następnym razem możesz ujrzeć cudne krosty z czarnymi punktami itd.... Zatem może spróbuj to zaakceptować, a w ramach eksperymentu wyrwij sobie kilka zanim jej o tym powiesz.Gwarantuję Ci, że dla niej to jest tragedia i po cichu liczy na twoją akceptację, a może tzw. ślepą miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epilar
można to gdzieś kupić..? bo ja chyba wypróbuję.. noi wybieram się na laser.. był ktos z Was..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epilar
za 2,5 tygodnia idę na ten laser.. przestałam już wyrywać.. pewnie stracę fortunę ale mam nadzieje na spokój.. ja muszę zrobić brodę i szyję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory: wiesz u mnie tabletki - przez 3 lata Cilest..wczesniej jeszcze cos (Diane, Androcur)..spowodowaly jedynie zahamowanie wyrastania nowych wlochow..te ktore juz tam gdzies wyrosly staly sie delikatniejsze..jasniejsze..gdzieniegdzie znikly..Ale co do PCO to pecherzyki wlasnie oznaczaja ten syndrom..u mnie co do leczenia PCO nie widac zadnej poprawy..wiec czeka mnie zmiana lekow..boje sie konsekwencji - najbardziej czy czasem znowu mi jakies kudly nie wyrosna:/ zdam relacje z wizyty..trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak2122
To silna dziewczyna, nie z tych co placza po kontach, mysle ze by sie nie zalamala. ogolnie jest naprawde ladna i ma super cialo ale to mnie troche zdziwilo, ostatnio miala pupe gladka wiec sam nie wiem;) A co do moich preferencji i mojej wyrozumialosci, to coz jestem dosc wymagajacy... byc moze to skutek odmozdzajacej telewizji z topmodelkami na kazdym kanale... niemniej nie zmienie juz wpojonego we mnie wzorca, preferuje ladne dziewczyny, tak samo jak niektore dziewczeta preferuja ladnych chlopakow. Wiec nie jedzcie na mnie, jak juz to na pewien wzorzec kulturowy kobiety lansowany przez media. Ja tez nie mowie ze wszystkim sie podobam, ale to przeciez normalne! Kazdy znajdzie partnera odpowiedniego dla niego samego, czego wszystkim serdecznie zycze! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak rozpoznać hirsutyzm
Jestem nadmiernie owłosiona. Ciemne włosy rosną mi już na twarzy, na brzuchu i nawet na biuście. Zaczęło kiedy miałam 19 lat. To jest dla mnie tragedia. Byłam u lekarza i badałam poziom hormonów ale podobno są w normie. Lekarz stwierdził, że taka jest już moja uroda. Ja bym tego urodą nie nazwała. Jak rozpoznaje się hirsutyzm? Czy właśnie na podstawie tych badań? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie..cytologia ok, wszelkie wyniki ok..tylko nie z PCO..pani doktor zadecydowala ze skoro Cilest nie wpywa na mnie zle, skoro tak dobrze sie czuje to jeszcze zapisala mi 6 opakowan..Z jednej strony sie ciesze - bo nie ma zmiany lekow, a z drugie - jak dlugo bede brac te same tabletki?? Badz co badz biore je tez jako srodek antykoncepcyjny..a moze przez moj wiek lekarz nie chce jeszcze za bardzo ingerowac w te jajniki..sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi i niebiesko
dziewczyny ,a czym sie obiawia ten zespol pco? czy poza badaniami mozna jakos stwierdzic ze sie go ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak2122
Dziewczyny, spoko...poprostu trzeba to golic, chyba ze komus nie przeszkadza, z drugiej strony ja mam slaby zarost na twarzy(jak na chlopaka;) i nie nazekam, jest jak jest, a kobitka sie i tak podobam... Czego wszystkim takze serdecznie zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak rozpoznać hirsutyzm
idę na tory: dzięki za odpowiedź. Ja już myślałam, że to mi tak zostanie, że tak po prostu musi być, ale skoro mówisz, że tych badań jest tak dużo to dochodzę do wniosku, że ten lekarz faktycznie zrobił to trochę na odczepnego. Spróbuję jeszcze raz. Mam to już 4 lata i cały czas się to posuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
co do tego urządzenia z prądem bałabym sie że nie umiałabym tego wykonać i w ogóle nie napisali dokładnie jak to trzeba robić bo jeśli tak jak elektrolizę to napewno by było bardzo trudno. Troche nie wyobrażam sobie że to miało by być bezbolesne w końcu to prąd.. epilar można kupić na stronie http://www.epilar.pl/ no właśnie..tylko czy napewno...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołowana totalnie
Wiecie moze czy tabletki antykoncepcyjne zmniejszają lub co inego wlosy na ciele.Czytała ze to reguluje poziom hormonów.Co to znaczy? I czynie jedzenie miesa zwierzęcego powoduje zmniejszenie rosniecia włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamamija
czesc dziewczyny ,pamietacie mnie? pisalal ze pozbylam sie wlosow wokol sutkow i na piersiach kremem do depilacji.....wlasnie dzis potraktowalam to co odroslo depilatorem i musze powiedziec ze nic a nic nie bolalo ,dziwne to bo na nogach nie daje rady z bolu....ciekawa jestem czy mniej ich bedzie odrastac i czy sie oslabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośnik z Bielska
Hej dziewczyny :) Jesli jest tu jakas samotna dziewczyna która chcialby poznać miłego faceta to zapraszam na gg - 5631560 - najlepiej z okolic Bielska-Białej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-37
moje odwieczne pytanie - dlaczego akurat mi jestem załamana i nie wiem co robic widze że z kazdym rokiem jest coraz gorzej zabiegi laserem były krótkotrwałe bo choroba się odnowiła i to z jeszcze większym nasileniem rozkładam rece nie wiem jak mam z tym zyć wolałabym umrzeć odsunęłam sie od znajomych bo to dla mnie było najlepszym rozwiazaniem niż tłumaczenie sie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Jak tam? Ja znow zalamka.. nie moge znalezc dobrego lekrza.. :(( co mam powiedziec? \"dzien dobry chce sprawdzic czy mam hirsutyzm ?:((( z posladkow jak mam golc? nie wyobrazam sobie tego.. :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie też smutno z tego powodu:( znów mnie chcą brać do szpitala, a w pracy krzywo patrzą na to:/nie wiem co robic:( a do tego malowania tzn makijażui, ja niestety na nie malowanie sobie pozwolić nie mogę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
powiedzcie mi czy pomógł Wam laser? mi się wydaje że mam tego więcej niż kiedyś, myślicie, że tak bedzie, że bedzie tego przybywać. Chce isć na laser. za 2 tygodnie. u lekarza nie byłam. jakie badania muszę zrobić? testosteron i coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUTERKO
Chyba wszystkie czekamy na cud testując różne preparaty zalecane przez naszych doktorów. Jak stracimy nadzieję to co nam pozostaje....? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
a w Krakowie to go mi polecicie.? ja byłam kiedyś u dwóch endo.. i oni mi powiedzieli, że taka moja uroda. i już do nich więcej nie poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
dostałam na badanie hormonów tarczycy i one mam w normie.. potem na testosteron, ale nie miałam kiedy go zrobić. i tak już rok zleciał chyba, myślicie że mogę skorzystać jeszcze z tego skierowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
no chyba wszędzie. ale najbardziej mi zależy na usunięciu tych na twarzy i na szyi. zaczynając wszystko od początku to u mnie zaczeło się chyba od końca liceum, tyle że wtedy miałam jasne ale dłuższe od pozostałych na brodzie (tak na koncikach brody) i na szyi, wtedy zrobiłam najgorsza rzecz jaką mogłam czyli zaczełam wyrywać i tak zrobiły się ciemne noi jest ich więcej, nie wiem czy to przez to wyrywanie czy przez hormony. teraz mam właśnie na brodzie na szyi. oczywiście wąsik tez mam na piersiach mam, na dekoldzie takie pojedycze. na udach też mam, ale też znowu nie wiem czy to nie jest od depilacji żyletka.. na laser pójdę mimo wszystko, mam już dość wosku, a tego dziadostwa z twarzy musze sie pozbyć. te na brodzie i szyi są grube i czarne. ale tak jak mówię w duzej mierze uważam, że winny jest temu wosk. co prawda te na dekoldzie i piersiach nie wyrywałam nigdy a jednak urosły pojedycze ciemne, to je wyrywam bo co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
jeszcze sie zastanawiam nad kupnem tego epilaru bo czytam Was już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
to w takim razie pójdę do lekarza, ale jest tu ktoś z Krakowa??? co by mi polecił kogoś dobrego? a Ty chodzisz prywatnie? czy robisz badania na fundusz czy odpłatnie, dużo Cię to kosztuje wszystko? a na ten laser pójdę i tak. zreszta jak byłam kiedyś u endo to jej powiedziałam ze sie zastanawiam nad laser to powiedziała że mogę iść. Zrobię tylko twarz, bo na niej mi najbardziej zależy ta broda i szyja. wkońcu wyjdzie na to samo jak w przypadku wosku, ale może już nie wróci? z taką nadzieją idę na ten laser. ma ktoś jakieś doświadczenie z laserem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
to co radzisz się wstrzymać narazie z tym laserem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUTERKO
MLECZKA nikt mi nie polecał, znalazłam to niedawno na wspomnianej stronie; wg opisu zawiera jakiś nowy wynalazek na te paskudne włosy (mam zamiar to przetestować); lekarze niestety wysyłają jedynie na laser albo rozkładają ręce; same wiecie jak jest. Taka nasza uroda - defekt kosmetyczny to, wg niektórych, nie choroba tylko kaprys natury. Trzeba to podobno zaakceptować - dobrze się mówi jeśli to kogoś nie dotyczy, a poza tym jest ogólnie nieakceptowane przez społeczeństwo, niejedna zapewne słyszała złośliwe komentarze jeśli nie pod swoim adresem to w stosunku do owłosionych kobiet ogólnie. Zatem o ile nie zabraknie mi środków na eksperymenty to mam nadzieję, że wymyślą w końcu specyfik skuteczny bez działania ubocznego typu alergia (np. na wosk), która mnie prześladuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×