Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Jeśli długie włosy to wyłącznie zdrowe i naturalne! Nie ma nic bardziej obleśnego niż długie do pasa (lub dłuższe) włosy pofarbowane, z odrostami... FEEEEEEE!!!!!! Takie włosy wyglądają paskudnie!! Ja się zgadzam że jak kobiecie zaczynają siwieć włosy to trzeba coś z tym robić, no i jedyny sensowny zabieg to farbowanie, ale irytują mnie młode smarkule które nagminnie malują włosy, a po kilku latach rozpaczają że mają zniszczone, że im garściami włosy wyłażą. I bardzo dobrze!Takie stare malutkie co to od podztawówki farbóją włosy to powinny wylnieć za karę do gołej skóry.Może by się trochę opamiętały. Czasami przyłażą takie smarkate i chcą farbować i trwałą od razu robić.Ten brak rozumu wkuża mnie na maxa!! Ciekawe do kogo takie oszołomy miały by pretensję jak im kłaki wyjdą po takim mixie zabiegów. Do pięknych włosów trzeba mieć muzg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana po zmianie fryzury
Ja miałam włosy prawie do pasa bez grzywki, postanowiłam je obciąc do ramion i zrobic grzywke. Teraz wyglądam strasznie i cały czas płaczę. Co robic jak moge je jakoś spiąc żeby nie było widac zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana >>> wiesz włosy o każdej długości można ładnie i nowocześnie upiąć, jeśli masz włosy naturanle to może zrób sobie trwałą??? Wystarczy że wyszukasz w necie jakiś katalog fryzur i coś odpowiedniego dla siebie znajdziesz. Ja obecnie mam włosy troche krótsze od twoich i modeluje na szczotke, lokówke itp.Choć ponownie zaczęłam zapuszczać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, błagam! Tylko nie trwałą! Wystarczy już pudli ze zniszczonymi włosami. Lepiej uzbrój się w cierpliwość, poczekaj aż trochę odrosną ci włosy i nie rospaczaj. Zawsze możesz użyć trochę pianki lub żelu i jakoś ładnie ułożyć włosy o tej długości, a trwała...nie to głupi pomysł. Ani to ładne, ani modne, a już na pewno nie zdrowe dla włosów. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haircutter>>>ok trwała odpada:D mnie osobiście bardzo podoba się uczesanie w kwiatka tylko fryzjerzy chyba inaczej to uczesanie nazywają;) Brylantyna w wosku też jest dobra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram Inner
Ja też swoje zapuszczam do pasa, mam gęste i grube włosy więc mogę sobie na to pozwolić... Każdy może ściąć włosy, pofarbować, postrzępić i udawać Rihannę ale dla mnie najpiękniejsze są włosy długie, naturalne i zadbane a nie jakieś wystrzępione kłaczki. U oby płci zresztą ;) Uwielbiam facetów z dłuższymi włosami. I dobija mnie gadanie, że 'długie nie są modne', czy wy już w ogóle nie macie własnego gustu tylko kupujecie wszystko co napiszą w kolorowych magazynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech już będą długie, byle były zadbane jak to przedmówczyni fachowo ujeła, no i bez żadnych przeobrzydliwych trwałych. Trwała jest dobra dla wylniałych emerytek! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I koniec tematu:D:D:D Właśnie otrzymałam przesyłkę i dziś wieczorem wypróbuje odżywkę do włosów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieskaar
Hej ; ) mam tylko takie małe pytanie i mam nadzieje, że jeszcze ktoś tu zagląda i może mi odpowie, praktycznie zawsze chcialam miec krótkie włosy, ale paru fryzjerów powiedziało mi, że do mojego kształtu twarzy i wogóle nie pasują krótkie fryzury, zazwyczaj mam takie średniej długości włosy ale chciałabym jakoś hmm zmienić coś w sobie, mam kawdratową twarz (tak mi się przynajmniej wydaje) i jestem dosyć pyzata na twarzy. Czy naprawdę żadna krótka fryzura nie pasowałaby mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nie wiem jak wyglądasz, ale co do okrągłych, pyzatych tważy wiem że krótkie włosy są OK. Najlepszym przykładem jest okrąglutka i pyzata prezenterka w polskiej telewizji.Nie wiem jak się nazywa, ale prowadzi taki program o podróżach z dowcipem, czy jakoś tak.Ten program prowadzi z takim śmiesznym typem, i zawsze zapraszają masę gwiazd i polityków którzy opowiadają anegdotki ze swoich wypraw w daleki świat. Zobacz sama jak świetnie ta kobietka wygląda.Aż trudno ją sobie wyobrazić z długimi włosami. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahih
ja mam problem.zapuściłam włosy do połowy ud ale w niedzielę ścięłam,a tak naprawdę ścięła mi mama.chciałam do ramion ale ona jest staroświecka(ma 56 lat)i nie zgodziła się.zaczęła ciąć.gdy poczułam włosy przy karku powiedziałam że już starczy a ona ścinala i nie reagowała,siedziałam jeszcze jakieś dobre 30 min aż powiedziała że mam wstać.podała mi lusterko i okazało się że ścięła mnie na grzyba!jestem w 5 klasie czy w moim wieku mogę zrobić trwałą albo jakoś je ściąć żeby zakryć grzyba?czy mam czekać aż mi urosną?pomocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haircytter
Hmmmm... No masz kłopot po byku... Ja osobiście odradzam trwałą każdej normalnej kobiecie. Trzeba mieć schizofrenię żeby zafundować sobie owcze futro na głowie. Co można ci doradzić??? Jak chcesz zmienić fryzurkę zainwestuj we fryzjera, bo mama jest ok, ale w okresie przedszkolnym. Teraz poczekaj aż ci trochę włosy odrosną i udaj się z nimi do prawdziwego fryzjera.On coś ci zaproponuje i wyczaruje nowy fryz. Trzymam kciuki i zabież mamie nożyczki!!!! Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErasA
Do hahahih:nie rozumiem?mieć długie włosy i tak dać sobie ściąć?jak się czułaś?i nie protestowałaś,a mama co na to ?pozdrawiam,zapuszczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,jak widac jestem tutaj nowa :) ale ostatnio postanawiam wprowadzić zmiany w moim zyciu :) przede wszystkim zrzucic pare kilogramów :) moje partner uwielbia dlugie wlosy (podkreslam, ze mam 21 lat), obecnie sa one za ramiona, najdluzsze konce (bo sa cieniowane) zapewne, za niedlugo dosiegna biustnonosza...no i poszlam do fryzjera :) i zgodzilam sie na grzywke, bo ze niby wysokie czolo ble ble ble, tyle, ze moje wlosy sie pusza i faluja :( szczegolnie te z przodu :* no i grzywka jak owieczka Dolly - troche wilgoci i juz koko loko :( lubie dlugie wlosy po latwiej je spiac :( ale sama juz nie wiem w czym dobrze wygladam :( wydaje mi sie,ze dla mnie nie ma dobrej fryzury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiennolubna
Ja uważam że kobieta powinna być zmienną. Nie można całe życie mieć takiej samej fryzury. W moim przypadku było wiele zmian. Była fryzura od maszynki a Aktualnie mam włosy mniej więcej za ucho. Zupełnie beznadziejnie wyglądam z włosami do łopatek. Ale trzeba zawsze spróbować. i znać zasadę: włosy nie ręce odrosną. A więc zachęcam drogie panie do zmieniania imag\'u(choćby były to drastyczne zmiany) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahih
moja mama już od dawna mnie namawiała żebym je ścięła.mam siostrę i mama ją regularnie strzyże(ma 6 lat)na grzyba.ja nie mogę czekać przecierz w ferie mi nie urosną,na to trzeba czasu!!!ja się tak nie mogę pokazać w szkole!!!!!!!!mam jajowatą twarz i grzywkę ok 3 cm nad brwiami,co mi pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamszowa23
przejrzalam Twoj blog i ... chyba balabym sie sciac swoje wlosy;) sa proste, siegaja mi prawie do posladkow, nigdy ich nie farbowalam, od kilku lat chodze tylko w rozpuszczonych. Koncowki podcinam srednio raz na pol roku i wlasnie nadszedl ten czas gdy musze cos z nimi zrobic... Na pewno drastyczne ciecie nie wchodzi w gre, ale moze cieniowanie? Grzywki chyba tez nie zrobie bo kilku fryzjerow mi ja odradzilo. Mam zamiar wybrac sie do fryzjera w najblizszym czasie, tylko wlasnie nie wiem co mu powiedziec. Fryzjerzy nie chca zbytnio ingerowac w moja fryzure i jak wychodze z salonu to nie widac prawie zadnego efektu... Kilku proponowalo farbe, albo jakas asymetrie na glowie i pasemka, ale nie jestem do tego przekonana. Nie wiem co robic. Pocieniowac na calej dlugosci? czy tylko na koncach? PS Moze masz namiary na dobrego fryzjera w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Zamszowa23, nie znam fryzjerów w Łodzi,ale jeśli chcesz widzieć jakieś efekty i zmiany na głowie to nie masz wyjścia i musisz się zdecydować na drastyczne zmiany. Coś za coś. Albo chcesz zadziwiś świat i siebie swoją nową fryzurą, albo tylko chcesz się osukiwać bo cieniowanie, stopniowanie i tym podobne cięcia na długich włosach nie do końca robią wrażenie. Przemyśl to. A jak chcesz żebym ci powiedział co może Ci pasować to prześlij kilka fotek na mojego meila. adamnorthon@tlen.pl Nie widząc Cię nie bardzo mogę cokolwiek powiedzieć. Pozdrawiam! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napeclipper
Ja to cię haircutter lubię. Co prawda oczywiście jesteś fetyszystą, ale to całkiem sympatyczny fetysz, ja mam zresztą swój trochę inny bo ty masz fazę na ścinanie, ja na kobiety ostrzyżone na boba z podgolonym karkiem. :-) Gdyby kogoś interesowały boby, to podrzucam parę linków: http://health.groups.yahoo.com/group/napeclipper/ - moja grupa na yahoo http://bobpage.de - boby http://www.chicasrapadas.net/public/foros/ - forum - po hiszpańsku, dużo zdjęć i filmików - ja nie znam esp i dałem radę http://hvids.net - jw, tylko po angielsku W razie gdyby ktoś miał pytania napeclipper@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskubany kurczak
hahahih - > jesli to nie jakis zgryw, to współczuję myślę, że twoja mama chce was obie cofnąć do młodszego wieku i dlatego opitala was na bezpłciowego grzyba dziwię się w ogóle, bo jakbym poczuła, że nożyczki już są za wysoko, to bym się zwyczajnie wyrwała i zabroniła więcej ciąć w każdym razie podejrzewam, że wyglądasz dosćdebilnie - proponuję pooglądac fryzury z krótkich włosów i popróbować różnych stylizacji - na pewno coswykombinujesz i więcej nie pozwalaj mamie zbliżać sie do twoich włosów - w tym wieku masz prawo chodzić do fryzjera, masz prawo chcieć wyglądać dobrze, a nie jak oszołom ja jakbym miała już zrobionego debilnego grzyba, to chyba bym sobie ucięła bardzo krótka grzywkę, żeby było bardziej ekstrawagancko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahih
ale ludzie nie wiecie co to znaczy;z włosów do ud na jerza!!!każdy uwielbiał te moje włosy,rodzina to skakała wokół nich.i wogule nie mam kasy żeby iść do fryzjera :( jakbym miała to bym poszła a teraz wogule niewiem jak się czesać,zimno mi w szyję,a na szyji rosną odrosty!!!!teraz to jurz na pewno bendą mnie palcami wytykać bo mieszkam w małym mieście i kazdy wie wszystko!!!!!!jestem załamana,rzeczywiście mogłam się wyrwać ale cięcie wyszłoby nierówno i to samo by było :( heeeeeeeeelllppp!!!!!!!pomóżcie mi ludzie wklejcie tu jakieś fotki z rótkimi włosami i ich nazwami może trochę kasy wyskrobię :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
Haircutter, mam pytanie jako do experta. Ja sama obcinam sobie włosy, farbuję i generalnie nie bylam u fryzjera kilka dobrych lat.To amatorskie zajęcie dla mnie ale podobno trafne. Chciałam zapytac co sadzisz o krótkich fryzurkach damskich? nie na zapalke ale krótkich.czy sa modne wiem że nie każdej kobiecie do twarzy w krotkich włosach ale ja sciachałam się podobnie jak ostatnio Rihanna ipodobno mi pasuje. mam czarne wlosy i ciemną karnację ale czy nie powinnam rozjasnić wlosów, ponoć czarne postarzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
i czy kobiety w krótkich włosach naprawdę sa mniej atrakcyjne niż z długimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napeclipper
Krótkie włosy są fajne. tylko nie na łyso ani nie na jeża (a nie "jerza", może "Jerzego"...). Rzadko której pasują bardzo krótkie włosy, krótkie tak. Fryzura Rihanny jest wg mnie kiepska, bardzo mi się podoba fryzurka Natalie Imbruglia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
a ja uważam że fryzurka Rihanny jest super, perfecyjnie cięcie, a Natalii- nie ma w niej nic nadzwyczajnego, jest bardzo prosta, tyle że właścicielce w niej do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ufliczka! Kobieto wspaniała, niech cię nie kusi robić sobie jasnych włosów do ciemnej karnacji. Nie ma nic piękniejszego i bardziej perfekcyjnego niż kobieta o ciemnej karnacji i z ciemnymi włosami. Nie wiem jak wyglądasz, ale już mi się podobasz. Co do fryzur krótkich to są bardzo kobiece i seksowne.Krótkowłose kobiety z reguły są to damy z harakterem, zdecydowane, pewne siebie, z \"ikrą\". Niektórym dziewczynom pasóją nawet jeżyki, ale nie każdej. Osobiście uwielbiam kobiety w krótkich fryzurkach i wiem że jest mnustwo facetów o podobnym do mojego guście. Śmieszy mnie jak niektóre dziewczyny mówią że \"noszą długie włosy bo faceci na nie lecą\". Lamusy może i lecą, ale facet z gustem i odrobiną rozumu kocha kobietę za to jaka ona jest, a nie za to co nosi na głowie. A im bardziej kobieta experymentuje z długościami włosów tym lepiej to o niej świadczy.To znak że nie jest kluchą, że dba o siebie i chce się podobać. Długowłosym świteziankom mówię zdecydowane NIE!! Pozdrawiam!! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufliczko, luknij sobie na mojego bloga http://longhairunderscissors.blogspot.com/ Może wpisz jakiś koment. Będę zamieszczał tam nowe krótkie fryzurki, i filmiki, ale to co jest już teraz polecam i obiecuję więcej. Napeclipper,ja ciebie też lubię i dzięki za fajne linki. Ja jestem zbokiem do kwadratu bo uwielbiam krótkie strzyżonka, ale i takie boby też mi się podobają bo strasznie lubię odkryte karczki u dziewczyn. Pozdrawiam!! Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napeclipper
A ja dodam, że do opalonej karnacji jasne włosy (nie daj panie pasemka) komponują się idealnie z różową mini i białą bluzą dresową + błękitne adidaski. :D NIGDY TEGO UFFICZKO NIE RÓB!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×