Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość mam synkówx 3
sredniowlosa, nie znizaj sie. do poziomu tego fetyszysty. Prosze Cie!!! styl , dlugosc i jakos twojej wypowiedzi przycmiewja cieniutkie, chlopiece teksty rodem z gimnazjum :) roger jestes zerem i nic tego nie zmieni :) nawet o Ak i innych mu nie pisz bo on nie umie sie ustosunkowac nawet bo na to trzeba miec chociaz troche wiedzy a on poprostu jej nie ma. Chlopaczyna bez szkoly.. rodzice olali edukacje syna a teraz musimy sie meczyc z takim na forum. przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2012 Roku. Niektórym życzę rozumu bo widzę że bozia go poskąpiła. Rogerek, bardzo się cieszę że prowadzisz ten topik razem z Długowłosą i w elegancki sposób wymieniacie opinie. Dziękuję. Jeśli chodzi o moją zgodę z Długowłosą... Na prawdę nic nie mam do tej dziewczyny, baaa, podobają mi się jej wypowiedzi pod warunkiem że są to jej wypowiedzi bez wpływu namolnej (chyba upośledzonej umysłowo) i obsesyjnej fanatyczki podpisującej się "średniowłosa". Ja już kilka razy przepraszałem za moje wypowiedzi z przed lat, kajałem się za swoje chamskie zwroty i obraźliwe epitety. Przepraszam ponownie i mam nadzieję na konstruktywną dyskusję. Długowłosa już nawet przez pewien czas miała ze mną ciepłe relacje, puki chora główka średniowłosej nie zaczęła mącić, wywlekać jakiś moich wypowiedzi z przed lat interpretując je po swojemu i doszukiwać się że ja to kilka innych osób które wpisały się krytycznie oceniając intelekt średniowłosej. Możecie mi wierzyć lub nie, ale założyłem ten topik i nigdy nie wypowiadałem się na nim jako ktoś inny niż haircutter.Z resztą wszędzie na tym forum wypowiadam się pod tym pseudonimem.Taką mam zasadę. To że używamy tu pseudonimów czyni nas niby anonimowymi, ale uważam że są pewne granice rozsądku z tą anonimowością, i jeśli ktoś coś sobą reprezentuje, jakiś poziom, jakąś ideologię, to nie kryje się jak średniowłosa pod kilkoma nikami udając kilka osób. Najbardziej mnie śmieszy że to średniowłosa najczęściej oskarżała mnie że ten czy tamten wpis o dziwnej nazwie to ja podszywający się pod kogoś, a teraz sama się przyznaje że to ona robi z siebie idiotę i wypisuje bzdury pod różnymi pseudonimami. Ot cała wiarygodność średniowłosej. Drogi Rogerku i Długowłosa, ja bardzo bym chciał żyć z wami w zgodzie, dyskutować, wymieniać poglądy i to bez względu na to czy się zgadzamy w różnych tematach czy nie. Zawsze to większa przyjemność rozmawiać z kimś kogo się darzy szacunkiem niż użerać się i kłócić bez sensu. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wkońcu doczekałam się oficjalnych przeprosin ze strony Haircuttera ;). Każdy może się pomylić, ile można pokutować za raz popełnioną głupotę. Powiedzmy że teraz Adam ma czyste konto, że będzie można się go czepiać za to co najwyżej napisze od teraz. Darujmy mu jego wcześniejsze wypowiedzi bo na pewno teraz jest dużo mądrzejszy niż jak to pisał, tamte poprzednie. W przypływie złości i ja potrafię za dużo powiedzieć i rogerek też , nikt nie jest doskonały. Nawet ja, ta która uwielbia długie włosy i sama ma takie do pupy, i pomaga długowłosym została potraktowana jak fetyszystka krótkich włosów. Czyżby za niekrytykowanie rogerka i Adama? Jeśli tak to to już chyba kompletny absurd, nie sądzicie?( Boje się że uzyskam odpowiedź jaką dostał rogerek - w stylu sądzimy że jesteś fetyszysta) Tylko na jakiej podstawie i za co taka opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Dlugowlosa a gdzie ja Cie przeprosilem? Gdzie te oficjalne przeprosiny? Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
No moi drodzy widzicie teraz średniołosą, tym razem poszyła się pode mnie, to już chamstwo i totalny skandal, nawet literki nie zmieniła. Chyba założe stałego nicka aby nie było takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to zrobiliście mi wszyscy niezły mętlik w głowie. Najpierw ktoś jako rogerek pisze jak nie on i podpisuje sie Adam?(jakby to miało wyglądać że to Haircutter niby co raczej nie zmieniłby zdania co do używania jednego nicku jak napisał bo ma stały, ale po co ktoś taka bzdurę dowalił. rogerek chyba wiesz czemu i ja się wcześniej zdecydowałam na stały nick,bo właśnie po to by ktoś się za mnie nie podawał, szczególnie kiedy sprawy przybierać zaczynały dziwny obrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
tak Długowłosa_17 chyba tak zrobię tylko muszę zobaczyć jak to zrobić, bo nie jestem stałym bywalcem kafeterii. Tylko tutaj się udzuelam, ale może będąc tutaj powinienem założyć stały nick. Póki co cieszę się, że Ty i Adam chcecie porozumienia. Nie wierzę, że to nastąpi tak nagle, choć macie ogromne chęci. W końcu ta różnica zdań Wasza...:) Wiecie o czym mówię hihi. Ale wszystko jest na dobrej drodze. Zyczę i Wam i sobie, aby ta dyskusja trwała i była kulturalna i owocna) Pozdrawiam serdecznie Długowłosą_17 i Haircuttera i normalnych forumowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz że ja często zaglądam. Założyłam jeden topic i tyle ;D i tutaj się udzielam ;p rogerek wcale może nie taka ogromna różnica zdań, jedynie ogromna róznica to jest między nami w wieku i długości włosów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak się trzymajmy:) pewnie będzie ciekawie i czasami ostro, ale z szacunkiem dla każdej osoby tutaj:) Poza tym mam pewien pomysł, ale o tym innym razem:) Mama nadzieję, że Haircutter dołączył na stałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogereek
długowlosa roznica wieku? w dodatku ogromna? w ten sposób chcialas sie dowartosciowac, popisac ze jestes mloda a roger odrzutowiec jest strarym grzybem? fakt jest ale nie triumfuj czyms co nie jest od ciebie zalezne. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo teraz próbujesz mi kolejne bzdury wmówić. Moja wypowiedź nie miała na celu dowartościowania się tylko wskazania że między mną a rogerkiem czy Haircutterem nie ma ąż takiej ogromnej różnicy zdań a jedynie jeżeli jakaś jest to właśnie w wieku i długości włosów bo obaj są mężczyznami i nie sądzę by któryś z nich miał włosy do pupy ;D A widzę że jak Ci rogerek zabrał nicka to dopisałeś tylko kolejne e aby sie nie pogapować - sprytnie i nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUTAJ TEMAT FETYSZYSTY
DLUGOWLOSA PISZESZ NA TOPIKU FETYSZYSTY, NIE IWDZISZ JAKIMI ZBOCZONYMI OCZAMI BLAGA O HISTORIE PODCZAS SCINANIA WLOSÓW, BY MÓC SOBIE WYMECZYC WACKA, I PO KOLEJNYM OPOWIADANIU DALEJ SE WALIC...? NIE WIDZISZ TEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@TUTAJ TEMAT FETYSZYSTY - czy ja mu piszę jakieś historie i każe by inni pisali - no przecież nie. Taki już jest i nic na to nie poradzisz. Każdy podnieca sie czymś innym , gdyby wszyscy podniecali sie tym samym to byłby głupie. Brak odmienności też byłby strasznie nudny. Mnie się podobają np włosy Strzygi z kim kolwiek i sama mam podobne oraz bardzo chciałabym mieć sukienkę jak princess Serenity z Sailor Moon i co Ty na to? Każdemu podoba się coś innego. Czy to że podoba mu się jak ścina długie włosy komuś kto tego chce jest złe? No raczej nie . Złe może być nakłanianie do ścięcia długowłosej albo używanie obraźliwych słów za które przeprosił. Po za tym, nie jest fryzjerem, który sam wybiera klientce fryzurę, a tacy też istnieją, robiąc takiej nieszczęsnej własna wizję na głowie, bo wg nich tak będzie lepiej. Myślę, że już teraz tak nie myśli, że denerwuje się podcinając długowłosej końcówki. To mu się podoba, ale uszanujmy jego odmienność. Przecież nie dostarczasz mu wrażeń. Skąd wiesz ilu obecnie fryzjerów się z tym kryje na świecie czy w Polsce? On ma tyle filmów w necie do wyboru, że myślę że nawet mu Twoje czy innych historie nie są potrzebne. Po prostu może chciał wiedzieć co was tak desperuje, by ściąć swoje długie włosy, jak mój chłopak, który jest przeciwnikiem golenia na krótko długowłosych, i nie jest żadnym fetyszystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUTAJ TEMAT FETYSZYSTY
POPROSTU BRZYDZE SIE TAKIMI ODMIENCAMI JAK TO GO ŁADNIE NAZWALAS I TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długowłosa_17 bardzo mądra wypowiedź, o wiele mądrzej się wypowiadasz niż średniowłosa, która uważa, że tylko jej prawda jest najprawdziwsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniowołosaaa
a rogerek wazeliniarz zniza sie i gówniarze w doope wlazi bez wazeliny, chcialbys dlugowowlosa w odbyt zapiac co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mili jak już napisałem wcześniej nie znam się na tego typu forach. Mam pewną propozycję. Może na tym forum da się wkleić zdjęcia kobiet z włosami długimi i z krótkimi może pokażemy co tak naprawdę nam się podoba. Chętnie bym poznał opinię Długowłosej_17, może jakieś zdjęcia pieknych włosów. Pewnie i Haircutter ma swoją kolekcję, może nawetchciałby napisać dlaczego ma właśnie taki gust, ja napisałem:) Można tu wklejać zdjęcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do użytkownika który podaje sie za innych. Nie będę reagować na wszystkie wpisy mądre inaczej bo nie będę się zniżać do dziecinnego poziomu myślenia. Nie dość że źle napisany nick średniowłosej to jeszcze równie krótka i bezczelna wypowiedź. rogerek nie wiem co chcesz uzyskać za galerię. Może nie to miałeś na myśli oczekując fotek, ale znalazłam jakieś linki. Nawet ładne fryzury ;D http://wd6.photoblog.pl/np3/201101/BE/84040005.jpg http://fryzury.info/fryzury/wlosy-cieniowane-6679.jpg http://www.fryzurymlodziezowe.pl/generator/mlodziezowe/d2/fryzury_2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozaostaje nam zatem załączać linki dzięki Długowłosa_17 za Twoje propozycje. Powiem szczerze, że pierwsza propozycja jest fajna:) druga i trzecia mnie mi się podoba. Pierwsza fota z dziewczyną, która ma naprawdę długaśne włosy ale ma zadbane, calkiem dobrze wygląda...Swoje dodam jak sobie poradzę z systemem bo mam zdjęcia. Muszę je zatem gdzieś umieścić:) kurczę fajnie:) zaczyna się naprawdę dyskusja, ale Długowłosa_17 moje propozycje będą nieco inne:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozaostaje nam zatem załączać linki dzięki Długowłosa_17 za Twoje propozycje. Powiem szczerze, że pierwsza propozycja jest fajna:) druga i trzecia mnie mi się podoba. Pierwsza fota z dziewczyną, która ma naprawdę długaśne włosy ale ma zadbane, calkiem dobrze wygląda...Swoje dodam jak sobie poradzę z systemem bo mam zdjęcia. Muszę je zatem gdzieś umieścić:) kurczę fajnie:) zaczyna się naprawdę dyskusja, ale Długowłosa_17 moje propozycje będą nieco inne:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shavingman
Witaj rogerku. Dużo o Tobie słyszalem. Ja też nie moge sie doczekać co za fotki wstawisz. Widzę że się nieźle z moją Paulinką dogadujesz ;D. Napisałem bo spodobał mi się pomysł "odrodzenia" tematu na spółkę z Haircutterem, oraz wpis użytkownika luleczkaD, też jestem taki mściwy ;). Myślę że jeszcze tutaj zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALLEGROOOOOOOOOOOOOO
WSZYSCY JESTESCIE FETYSZYSTAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dłuhowłosa_17 nic nie mają na głowie, ale prosiłem o ocenę czy wg np. Ciebie taka kobieta może być sexy:) Nie zaskoczyłem Cię, bo tego nie chciałem. Na początek zarówno Ty jak i ja przedstawiliśmy swój gust, teraz już wiemy nieco więcej:) Chciałbym aby też inni podali przykłady tego co lubią, ale tylko normalni, czyli fetyszyści:P W najbliższym czasie postaram się jednak zaskoczyć Ciebie Długowłosa_17. ps. a swoją drogą nie przypuszczałem, że podoba Ci się fryzura z ogoloną połową głowy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogerek wybacz mi, ale chyba nie będę w stanie określić czy są sexy. Dla mnie to wyglądają jak jacyś żołnierze z armii bardziej z twarzy xD, chyba raczej facetom pozostawię to pytanie. Zaraz zaraz. Najpierw piszesz by wszyscy pisali o swoich ulubionych fryzurach a teraz zacieśniasz to do kręgu niby "normalnych", czyli fetyszystów( a ja to już nienormalna? ;)) . Daj się wszystkim wypowiedzieć ;D. Czekam na propozycje Adama ;P. Co do tej fryzury to wcale nie musi mi się każda podobać z tych co załączyłam ;P. Mnie może podoba sie z tych np. http://2.bp.blogspot.com/_fTBo3qy5Qq4/TQlZILtExnI/AAAAAAAAAQI/xix5Z54UKVI/s1600/2vcx3ll.jpg ale raczej nigdy sobie takiej nie zrobię(pewnie cieszy Cię użycie słowa raczej ;D), a to z oczywistych względów: 1. Nigdy nie byłam u fryzjera ;D( nie oczekuje odpowiedzi zawsze kiedyś jest ten pierwszy raz ;D) 2. Chcę być 100% długowłosa ;P 3. Nie lubię słyszeć dźwięku maszynki blisko mojej głowy( to bzyczenie brrr;//), ani tego jak goli ona włosy( to dla mnie zbyt straszne) myślenie że ścina mi ona moje kochane włoski ;). Boje sie że stracę je wszystkie ;( - moje kochane 100cm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średniowłosa
Rany, Adam wyhodował sobie żmiję na piersi!!! jego sługus robi z jego topiku forum dla fetyszystów, a Adam się tak bardzo bronił się przed zaliczeniem go do zboków, ale cyrk!!! Co do łysych dziewczyn, to się nikomu nie podoba, nikt nie chce wyglądać tak jak one i nikt normalny tak nie wygląda, tu nie ma o czym dyskutować, chyba, że komuś zboczenie seksualne zlasuje szare komórki. Za chwilę przeczytam na tym forum, że w Oświecimiu esesmani to upiekszali, a nie szpecili kobiety. Co byście powiedzieli o kreatorze mody, którego projektów nikt nie chce nosić? Ma on gust zły, prawda? Bo o gustach się nie wprawdzie nie dyskutuje, ale też istnieje też coś takiego jak zły gust (komuś np. podobają sie obrazy z jeleniem na rykowisku, jego prawo, ale jest to gust zły). Ale ogólnie macie rację. Ja nie pasuję tutaj. Żebym nie wiem jak się starała, nie osiągnę takiego dna, głupoty i podłości, jakie prezentujecie, po prostu nie jestem w stanie. "Elegancka dyskusja na poziomie i wymiana poglądów" to przesyłanie sobie paru zdjęć, których miliony są w internetowych katalogach fryzur. Przecież to gorzej niż pięciolatki. Nie rozumienie znaczenia słów, które używacie i chwalenie się przy tym swoją "inteligiencją", to tutaj norma. Przecież nawet gupota ma swoje granice! Cieszę się, że tacy ludzie jak Adam i jego kumple piszą o mnie źle. To znaczy, że jestem zupełnie inna niż oni. Gdyby jakiś przedstawiciel "Haicutter and company" mnie pochwalił, miałabym powód do niepokoju. I wynika, że kłamstwo na tym portalu jest rzeczą godną pochwały. Str 83, 2 styczeń godz 16.50: Adam przeprasza rozbrajająco i jednoczesnie dalej kłamie, cytuję: "Najbardziej mnie śmieszy że to średniowłosa najczęściej oskarżała mnie że ten czy tamten wpis o dziwnej nazwie to ja podszywający się pod kogoś, a teraz sama się przyznaje że to ona robi z siebie idiotę i wypisuje bzdury pod różnymi pseudonimami". Pokażcie proszę jakiś mój wpis o tej treści. Akurat o to Adama nie oskarżałam i nie przyznałam się do wpisu pod innym nickiem, bo nigdy tego nie zrobiłam. I nie są to kłamstwa Adama sprzed kilku laty (których rzekomo się wstydzi) tylko aktualne, to kłamstwo jest jeszcze ciepłe. Też to pochwalasz Długowłosa? Takie jest nawrócenie Adama. Każdy kto w nie wierzy, jest poprostu naiwny. Przecież on się nie zmienił. Jego kumpel też kłamie permanentnie, intryguje i jednocześnie przedstawia się jako obrońca krzyża. Takich to mamy katolików w tym kraju. Ja jestem ostra, jak mnie ktoś nadepnie, ale uczciwa. Odnoszę się do tylko do wpisów, bo tylko z nich wiem coś o obecnych na tym portalu. Chciałam otwartej, tranparentnej wymiany zdań i agumentów, ale oczywiście nie ma tutaj prawdziwego faceta z jajami, który miałby choć trochę odwagi czy rozumu. Zamiast tego jest jazgot, małpia złośliwość, epitety i kłamstwa. Dzisiaj to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średniowłosa - Adam nagadał głupot na Ciebie - to prawda. Można się go za to czepiać. Ja wcześniej napisałam że to niemożliwe byś Ty pisała takie bzdury, bo przynajmniej myślisz inteligentnie w przeciwieństwie do tego kto Cię oskarża bezpodstawnie. Dosłownie zabójcza jest ta Twoja myśl o Oświęcimiu. Ale Adam chociaż przeprosił mnie za nazwanie zarośniętą;D - to jak wygranie bitwy choć nie wojny ;). Faktycznie od razu kłamie, ale jeszcze nie nt włosów. Wiesz co, muszę powiedzieć że ja też chyba nie pasuję bo nawet rogerek stwierdził, że jestem nienormalna(oczywiście nie dosłownie), ale napisał by inni normalni podali przykłady( normalni znaczy fetyszyści). Tak o gustach się nie dyskutuje, ale myślę że dziewczyna z taka fryzurą ma zły gust, jak i facet co takie lubi. Mnie jak mniemam taka fryzura mogłaby sie spodobać na głowie chłopaka, a nie dziewczyny ;D. Nikt się nie może zmienić ( jeśli chodzi o upodobania zdarzają się wyjątki - pod wpływem impulsu, a wtedy i zachowanie). Wiesz, że ja nikogo nie chcę oskarżać, ale ktoś z tej całej "company" może być też zamieszany w 7 wpisów na moim temacie. Może po prostu zacząć pisać na moim temacie normalne rzeczy, a nie ciągnąć tutaj dalszej rozmowy, która i tak potem może okazać sie destruktywna. Pomimo pojawiających się kilku destruktywnych wpisów po wspomnieniu o moim topiku to później sie uspokaja aż znów nie wspomnę, tak to nikt tam nie wypisuje bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam zeee
dlugowslosa i sredniowlosa... oczywiscie ze ogolone dziewczyny nikomu sie nie podobaja poza takimi zboczencami jak adam i rogerek. Podnieca ich ta mysl ze kobieta nagle je sciela itd, mysle ze takie bodzce towarzysza podniecaniu sie tym dwum zbokom. Adam jeszcze filmiki chcial krecic, a potem trzepac sobie pod nie.. świr a rogerek zaraz drugi za nim w koljce, i to z jaka pasja wmawiaja ze kobiety sa piekne ogolone hehe. Tfu pierrdoleni fetyszysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×