Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Jakoś sobie radzę , fakt że trzeba się trochę nagimnastykować, ale nie jest tak źle, dużo ćwiczę he he. Ból jest nieporównywalnie mniejszy do wosku, prawdę mówiąc nie zdecydowałabym się na wosk w tym miejscu,albo rzy bikini czy pachach, a tą pastą wszędzie dotrę i nie wyobrażam sobie życia bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sprobuje tej pasty ;) tylko trzeba duzo samozaparcia, a mozna prosic przepis, ktory Kika stosujesz ?? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci piszę, ale ostrzegam że to nie takie proste, składników jest mało, ale cała tajemnica w odpowiednim kolorze i trzeba w odpowiednim czasie zdjąć garnek z ognia. sok z 1/2 cytryny 1/2 szklanki cukru trochę wody można dodać łyżkę miodu Wszystko podgrzewać na małym ogniu mieszając aż cukier się rozpuści. Później pojawia sie piana i bąbelki przez co trudno jest zobaczyć kolor, ale można wziąć trochę na łyżeczkę i wlać do szklanki. Kolor musi być ciemnego bursztynu wtedy trzeba zdjąć z ognia i nie można podkręcać palnika, musi sie gotować cały czas na tym samym ogniu, bo inaczej nic z tego nie wyjcze - pasta nie zfęstnieję. Po zestawieniu z palnika trzeba wstawić garnk do zimnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pasta jest za twarda trzeba ją lekko podgrzać tak żeby można było urwać kawałek i uformowaźć kulkę wielkości orzecha włoskiego, potem trzeba tylko wyrobić w dłoniach żeby była jak plastelina i do dzieła!!! Acha i jeśli będzie za rzadka bo np za wcześnie zdejmniesz z ognia to można jeszcze raz rozpuścić i chwilkę pogotować, ale jeśli będzie za twarda to niestety do wyrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrywać, zrywać, najlepiej rozsmarowywać pod włoś i zrywać z włosem, czyli odwrotnie jak przy wosku. Jeśli chodzi o wrastanie to mi nie wrastają na plecach bo mam cienkie, chociaż długie i ciemne. Ale na nogach trochę wrastają miejscami pojedyncze, trzeba robić częste peelingi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WYBÓR, pewnie to dla Ciebie bez znaczenia,ale wypowiem się.Myslę,że nie ma co histeryzować na przyszłosc a propos posiadania dzieci.Nie zrobiłas nic nieodwracalnego i pewnie za kilka lat poczujesz sie gotowa,zeby wystopować i troche zwolnić w życiu zawodowym.Jest to lek jak wiele innych,ale nie podciełas sobie jajowodów.Mnóstwo ludzi zażywa tony leków,często bez zastanowienia jakie czynią szkody w organiżmie, od psychotropów na antydepresantach kończąc.Organizm nasz szybko się oczyszcza i sadzę,ze nie przekreśliłas swojej mozliwości bycia matką.Z tego co pisałaś na ten czas byłoby to trudne a ciąza tez jest okresem róznym dla kazdej kobiety i praca zawodowa nie zawsze jest mozliwa.Ponadto pracujesz swoim wizerunkiem a w tym kręgu nie ma taryfy ulgowej a czas nie działa na twoja korzyść i nie można sobie pozwolić na przestój.Jesli teraz jestes na fali i wypadniesz z obiegu nikt nie będzie na ciebie czekał.Mam kolezankę,ktora jest fotomodelką i wiem ,ze zyje pod ogromną presją.Jej swiat to dżungla,ale o tym ty sama wiesz najlepiej.Jest pewne,ze hirsutyzm nie przysporzyłby ci powodzenia w zawodzie i jesli jestes jeszcze do tego osobą rozpoznawaną,to w dobie szaleństwa paparazzi i polowania na cudzy cellulitis natychmiast zrobiliby z ciebie transeksualistę..Niemniej jednak za czas jakis pewnie poczujesz,ze zrealizowałas swoje plany i poczujesz się spełniona zawodowo i bedziesz mieć inne priorytety,wtedy nawet jesli pare dodatkowych włosów na ciele wyskoczy to wytrzymasz.Teraz zycze napietego grafiku pokazów i sesji,bo najcięzej jest zrezygnować z siebie i swojego dotychczasowego zycia.Czas sam pomoze Ci to okiełznać .Jeszcze raz powtarzam ,ze nie ma nic gorszego jak sfrustrowana matka i żona.I jeszcze jedno kazdy facet lubi miec w domu zadowolona i atrakcyjna partnerkę.I jesli będzie chciał odejsc to czy są dzieci czy ich nie ma nie zawaha się.Dzieci nie cementują zwiazku.Myślę,ze jestes bardzo odpowiedzialną młodą kobietą a to najważniejsze,zeby być dobrą matką.Wiele dzieci jest nieplanowanych i często są narazane na niezadowolenie swoich rodziców,ze musieli zmienić dotychczasowy tryb życia.Przed tobą jeszcze całe życie i wykorzystaj to cała pełnią,bo nie każdy ma taką szansę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tarczyce brałam letrox 50 a potem zwiekszyła mi do 75 ale juz nie biore, w D to mam:) ja sama robie to mleczko z telocapilem i tez widze efekty. w niedziele mina dwa tyg jak depilowałam nogi i mam takie włoski jak kiedys po 2-3 dniach:) tylko, ze ja troche leniwa jestem [znaczy sie duzo pracy mam ostatnio] i nie chce mi sie znowu tego mleczka robic:) Kika a gdzie to kupiłas?? na stronie polleny?? bo nie chce mi si etak jedna rzecz z neta zamawac:D Hej dziewczyny przed głodowka raczej nabiał niewskazany:) ja tam mam ułatwiona sprawe bo ani miesa a nie serów nie jadam :) jeszcze dodam, ze takie glodowki trzeba robic w odpowiednich fazach ksiezyca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika4 a ja właśnie miałam pisać o telocapilu, patrzę a Ty zamieściłaś tu linka do żelu :D Wyczytałam w necie, że składnik ten opóźnia odrost włosów aż w końcu niszczy je. Podobno 60% tego usuwa całkowicie. Szukałam też przepisu na to i na mazidłach jest serum opóźniające odrost włosów. Tylko ja nie umiem się tym babrać eh... mpp możesz mi napisać gdzie Ty się w to zaopatrujesz i co Ci jest potrzebne do zrobienia tej mikstury?Z góry dzięki. Podobno to jest skuteczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika to mi narobiłaś nadziei, ze jednak dziala ten telocapil albo to ten prosterol. Tez biore od pon a balsam z telocapilem uzywam juz 4-ty tydzien i na razie nie moge stwierdzic czy cos sie zaczelo dziac. Moze to dlatego ze dodalam telocapil do zwyklego balsamu. Chyba zamowie ten zel z myrycelina skoro tez na celulit niby dziala. Ma wieksze stezenie telocapilu to moze dlatego jakos szybciej działa. Oby...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i fajnie jakbyś napisała wszystko po kolei co i jak, bo ja zielona jestem w tych mazidłach. Ile może stać takie mleczko itd? Proszę Cię napisz szczegółowo jak do głupiej, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi czy w jakiejs drogerii badz sklepie kosmetycznym mozna zakupic balsam z telocapilem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wykupiłyście wszystkie żele, chcialam zamowic a tu produkt chwilowo niedostepny :P do hej dziewczyny: mi tez sie nie chcialo babrac z tym przepisem z mazidel wiec dodaje telocapil do balsamu, ktorego uzywam na codzien. Wg tamtego przepisu na 125 ml serum (balsamu czy mleczka) dodaje sie 25 kropel telocapilu i wtedy jest stezenie 2% (czyli niby takei ktore ma dzialac na wlosy, bo z tego co czytalam to do 2% na wloski, stezenie 7% na cellulit, ale zel ktorego uzywa kika4 ma to wyzsze stezenie i jej dziala na wloski wiec juz nie wiem ;p). Telocapil bardzo dobrze sie łaczy z balsamem (wystarczy troszke tylko zamieszac). Ja robie wlasnie takie male porcje po ok 125 ml.i nie ciemnieje moze dlatego ze moj balsam zawiera wit E ktora jest antyutleniaczem. Poczytaj troche w składach kosmetykow i na necie o przeciwutleniaczach (jest ich troche), bo dobrze by bylo, zeby Twoj balsam mial cos takiego w skladzie. Chyba bo tez sie kiepsko na tym znam hehe powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie kupilas ten zel- mozesz podac linka? z tego co wiem to w drogeriach raczej nei kupi sie czegos takiego- tylko przez ineternet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie to kupic w sklepie:) tylko popatrzcie na stronie polleny aromy jakie sklepy z nimi wspolpracuja:) na pewno mozna w karkowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje wysledzic czy jakies balsamy spowalniajace odrost wlosow to zawieraja, moze wyszloby taniej i latwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jak wykoncze moj telocapil to sobie zamowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest plyn w takiej buteleczce dostalam jak krople zoladkowe i sie dodaje do balsamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressif jestes? halo odpowiadam Ci na pytanie: wiec tam na dole jak wejdziesz w ten link to pod opisem telocapilu jest napisane do czego sie go uzywa i sa przepisy ale ja (i kila innych dziewczyn) dodaje go normalnie do balsamu. Poki co z tego co szperalam po forach to byly tylko pozytywne opinie, zero negatywnych. Choc nie chce sobie ani nikomu robic wielkich nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depressif ja też czytałam dużo na forach i też same pozytywne opisy! Możesz kupić w tym sklepie co ja podałam herba coś tam. Link jest wyżej. I tam jest żel, który jest dobry na włosy i blizny. Depressif! Odezwij się do jasnej ciasnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz się wtedy męczyć z babraniem się tym. Ale z drugiej strony co Ci szkodzi wlać kilka kropel do balsamu :) Depressif nie załamuj się, bo mi się przykro robi. To Ty pierwsza po mnie tu pojechałaś :) Mam sentyment do Ciebie:D Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Pozbędziesz się włosków i będziesz szczęśliwa jak nigdy :D Tylko uwierz. Widzisz, myślałyśmy, że nic nie da się zrobić, a tu proszę! Nawet jak w 50% zniweluje owłosienie to i tak to już będzie coś:)))) Tylko trzeba liczyć się z tym, że jest to dość długa kuracja. Ale dla chcącego nic trudnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depressif od tego tu jesteśmy żeby się wspierać! Zobaczysz, że kiedyś będziesz wspominać ten czas z lekkim uśmiechem na twarzy. Próbowałaś już ten żel? Jak nie to nie działaj pochopnie! Kup, kosztuje tylko 21 zł, z przesyłką 30. Może kupisz u siebie to taniej Ci wyjdzie. Dziewczyno nie warto się załamywać. Nie daj wygrać włosom. Chcesz aby one wzięły górę? Zobaczysz, że Ci pomoże. Kice pomógł. Przeczytaj sobie wpis Kika4. Poszukaj info na temat telocapilu i zobaczysz. Wszyscy się dobrze wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie tu przerabiamy dołki. Raz większe, raz gorsze, ale najważniejsze by mieć jeszcze nadzieję. A już niedługo naukowcy wynajdą jakiś lek, które całkowicie zniszczy włoski. Cierpliwości. Wiem, że łatwo się gada, ale musisz to przetrzymać. Może przemęczona jesteś. Napij się melisy, jutro jak się obudzisz to złapiesz się za głowę jak przeczytasz te wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Depressif, a czemu mowisz ze znajomi nie zaakceptuja kogos z wlosami na plecach? odrzucil Cie ktos przez to czy Ty sama sie odcielas od ludzi? moze nie warto. Moim znajomych jakos moje wlochy nie przeszakadzaja. Bedzie dobrze tylko musisz w siebie uwierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×