Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Przeżyłam cud. Dosłownie! Ten żel z myrocaliną czy jakoś tak, ten z telocapilem jaki on zajebisty to szok! Dwa razy się posmarowałam i blizny, dosłownie blizny po ciąży mi troszkę zmalały! Normalnie jestem tak szczęśliwa, że nie mogę :D Włoski jeszcze nie wiem, bo na razie dwa razy się posmarowałam. I mąż i moja mama też to widzą. Wierzę, że ten żel to dzieło sztuki i na włoski też pomoże. Poprawił mi się humor troszkę :))) Dziewczyny nie załamujcie się. Ja myślałam, że już na te moje rozstępy nie będę miała żadnego środka, bo to były dosłownie blizny, pękła mi skóra strasznie, a tu proszę :D Na włoski też pomoże, bo widać, że jest to silny środek skoro po dwóch (!) smarowaniach zadziałał. Naprawdę, nie załamujcie się, wszystko będzie dobrze. I z PCO też się wyleczycie. Miłego dnia Kochane. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Witajcie. Hej dziewczyny przede wszystkim należy rozróżniać PCO od PCOS bo to jest różnica. PCO to tylko policystyczne jajniki czyli tylko w pęrzykach bez odchyleń w hormonach, nadmiernego owłosienia, złego stanu cery itd. PCOS to cały zespół z hiperandrogenizacją, złym stanem hormonów itd. I zPCO/PCOS to się tak nie da wyleczyć, ponieważ jest to choroba wieku rozrodczego więc mija gdy przychodzi menopauza, gdy pęcherzyk przestają rosnąć i pojawiać się w nadmiernej ilości. Tak więc dopóki menopauzy nie ma to te pęcherzyki się będą tworzyć i powinny tylko że w PCOS jest i za dużo i są one bardzo małe bez tzw. pęcherza dominującego. loris ja oglądam tylko mecze POlski, inne mnie nie interesuja, wczoraj oglądałam Opole ale nie za bardzo mi się podobało. Wczoraj ja też się cała wygoliłam oprócz rąk bo ich nie gole no i twarzy bo tam brodę to pęsetkom robię. Wy to jesteście wytrzymałe na ból, ja nie mogę się wydepilować bo wyję z bólu, taka wrażliwa jestem. Jak kupiłam sobie kiedyś depilator tak go za pół roku sprzedałam bo tylko leżał, może się tylko ze 2 wydepilowałam i miałam dosyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdy pierwszy raz sie wydepilowałam depilatorem to myślałam, że nie przeżyję tego bólu, taki był straszny.Nawet teraz gdy przypomnę sobie ten ból to mnie ciarki przechodzą, ale jakos wytrzymałam.Szkoda, że sie poddałaś, bo potem z każdą depilacja ból jest mniejszy.Teraz niewiele boli.I nie wyobrażam sobie zebym się teraz goliła maszynką bo włoski po maszynce od razu kują, a po depilatorze są znacznie słabsze i nie kują.Teraz muszę się zmobilizować i zrobiś ten żel z telocapilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkaj sie :) ja dodaje telocapil do balsamu, ktory na co dzien stosuje i chyba dziala :P nie chce mi sie babrac z tym serum chociaz to pewnie jest bardziej skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana17
No wiec tak ... mam 17 lat a z włoskami męczę sie od kilku lat ;( Najgorsze ze one są wszedziee i to dosłownie. całe ręce, nogi, brzuch, okolice sutków, nawet pośladki i plecy na dole ;( Nie daje juz sobie z tym rady psychicznie. Nogi musze golic co 2 dni, chociaz i codziennie tez by sie czasem przydało ;( brzuch to temat tabu dla mnie. Gdy mój chłopak trzyma rekę na moim brzuchu jestem kłebkiem nerwów ze zaraz dotknie sie do tych cholernych włosków [chociaż juz kiedys je zobaczył i powiedział ze wcale mu to nie przeszkadza]. Czuje sie taka ... inna ;( Powinnam sie tym nie przejmować, ale to nie daje mi spokóju. Na myśl ze ktoś zobaczy mój brzuch lub plecy robi mi sie nie dobrze. Ja juz sama nie moge na siebie patrzec. Zamiast wyjść w wakacje w stroju, to chodze w spodenkach i bluzkach ... ;( Zapisałam sie nawet teraz do lekarza, ale czuje ze to mi nic nawet nie pomoze ... ;\'( wolałabym sie chyab nie urodzić niz żyć z tymi włoskami.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
pomoze!!!! nie martw sie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud
załamana 17:uważam że powinnaś iść do lekarza, u mnie było coraz gorzej :( ja dość długo szukałam lekarza który by potrkatował mnie poważnie, w końcu trafiłam, pani aż się przestraszyła moimi wynikami i powiedziała, że to trzeba leczyć.Właśnie zaczynam kuracje, sporo tych leków duże koszty ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję na poprawę, boję się tylko co będzie po odstawieniu. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
ja tam nigdy nie odstawie!!! moze na miesiac wtedy bede 24 h w łozku z moim drogim płodzic potomka a potem powrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
no i jak wspomniała jedna babk niedawno lekarka w dzisiejszych czasach obawiam sie ze kobiety nie dadza rady bez hormonów... cos jest w tym zarciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
ddddddd masz rację, hormony są w jedzeniu. U mnie w rodzinie jest taki przypadek: dziewczynce 7 letniej nagle zaczęły rosnąć piersii to sporo, rodzice pojechali z nią do specjalisty, zrobili jej usg narządów rodnych i stwierdzili że jescze pół roku i by dostała @ To się nazywa przedwczesne dojrzewanie płciowe. Teraz mała ma 10 lat, od 3 lat jest na lekach które regulują jej hormony i mają niedpuścić do miesiączki. Myśle ze za rok jej już odstawią bo 11 lat to już może mieć @ No i jeszcze lekarze zabronili jej jeść jajka i kurczaki z marketów bo te są na tych hormonach i szkodzą dziecku Mała je jajka, czasami kurczka ale takie wiejskie kupowane od ludzi. Lekarz mówili że coraz więcej mają takich przypadkach i te świństwa w jedzeniu właśnie pośrednio na dzieci wpływają. Co płodzenia dzieci ddddddddd to zaleca się 3 miesiące po odstawieniu i dopiero można się starać.No i w ciąży też nie można żadnych leków brać bez zgody lekarza i przez okres karmienia również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
tak zle, tak niedobrze, wkurwia mnie to!!!! Dlaczego nas to spotyka. Najlepiej nic nie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
czyli mam zarosnąć jak chłop, włosy z głowy i znowu to samo. w takim razie dzieci nie bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
a ty Ania sie nie boisz odstawienia? Wiesz, ze wtedy wszystko dwa razy takie wróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana17
tzn twarz tez nie do końca gładka ;[ jako taki wąsik jest no i ze tak powiem lekkie 'baczki' ale to to akurat najmnijesze zmartwienie w porównaniu z reszta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
do lekarza marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
kurde dziewczynki zmartwiłyście mnie z Tym jedzeniem. Ja strasznie lubie jeść różnego typu wynalazki niekoniecznie zdrowe ale pomaga mi to zwłaszcza słodycze na moje humory i wiem ze to straszne że szukam pocieszena w jedzeniu eh.... zajrzałm dzis na to forum bo tak jak zawsze miałam czasem takie dni kiedy wydawało mi sie ze panuje nad sytuacją i potrafie czasem czuć sie dobrze w swojej skórze tak od jakiegos czasu juz nie potrafie sie sie cieszyc. wyżywam sie na wszystkich, mam takie nerwy jakby to inni byli winni za moje nieszczescie. A tym czasem odwołałam wyjazd nad morze nie zniose ludzkich spojrzeń. spedziłam dwa dni na depilacji a na nogach śa znów kłujace włosy zastanawiam sie jak to jest możliwe ??; ....z brzucha nigdy mi sie nie udało usunać, a "klate" prawie sie udało tylko że te włosy przechodza na plecy gdzie nie siegam no i ten paskudne włosy pod dolną wargą boli niemiłosiernie jak robie pensetą efekty marne i jednym słowem wyglądam jak siedem nieszczęść a kazde wyjście z domu to tragedia jeszcze nigdy nie byłam taka aspołeczna unikam ludzi jak tylko sie da taki dzikus jeden sie ze mnie zrobił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
całe życie przechodzić w długich spodniach.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depressif tylko za bardzo nie zeświruj. Trzymaj się siostrzyczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wiecie coś na temat bezzwrotnej dotacji z urzędu pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris jaką działalność chcesz zacząć?. Może chcesz założyć lecznicę i nas wszystkie leczyć?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depressif: Ja tą pastą robię prawie wszystko i odrastają słabsze, ale przed okresem mam tak że na nogach na przykład próbują się przebić przez skórę i czuję to bo to strasznie kłuje jakby igły przebijały mi skórę. Pod pachami jest notmalnie i nigdy nie wrastają ale to pewnie dlatego że włosy w tym miejscu mają zawsze jakąś wilgoć i im łatwiej się przebić bo skóra jest nawilżona. Na dole pleców jest normalnie i nie widać problemu nic mi nie wrastai jest gładko przynajmniej przez 2 tygdnie, a potem zaczynają się przebijać, chociaż tam nie są bardzo gróbe i ciemne, ale długie i ciemnawe, w każdym razie szczególnie widać pod słońce. Na rękach też robię od czasu do czasu, choć właściwie nie muszę, ale jak raz zrobiłam to zaczęły odrastać takie cienkie, jasne i sterczące. Teraz są tak słabe że prawie ich nie widać. Na rękach widzę że to nie te same włosy bo po depilacji nie ma nigdy czarnych kropek, tak jak powinno być normalnie u zdrowej kobiety. Żeby tak mogło być z resztą ciała... Powiem wam jednak że kiedyś zauwazyłam, dawno temu , że mi zciemniały na rękach i zaczęłam się tym martwić, bo zaczęło to wyglądać nieciekawie, potem jednak znów zrobiły się jasne niewiem jakim cudem. Może rzeczywiście coś jest w tym jedzeniu. Kiedyś miałam taką sytuację, że dostałam jakiejś strasznej alergii, swędziały mnie wszystkie owłosione miejsca, nawet rzęsy i brwi, a pod skórą na plecach miałam pęcherze z wodą. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Zastanawiające jest to że najbardziej odczuwałam to właśnie w tych miejscach. Jedyne co mi przyszło do głowy co do przyczyny to że to od jedzenia i prawdopodobnie była to czekolada. Miałam takie objawy jeszcze kilka razy po czekoladzie choć nie tak nasilone, wtedy jeszcze problem z owłosieniem nie był bardzo nasilony. Kilka razy zdarzyło mi się to po wafelku Prince Polo. Myślicie że to może mieć jakiś związek z owłosieniem?.. Na jednej stronie w necie czytałam, że owłosienie może się pojawić pod wpływem alergii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika pewnie moze, wszystko co jest nei tak w srodku wywalane jest na zewnatrz, w postaci syfkow, pewnie i wloskow. kiedys czytalam, ze nadmiar wlosow moze byc spodowany zanieczyszczeniem organizmu - zle zarce, duzo chemii, konserwantów, kosmetyki z chemia, lekarstwa, itp. nie zaglebialam sie dokladnie w ten tamat ale mysle, ze to nawet sensowne jest. ja na czekolade mam alergie, wiec jej nie jadam....sypie mnie wszedzie:( :( a z tymi kurczakami to prawda. nei wiem czy na tym topiku, czy na tym drugim o owlosieniu pisala dziewczyna o przypadku malej dziewczynki, ktora rodzicie pasli kurczakami - bo niby mieso drobiowe takei zdrowe i dziewczynce na calym ciele zaczely wlosy rosnac, a mala jeszcze byla [nie pamietam ile lat miala ale co kolo 4] ja tam zwaracam straszna uwage na to co jem i obserwuje swoja skore i wiem co mi szkodzi, a co nie. kurczajków nei jadam:) w ogole miesa nei tykm, bo nie lubie;) ze nie wspomne juz o chipsach i napojach gazowanych. loris ja sie na tym nie znam ale cos tam slyszalam, ze trzeba miec dobry biznes plan. a o jaka dzialalnosc chodzi jesli moznn spytac? mowilas, ze interesuja Cie naturalne metody leczenia. masz jakies ksiazeczki???? ja mam troche na kompie. ostatnio sciagnelam o poprawie wzorku i bede czytala, bo mi się wada powieksza😭😭 zamówie sobie ten zel z myricelna i zobaczymy jak sie bedzie u mnie spisywal. chwalicie go na blizny, a ja mam mnostwo wiec moze chociaz troche zjasnieja. zycze milego dnia 🌻🌻🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWIELBIAM DZIEN SWIRA:) moglabym to ogladac nalogowo :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
usuwałam kiedys z klaty woskiem ale teraz to raczej nie możliwe bo wyrwe kilka włosów a reszta zostaje wiec teraz depilator w ruch i tak praktycznie całe ciało a to czego nie wyrwę to jeszcze maszynka zgole z resztą depilator nie wyrywa mi wszystkich tych wlosów z cebulkami tylko je ucina :/. A teraz to mam problemy jeszcze z broda zawsze pinceta usuwałam te ciemniejsze włosy na brodzie a teraz widze ze mam jeszcze jasne i długie i wiem ze to może głupio zabrzmi ale zaczęły sie kręcić, aż sie przeraziłam ze tego nie spostrzegłam dopiero ktoś musiałam mi uśwadomić bo myslałm ze problemu nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
nie mam już siły walczyć nie mam nic i nie widze przyszłości nie mam nawet jakieś bliskiej osoby mam te włosy przez które nie nawidze siebie przerwy pomiędzy zębami w górnej szczęce i mam już dość walki o kolejny dzień niewyobrażam sobie jak mam dalej żyć niewyobrażam sobie że muszę codziennie z tym walczyć, bo wiem że będzie coraz gorzej bo jak narazie tak włąśnie jest. mam dość mam naprawdę serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcepomócwamkochane
hej laseczki... słuchajcie!!! ja hirsutyzm nie mam, ale mam silone owłosienie. Mam dłuuugaśne włosy ale nie takie grube jak wy. Wiem bo moja kumpela jest hirsutką. No więc opiszę wam moją w sumie troche bolesną metode.... Stałam się troche psychiczna przez to owłosienie...i próbuje naprawde głupich rzeczy... otóż kupiłam ROZJAŚNIACZ do włosów na głowie formy Joanna.... za 7 zeta. i postanowiłam sie farbnąć na ciele... wiem że to bardzo ryzykowne...i dla osób z nadwrażliwą skóra to nie przejdzie.... ale moja skóra raczej nie ma skłonności do wrażliwości...no więc raz sie żyje nie.... najpierw nałożyłam sobie na przód, czyli od piersi na cały brzuchol.... szczypało jak cholera jasna ale wytrzymałam pół godziny !! z radością wszystko zmyłam .. i super !! włoski białe ;DD troche miałam skóre podrażnioną a nawet bardzo .... takie plamy mi wychodziły i wogóle wybieliła się skóra, ale jak po 15 minutach zobaczyłam że schodzi no to jazda..... nałożyłam sobie na cale plecy, bo tam to już wogóle busz jak niewiem.... i kurde swędziało że latałam po calym domu i niewiedzialam co ze sobą zrobić...wytrzymałam nawet nie 10 minut... i polecialam pod prysznic...ale ku wielkiej uldze pofarbowało ;DD więc jest cudzie. mogę iść jutro na basen !!!!!! tylko ogole nogi i ręce i moge isc ;) tylko że wiem że ta sytuacja długo sie nie utrzyma. po tygodniu zaczną na nowo ciemnieć kłaczole ;/;/ ale ja dwa wystąpienia na basen bedzie w sam raz acha na pośladkach też zrobiłam ...razem z brzuchem czyli 30 minut i to była troche przesada bo tam jednak wrażliwe jest wszystko... mialam takie czerwone plamy, az sie wystraszyłam ale zeszło ;D szkoda że to tak szczypie mocno i boli ;/ bo może jakbym robiła co tydzień to by kłaki wypadły heh no bo jak się często farbuje wlosy na glowie to się niszczą i wypadaja nie... ach wiem ze sem glupia ale co poradzic..z tym sie nie da normalnie zyc... papapa powiedzcie co na ten temat myslicie..... ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcepomócwamkochane
acha a np. tam gdzie mialam takie grubsze wloski po ogoleniu to mi nie zafarbowało. np na brzuchu od pępka w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
mi farba nic nie pomoże :/ zwłaszcza na twarz boze czuje sie taka głupia jak mogłam pomysleć ze tego nie widać a miałam 2 cm włosy pod brodą boże to sie rzucało bardzije niz te ciemne to chyba dlatego ze mam w łazience specjalnie przytłumione śwatło bo jak czasem wejde do łazienki mojeje koleżanki to odrazu odwracam głowe od lustra (tak ośwetlone lustro ze chyba nawet gładka dziewczyna znalazła by u siebie jakies niedoskonałosci) w publicznych toaletach jak myje rece to staje bokiem do umywalki żeby nie patrzeć w lustro pewnie wygladam jak dziwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj rano odsłonilam brzuch i sie przeraziłam... Dodam, że mam 15 lat i to jest w tym wszystkim chyba najbardziej przerażające. A, i włosy w nadmiernej ilości są nie tylko na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego przerażenia aż zapomniałam ile mam lat. Przepraszam, 16 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×