Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość o mamamija
chetnie posledze co piszecie o zabiegach lasera o postepach najgorsze jest to golenie w miedzyczasie ,no szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BENIA 26
WITAM KOBIETKI!!! wlasnie wrocilam ze szpitala na olnej z endokrynologi gdzie w rozonaniu mam HIRSUTYZM II - powiedzcie mi czy Wam tez oprocz nadmiernego owlosnienia wypadają włosy z głowy ...???? PROSZE O PILNA ODPOWIEDZ Z GORY DZIEKUJE BARDZO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
Hej:) ja narazie epilaru nie zamawiam, mam kalo i w miejscach gdzie wyrwałam włosy i smarowałam narazie mam spokój..ale to tydzień dopiero. po laserze mi już część włosów wypadło. byłam u dermatologa na moje tradzikowe zmiany na twarzy, powiedziała że mam łojotokowe zapalenie skóry po zakończeniu leczenia powiedziała że dobrze by było zrobić mikrodermabrazje. Ta lekarka ponadto jest chyba dermatologiem w Dermedzie. Bardzo rzeczowa babka jak po pierwzej wizycie jestem zadowolona. -- co do jakiekolwiek usuwania jasnych włosków ODRADZAM.. jesli to rudycie będzie tylko gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja między laserami nie chodziłam i straszyłam...tylko na 2dni przed nie wyrywałam, przycinałam je...i było ok:)poza tym jak już coś było to zaraz przed zabiegiem Pani to ogoliła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BENIA 26
Hallo kobietki tylko 1 osobie ide na tory wypadadaja wlosy z głowy czy jeszcze komuś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk
hej wszystkim:) oczywiscie mam ten sam problem...:( powiedzcie mi czy warto kupic ten KALO INHIBITOR?? jesli tak to spray czy lotion?? ja mam obecnie HAIR NO MORE ale nie jestem specjalnie zadowolona:( czekam na odpowiedz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamamija
sonia czyli miedzy zabiegami wyrywalas wlosy a tylko na 2 dni przed juz nie? jak je przycinalas? nie uzywalas golenia maszyna na twarzy czy tak? czy widzisz poprawe? i jeszcze jedno czy masz stwierdzone w badaniach zaburzenia hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, tylko na 2 dni przed nie wyrywałam.mam zab. hormonalne.laser mi pomógł na tyle,że przez jakiś czas był spokój- u mnie do miesiąca, a później włoski się pojawiły,ale nie tak nasilone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest to kalo
gdzie i za ile mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem to Kalo może trochę pomagać, ale uważam że nie warto tak przepłacać(150 zł) za podobne działanie jakie ma olej z krokosza który ja kupuję za 10 zeta. Używam go już 9 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ale to dzięki systematyczności, która jest zalecana i w przypadku Kalo. A co do lasera uważam, że to wyżucanie pieniędzy w błoto. Jak wiadomo przed zabiegiem trzeba włosy zgolić przez co się wzmacniają, po zabiegu odrastają słabsze, a na słabsze laser nie działa więc jaki w tym sens? Ja nikogo nie chcę na ten olej namawiać, ale widzę, że podchodzicie do tego ze sceptycyzmem, a niesłusznie. Ja \"męczę\" się używając go już tyle czasu i efekty są. Na brzuchu miałam naprawdę ciemne mocne pojedyńcze włosy, a teraz zwykle tylko przed okresem pojawiają się słabiutkie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
a ja kupiłam kalo za 103 zł i zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk
a ktory ten krokosz dokladnie kupujesz?? bo tam jest kilka osob ktore sprzedaja za 10zl, jesli mozesz to podaj linka. ja jakos tak sceptycznie podchodze do tego krokosza, ale sprobowalabym juz wszystkiego zeby tylko pomoglo...! prosze was o opinie na temat kalo i krokosza bo nie wiem na co sie zdecydowac:( co wam pomaga? a pewnie skonczy sie na tym ze kupie jedno, a pozniej drugie zeby wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififififif
no to to kalo nie jest takie drogie. ale czy dziala tak jak pisza? nie zaszkodzi mi na twarz? nie zniszczy skóry? narazie używałam krokosza. 1 buteleczke 50 ml. ale nieregularnie i tylko po depilacji. efekty prawie żadne. może odrobinke, ale moze to tylko wyobraźnia... teraz zamówiłam olej za 19 zl 250 ml. tylko czekam juz prawie 2 tyg. na przesyłke. podobno poczta ma mało pracowników i dlatego ogromne opoznienia w dostawie... :( dobrze ze prezenty na mikołaja zamowilam 2 tyg temu to moze na mikolaja dotra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififififif
wczesniej kupilam olej u sprzedawcy natura24, a teraz u jari-20. na allegro oczywiscie. ;) chcialam kupic ten 750 ml. u jeszcze innego sprzedawcy,, ale jakos podejrzanie mi wygladał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja mam tego krokosza 750ml ale jakos jeszcze nie uzwayłam mimo ze 3 mies stoi :P a do ide na tory daj spokoj dziewczyno ja pracuje jednoczensie studiujac dziennie i jakos jest całkiem normlanie daje rade :P wiec nie panikuj bedzie dobrze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zajrzałam na wasz topic z ciekawości, bo się czasem zastanawiam czy i ja tego nie mam... Nigdy nie robiłam badań ale też zaczynam sie zastanawiac czy jest sens skoro i tak lekarze nie maja na to skutecznego lekarstwa? Jestem brunetką, jak na dziewczynę mam mocno owłosione ręce i nogi, ale to akurat nigdy mi nie przeszkadzało, nogi depiluje, ręce olewam ;). Natomiast denerwują mnie : busz bikini + uda (golenie bez sensu bo i tak są kropki, a na drugi dzień odrastają, a po wosku bardzo wrastają , pozatym booooliiii). Na brzuchu i piersiach mam taki większy meszek i parenaście \"dużych\" włosków wokół sutków i na brzuchu, które wyrywam pęsetką i wąsik który załatwia wosk raz w tygodniu. Ale tak na prawde tylko ten \"wąsik\" i włoski na piersiach mnie wkurzają, bo to nie kobiece i trudne do kontrolowania zwłaszcza na wakacjach itp. Ale pisze też żeby wesprzeć na duchu niektóre z was. Jestem z kimś, mieszkamy razem (nie jest to też mój pierwszy związek). Dla równowagi mój mężczyzna ma delikatne owłosienie;). Staram się dbać o siebie i depilować ale wszystkie wiemy ze nie da się być doskonałą 24 na dobe. Na poczatku bałam się tak jak wy, ale teraz wiem ze nie warto tracic czasu i podporządkowywać swojego życia temu problemowi. Każdy mądry człowiek (mężczyzna też ;)) rozumie ze najważniejsze jest to co w środku, że gdy mieszka sie razem widzi się siebie na wzajem w róznych sytuacjach. Każdy wygląda raz lepiej raz gorzej, trzeba to po prostu akceptować. Nie jestem hipokrytka i wiem ze wygląd też jest ważny, w miarę mozliwości trzeba o siebie dbać ale jak ktoś zobaczy kilka nadprogramowych włosków to swiat sie nie zawali. Pozatym w sytuacjach intymnych mężczyźni naprawde nie zajmuję sie liczeniem naszych włosów albo fałdek tłuszczu... mają cos znacznie lepszego do roboty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważcie ile jest pięknych par, które nie są szczęśliwe. Ostatnio moja koleżanka dla której wygląd jast bardzo wążny zapytała jak to mozliwe że widzi się tyle \"nieatrakcyjnych\" kobiet z mężczyzną przy boku. Otóż dlatego, że mężczyźni wolą kobiety FAJNE od \"tylko pięknych\". NIe ma sie więc co złamywać, nawet jesli ma sie jakieś kompleksy, przynajmniej mamy z głowy wszystkich płytkich facetów którzy szukaja płytkich kobiet ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wygląd cos znaczy, ale na szczęście nie jest najważniejszy. Na pewno nie jest lekko z taka chorobą, ale zaczęłam czytac początek wątku i tam były takie bardzo pesymistyczne wypowiedzi. Myślę , że często praoblem tkwi bardziej w tym co same o sobie myslimy, niż w tym co powie mężczyzna. Tak już jest że zwykle jesteśmy wobec siebie bardziej wymagające niż oni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puk
a mam takie pytanko, czy ten olej z krokosza mozna kupic gdzies w sklepie czy tylko na alllegro?? chodzi mi dokladnie o krakow?? czy orientujecie sie czy w ktoryms sklepie mozna go kupic? jesli tak to za ile? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! powiedzcie mi czy też macie owłosienie na twarzy? Już nie wiem co mam z tym robić, patrzeć na siebie nie mogę, mam to na całej powierzchni twarzy, wyglądam okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to długie ciemne włoski, dość cienkie ale jest ich mnóstwo... pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory: czy robisz coś z tymi włoskami? rozjaśniasz, depilujesz? może masz inne sposoby? podpowiedz proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory: kiepsko mi idzie,nie nadążam z depilacją. Twarzy boję się ruszać, mam wrażenie że któregoś dnia obudzę się cała we włosach... Jeżeli chodzi o leczenie to mam problem, od paru lat staram się zajść w ciążę, co wyklucza leczenie h... ( tak twierdzą lekarze ), więc żyję w zawieszeniu i nie wiem co robić... Na jednej szali macieżyństwo, na drugiej wygląd....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! jakiś czas temu błądząc po internecie znalazłam opis książki \"Zdrowie kobiety\", znacie ją? Podobno autor opisuje w niej jak zdrowo się odżywiać i wyregulować gospodarkę hormonalną, polecana również dla h... http://nocun.com/zdrowiekobiety_800.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamamija
zazdroszcze Wam depilatora ja nie znosze tego bolu jedyne na piersiach bo sa tam slabe te wloski ale jest ich duzo(pozostaje kilka wokol sutka)mi na twarzy depilator nie pomaga nie usuwa poprostu.... musialyby byc dluzsze moze ale hodowac ich nie bede :( wyrywam peseta z brody ,szyi :( wasa nie mam kilka wlosow wokol ust wyrywam ,nogi gole od A do Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! poddawałyście się kiedyś zabiegowi elektrokoagulacji? napiszcie czy jest bolesny, skuteczny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta elektro jest wlansie BARDZO BOLESNA wiec watpie by ktoras jej probowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×