Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słodka Jagoda

zdradzone kobiety - pierwsze sygnały ostrzegawcze

Polecane posty

Gość przede*wszystkim
no i ta nieobecnosc myslami- jak najbardziej prawda, grzecznie zrobi co do niego nalezy dla swietego spokoju, potem zona mysli jaki dobry nalezy mu sie wolne na kanapie, skad on wysyla smski do kochanki. do tych bardziej cierpliwych.... pochodzcie do lozka spac wczeesniej, same, duzo wczesniej zeby myslal ze juz spicie, i tak przez jakis czas jak sie do tego przyzwyczai przestanie byc czujny. moj zawsze tak robi, dzieci grzecznie spac potem ona, on niby cos ogladal w tv i zaraz przyjdzie.. po ok 30 min ciszy zaczynalal sesje, smsy i rozmowy godzinne po cichutku. czasami jak ja nachodzilo sprawdzanie telefonow ze niby jej komorka padla i musi z jego skorzystac to zawsze dostawalam sygnal ostrzegawczy -trzepanie- i byla cisza do jego odpowiedzi w postaci pewnego hasla ktore ustalone bylo wczesniej. telefon ma zawsze wyciszony wiec zona nie jest nawet swiadoma o jakich ilosciach smsow na dobe jest tu mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co to wszytsko
ale kaszana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede*wszystkim
i po tym wszystkim zebralo mnie na wymioty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shape__
Wczoraj po przeczytaniu tego topiku postanowilam zajrzeć chlopakowi do komórki, bo ostatnio caly czas ją gdzies ukrywal i byl jakiś dziwny. I okazalo się ze ostatnio przez pól nocy smsowal z jakąs dziewczyną . Kiedy zapytalam kto to jest i o co wogóle chodzi on nawet sie nie tlumaczyl tylko powiedzial,ze zasluguje na kogos lepszego. Teraz wiem, że chociaż mówi że mnie kocha i jestem dla niego najważniejsza to nigdy się nie zmieni. Dzisiaj smsy a jutro może mnie zdradzi naprawdę. Chyba nie potarafię juz z nim być, nie zniosę tego uczucia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
wiesz, faktycznie moze byc tak ze to tylko smsy, ale moim zdaniem to juz sie zaczelo teraz tylko kwestia tego na jakim sa etapie. ja bym byla bardzo ostrozna............... bardzo............... wydaje mi sie ze to tylko kwestia czasu:-( o ile juz ze soba nie sypiaja. sprawdz go, przeczytaj posty powyzej, uiwierz ze zawsze sie sprawdzaja, tylko rob to z ukrycia, bo jak zauwazy ze knujesz bedzie sie maskowal podwojnie. pozdrawiam i moze to tylko falszywy sygnal:-) trzymaj sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D dobre :D:D:D:D bo same dajecie instrukcje swoim facetom czego mają nie robić żeby się dobrze zamaskować :D:P Prawdziwa z was skarbnica wiedzy:D:D:D:D PANOWIE WARTO SKORZYSTAĆ :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było tak
U mnie było tak - mąz ożenił się ze mną chyba tylko po to żeby zapomnieć o tamtej. Po czterech miesiącach od ślubu pojechał do niej a mi powiedział, że jedzie do rodziców. Skąd się dowiedziałam? Intuicja mi podpowiedziała - inaczej się zachowywał, był mrukliwy, zamyślony. A on od kilku dni już kombinował jak lecieć do tamtej. Wybaczyłam, ale już nie ufałam, sprawdzałam telefon a tam smsy od niej - jak się nudzisz to przyjedz. Na bilingach tylko jej nr, ale to przecież jego przyjaciółka, taka biedna, samotna, panna z dzieckiem i tak dobrze im się rozmawia - nic więcej. Po 10 miesiącach, mąz mnie zostawił, bo przestał mnie kochać. Potem próbował wrócic - jako dowodu, że to nie tamta była powodem odejścia, zachciałam oficjalnego przeglądu telefonu. No i wyszły kwiatki - on do niej - pogodziłem się, że nie powiesz do mnie kochany. Ona do niego - rozwiedź się i będzie między nami tak jak dawniej. A symptomy, które zignorowałam? Był duchem nieobecny, wypady z kolegami do białego rana, smsy o każdej porze dnia i nocy, wyjścia niby do sklepu a stał pod domem i rozmawiał przez telefon, był wciąż zmęczony, nie interesowało go nic tylko kanapa i telewizor, w domu przestał zupełnie pomagać, stał się oschły, wypowiedzi w stylu - ja muszę się rozwijać a nic w tym kierunku nie robił. Wracał okrężną drogą do domu, żeby tylko przejechać koło jej domu. No i jego reakcja na jej imię - jak słyszał gdzieś "Milena" to od razu stawał się czujny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
jednak wiecej tu kobiet niz mezczyzn wiec to one bardziej skorzystaja na tych wskazowkach. a powiedz mi czy mozna juz bardziej sie maskowac? poza tym telefon- zawsze niezawodny, tego nigdy nie zamaskujesz, bo jesli przestaniesz kontaktowac sie z kochanka ona szybciutko kopnie cie w tylek- one tez wymagaja wiec sam najlepiej wiesz jak to dziala;-) pewne rzeczy zawsze pozostana niezmienne. a te ktore sa zielone w tym temacie zawsze moga sie podszkolic, bo smski to podstawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli potrafisz komunikować się tylko przy pomocy semesków to gratuluję inteligencji :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shape__
Najgorsze jest to, że ja już bylam w związku w którym chlopak mnie zdradzal i wtedy tego nie zauważalam, ufalam mu. Od tamtej pory postanowilam, że nigdy więcej nie dam się oszukac i że lojalność i wierność w związku są dla mnie praktycznie najważniejsze. Więc dla mnie jakikolwiek sygnal ,że chlopak mnie zdradza jest już powodem aby sie z nim rozstać. Jeśli on zaczyna takie rzeczy już przed ślubem to co by bylo później:( Czy naprawdę tak trudno byc wiernym jednej osobie, ja jakoś nie mam z tym problemu, czemu ludzie tacy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
heheh, gratuluje poczucia humoru:-) nie obrazam sie za takie docinki bo chyba tylko na tyle cie stac- przynajmniej na forum:-) doskonale zdaje sobei sprawe ze jest masa innych sposobow na pozostanie w kontakcie z K. ale podalam jeden z najczestych sygnalow- jesli czytales...... ale tak na marginesie..... sprytna babeczka wychwyci rowniez inne sygnaly, ale ze oboje jestesmy po tej samej stronie barykady nei bede sie o nich rozpisywac ;-) a swoja droga to ciekawe jaki z ciebie zartownis;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D tylko ,że sprytne babeczki to unikaty :D:D:D:D:D:D zresztą jak i sprytne chłopeczki :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaaaahahahahahaha
shape po prostu mężczyźni to podgatunek. Oni są bliżej zwierząt z instynktem ;). Dla kobiet uczucia są ważne a dla facetów: seks i nic więcej. Nie są w stanie więcej "ogarnąć" swoimi małymi "główkami". Bardzo rzadko używają głowy a często "główki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
czy ja wiem czy unikaty... niktorym poprostu tak wygodniej, udawac ze nie widza i nic nie slysza. Akurat bylabym tu ostrozna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaahahahahahaha -> no ty w ogóle nie myślisz bo małej główki nie masz ,a głowa ma problemy z funkcjonowaniem :P :D a uczucie,które ty jako nadgatunkowa ,najczęściej lubisz to uczucie pełnego portfela:P Czyli pełen portfel to najlepszy afrodyzjak i do tego ci głowa nie potrzebna :D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
xyz tak z czystej ciekawosci........ w jakim wieku jestes:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
eee, to tak jak my wszyscy tu obecni, pytam tylko z czystej ciekawosci, ale rozumiem... pelna konspiracja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna konspiracja wszak wszyscy,no z tego co widać prawie wszyscy, wiedzą kiedy facet przechodzi kryzys wieku średniego:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
no z tym to roznie bywa, przedzial zaczyna sie juz od 27 a konczyc moze na 55. uwierz ze znam takich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujajaca_w obłokach
do upierdliwych na tym portalku.....nie wszystkie baby leca na kasę!sprzatam,gotuje,pracuje,robie zakupy....maluje,tynkuje,naprwiam...bo facet nie potrafii.Na dodatek jestem zadbaną seksowana kobieta(45) i nie zasługuje na to,żeby facet walił mnie w rogi!!!!szacunek proszę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
a ty widze dalej pewny siebie i heja do przodu ze wszyscy wszystko wiedza- no ze prawie wszyscy;-) a ty taki yntelygentny i wszystko!wiedzacy, heheh, juz cie lubie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujajaca_w obłokach -> a doopy dajesz? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
hehehe, na szacunek niestety trzeba sobie zasluzyc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opallll -> a gdzie napisałem ,że jestem wszystkowiedzący???? :P to tylko moje spostrzeżenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
heheh, a jednak.... podlapujesz, kontunujesz, fajnie:-) podoba mi sie:-) troszke cie podraznic mozna, hmmmmm:-) very nice:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszkę można,ale tylko troszkę ;) bo jak za dużo to mi się zachciewa ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opallll
moge sie tylko domyslac czego ale w tym caly urok zeby nie zdradzac;-) do konca wszystkiego. takie gierki kreca.... ale co sie stalo ze tu tak cicho? czyzby nasze panie naprawde byly tak slepe czy nei chca sie dzielic doswiadczeniami, bo wskazowkami ciezko to nazwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×