Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

...hehehe....u mnie tez jest masakryczny upal,ale narazie mozg mi sie nie lansuje:P poprostu napisalam,ze duzo tych firm znalazlas....ja tam tylko wysylam maile po kosmetyki,bo sie w nich kocham....a po gadzety bede pisala jak bede widziala,ze cos komus przychodzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KANGUREK HIP HOP >>> nie róbmy afery o 2 linki:) rozumiem ze jestes wkurzona, też bym była ale jest masa innych, a zresztą nic mi jeszcze nie przysali :D prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide juz od tego kompa mam dosc .. :( zaraz poleci W11 to sobie poogldam, ale bede tu zaglądać jak ktos ma jakies pytanko do mnie czy jakis interes to pisać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zakochanaaaaaa prosze o adres tych pudrow moj mail: monikazchojnic@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**** ***** ***** kochaniutkie, po co kłótnie po co nasze swary głupie wszak i tak zginiemy w zupie;) to tak na dobry początek dnia. coś Wam powiem- jest słońce! Przyjeżdżajcie na północ- nad morze i zatokę, mozna się opalac, sinice tez juz odpłynęły... A co do próbek- prawda jest taka, ze sporo osób podgląda to forum tylko po to, by czerpać adresy, lub nawtykac tym najbardziej aktywnym (co z tego mają?). Mozna zrobić tak- podajemy na forum nazwy firm, albo podajemy na forum adresy z których dostałysmy, albo- wysyłamy na maila adresy tym, które się udzielają (po cichu, żeby dymu nie robic i zeby innych nie bolało- jak mnie to coś do wina;). Nie kłóćmy się, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kangurek HIP HOP ---> do mnie nie wysłała zakochana a jestem stała na tym forum. Także nie ma się czym przejmować, z resztą ja nawet nie prosiłam. Spotkała mnie za to przed chwilką miła niespodziewana niespodzianka :) Przyszedł listonosz i przyniósł poleconą paczuszke z ROYAL CANIN dla mojego pieska:) 2 x karma dla dorosłych małych psów. Mój Buli się cieszy i właśnie zajada karmę prosto ze swojej ulubionej miseczki. Pomysle nad kupnem karmy chociaż szczerze przyznam że on najbardziej gustuje w pedigree 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ludzka istoto...a skad dokladnie jestes??? nie wynajmujesz czasem pokoji letnikom??? hehehe....bo ja chce jechac nad morze pod koniec sierpnia na wakacje z facetem,ale nie mamy jeszcze kwatery:/ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytnie: dziewczyny po co to robicie?? wysyłacie miliony maili i wypełniacie formularze żeby tylko dostac jakąś próbkę. ja tego nie neguję tylko dziwi mnie to że nie szkoda wam czasu bo łatwiej jest iśc do apteki albi do sklepu kosmetycznego i poprosic o jakąś próbkę. Dają bez problemu, wiem o tym bo moja koleżanka pracuje w aptece i przynosi mi setki takich próbek i mówi że jak ktoś poprosi bo chce wypróbować jakiś krem to daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaa---> to Twoja kolezanka jest jedną z uczciwych. U mnie w miescie jest chyba 10 aptek i razem z qmpelą zrobilysmy test i okazało się że na 10 aptek tylko od 1 dostałyśmy próbki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) wiecie co, zawiodła mnie kancelaria Sejmu RP... nic nie dają, eh, dziady!;) ale nic to , szukamy dalej kwater nie wynajmuję, ale pomyslę o tym;) polecam za to stronę www.portel.pl -> strona miasta elbląga, w dziale ogłoszenia jest poddział wakacje- i tam jest maaaaaaaaasa ofert:) polecam Stegnę można też spróbować na www.mierzeja.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski ja spadam, malować kudły i brwi :D a dla tych które malują brwi polecam henne do brwi i rzęs żelową firmy VIKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
a ja dzis dostalam koszulke, kubek i dlugopis - od znanej firmy i podkladke z heela-fadniutka Jupi!!!!! To moj najlepszy dzien!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia żabki :* Dzisiaj listuś jeszcze u mnie nie był...dziwne ..pewnie się pod górę nie może wytoczyć :D:D A już ostatni dzień dzisiaj bo jutro listuś nie chodzio a w niedziele jade...to chciałabym coś jeszcze dzisiaj dostać ;( Dziewczynki mam do was prośbę...mogłaby mi któraś wysłać na maila CHOCIAŻ nazwę firmy od tych pudrów itd. Sama sobie jak coś poszukam maila ..może znajdę hihi:D ale maila dopiero wyślę po powrocie , bo teraz już nie mam czasu. a poza tym muszę odczekać chwilę bo takto nic nie dostanę :/ Mój mail nice-girl007@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UCIEŁO RESZTĘ :o Z góry dziekuję za wysłanie mi nazwy tej firmy ;):) Hekatesk thx za pozdrowionka , kissek słońce dla Ciebie 🌼 dla stałych, nowych i czarnulek ;):*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis dostane najwieksza przesyłke az 2 kartony tylko ze niestety płatna:) czekam na paczki z avonu:) listonosz jeszcze do mnie nie zawitał ale juz sie nie moge doczekac a o co chodzi z tymi 60sekundami bo nie rozumiem na co trzeba tyle czekac pozdrawiam wszystkie fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka22 >>> o to, że miedzy postami napisanymi przez jedną osobe musi byc 60 s - jedna minuta przerwy, jak chcesz napisać raz za razem to sie nie da, sama sprawdź co wtedy pisze br nie cierpie tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio siedzac i piszac maile do firm podspiewuje sobie tak: napisz e-mail napisz e-mail słow Ci brak to niedobry znak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja to strasznie głupio ze trzeba czekac ja jeszcze tego nie doswiadczyłam bo jestem tu nowa ale za to juz bardzo zaangazowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka22 >>> podaj pare firemek, moje są gdzie pare postów wyżej, wybiore cos dla siebie coś czego produktów używam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja do tych co napewno przysyłaja(bo z nich juz dostałam:) ) czyli kolastyna atw physiogel wasa i jeszcze wysłąłam do biuro@floslek.com.pl, dmk@i-f.com.pl, dax@dax.com.pl, elzbieta.kaminska@ziaja.com.pl, bielenda@bielenda.com.pl, pollena@pollenaewa.com.pl, idea25@idea25.com.pl, info@annalotan.pl, info@janssen-beauty.pl, dermika@dermika.com.pl, mydla@mydla.pl, i nfo@jabushe.pl, smooth@smooth.pl, bella.marketing@tzmo.com.pl jadwiga-jk@wp.pl, marketing@svr.pl, soraya@soraya.com, chmurka@chmurka.pl, biuro@pierrerene.pl, norel@norel.pl, biuro@farmona.com.pl, mcr@kosmetyka.pl, marketing@miraculum.com.pl, marketing@svr.pl, eveline@eveline.com.pl, marketing@barwa.com.pl, amichon@loccitane.com.pl, fitomed@fitomed.pl, office@hean.pl, unicolor@unicolor.com.pl, kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl, thalgo@thalgo.com.pl, biuro@lakshmi.pl, norel@norel.pl, heger@heger.pl, netpol@wp.pl tylko ze z kilku mi odpisali ze nie przysyłaja ale juz wykasowałam maile i nie pamietam z ktorych:) papaja a masz jakies sprawdzone adresy??? :)uśmiecham sie do Ciebie ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... ja dostalam z WASY, ZIAJI, KOLASTYNY, NESTLE, biuro podróży zakopane, ITAKA , FIRNAY wisan, NATURELL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, juz nie wiem co jeszscze nic mi do głowy nie przychodzi:( jak beda jaakies pewniaki to napisze znowu :) ciekawe co listonosz dziś przyniesie:) raczej co do skrzynki włoży, bo chyba nie przyjedzie samochodem jak wczoraj... juz straciłam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×