Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość witamina C
troche mnie martwi że nie zrobie tego lasera teraz :( a myslalam ze w ta zime to zrobie, na lato to mi nie pasuje za bardzo.. no nie wiem jeszcze. napewno sobie zrobie wosk.. na całe nogi i bikini :) zreszta z szyja tez tak zrobilam, bo sobie mądrze wymyśliłam, ze jak zrobie wosk to ściemnieja, potem laser i nie bedzie ich.. eh.. z policzkami tak nie zrobie.. napewno.. stosuje ktoś ten olej z krokosza lub epilar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
w piątek nastepny mam wizyte u endokrynologa lekarka pracuje w klinice.. to moze jest dobra ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie stosuje nic jeszcze, bo nie mam az tak. No tylko depilator na nozki i jakis kremik do depilacji na inne miejsca gdzie normalnie sie usuwa jak wiekszosc. ppppp dlaczego nie dostała tego skierowania do endo w dalszym ciagu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
dziewczyny zróbcie sobie zdjęcie.. i pokażcie tutaj.. tzn bez buzi tylko policzki, szyja.. ja tak zrobiłam.. i wg. dziewczyn to nie jest źle u mnie, choć dla mnie to jest bardziej źle niż dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..no nie wiem. Ciekawi mnie czy groosia mieszkajac w W-wie nie zna jakiegos dobrego lekarza ginendo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminko a bierzesz jakies leki juz? Byłas u lekarza z tym? bo ja to szukam jakiego dobrego,bo nie chce brac diane od razu po zbadaniu samego testo,ktory mam ok . Na inne nie miałam badan jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
no dzisiaj już mam to skierowanie...teraz poszukuje jakiegoś dobrego endo,a z tym będzie problem,gdy pytałam się w jednej poradni to czeka sie do listopada...fajnie :( już dostaje szału od tego swędzenia czy czegoś podobnego na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
pewnie nie masz tego aż tak jak myślisz.. masz włoski wokół sutków, pod pępkiem, na klatce piersiowej, na policzkach, wąsik, na brodzie, na szyi? tylko czarne włoski powiedzmy ciemne.? jak masz i niedostałaś..to zmień lekarza. nie chce nic, robić bo się boje.. ze bedzie gorzej. podminowałam się tym teraz/ wiecie.. jeszcze sobie zdjęcie zrobiłam tak z boku.. i cholera widać te włochy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
witaminko a mogłabym zobaczyć jakoś te zdjęcia?? chciałabym porównać do tego co jest u mnie :( na razie tak tragicznie nie jest ale obawiam się że może być gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
byłam już na laserze.. raz, ale mi sie cera pogorszyła.. i poszłam do dermatologa.. dostałam tetralysal a po nim nie wolno ani solarium ani lasera. ja jeszcze nic nie brałam, zawsze jak szłam do endokrynologa robili testosteron i kwitowali taka uroda .. no fajnie. Tetralysal mi nie pomógł a wrecz zaszkodził więc zmieniłam dermatologa.. i trafiłam.. na kogoś kto zauważył mój problem.. wkońcu :) strasznie fajna lekarka, powiedziała że trzeba zrobić więcej badań.. sam testosteron nie wystarczy i się zobaczy co dalej.. mówiła o Dianie.. ale też powiedziała że żeby zacząć brać trzeba zrobić inne badania czy można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
a może niech teraz do ktoś inny.. ja je już skasowałam.. z serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
napewno maci racje! i nie neguje tego! mozem uznac ze tematu nie bylo! jutro do mnie zadzwonia to powiem ze nic z tego! moze znajda kogos na wlasna reke! pozdrawiam! trzymajcie sie i nie poddawajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
ja już naprawdę nie wiem,lekarze mówią że h.....to widoczne,czarne długie włosy. A co z meszkiem który się pojawił nie wiadomo skąd i tak nagle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
groosia i idę na tory i sonia - powiedzcie mi a jak jest u Was z okresem macie regularny? a jest tutaj wogóle osoba ze stwerdzonym h.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
noo chyba tak,na razie tylko pojawił mi się jeden dłuuugi i czarny na brodzie....a meszku przybywa i przybywa pojedynczych jasnych,dlugich na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ppppp - a ile masz lat? ja tak miałam właśnie.. zaczeło się od długich jasnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
a według was co oznacza że okres jest regularny??? ile dni mniej więcej może się różnic żeby powiedzieć ze nie jest regularny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
mam 20 lat :( i w tym wieku według pewnej pani ginekolog nie można mieć zaburzeń hormonalnych i o taka moja uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
nawet na nosie wyczuwam te malutkie włoski.....widzę je pod światło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
tak około +/- 5 dni można można.. mieć.. a kiedy miałaś pierwsza miesiączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
w wieku 12 lat,no tak mieszczę sie w tych 5 dniach różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
mi się zaczeło w 4 klasie liceum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
problem z włosami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
no to w sumie tak jak u mnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×