Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Patrycja. Nie jestem w stanie zgadywać kto chce być na tamtym forum, a na ślepo nie wysyłam zaproszeń. Zresztą swoją ostatnią wypowiedzią skierowaną do mnie ,raczej nie zaskarbiłaś sobie mojej sympatii. Skoro chciałaś do nas dołączyć to mogłaś o tym napisać. Nie jesteś żadnym wyjątkiem, żeby liczyć, że sama się do Ciebie zgłoszę, no wybacz. Zamiast na mnie gadać mogłaś zapytać czy możesz do nas dołączyć. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie musicie znalazlam!!!!!aha.znam taka firme co wysyla mnostwo gadzetow tj.dlugopisy smycze,notesy,kalendarze.zaraz znajde ich mail to wam podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail do tej firmy to: amortex@o2.pl mi dzisiaj przyszly 4 dlugopisy notes smycz i maly kalnedarzyk .jestem bardzo happy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dzisiaj dostałam z lini lotniczych : - naklejke, piłke plażową, smycz, długopis, mapke i ulotki. również z royala karme dla psów jestem happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość */*/*/
Witam czytam Was od bardzo dawna .Rzadko kiedy korzystam z Waszych linków może jedynie czasami z freee sample.Miałam Wam nie raz podac linka do firm które wysyłaja ale jak widze jak nieraz tu jest atmosfer to az szkoda gadać , a w szczególności na temat noewgo formu.Nigdzie sie nie pcham i firmy wyszukuje sama.Nie tylko w Polsce ale równie za granica i to z bardzo dobrym skutkiem.Zdazaja mi sie odmowy ale przewaznie z firm bardzo znanych typu:Winiary,Gelwe Tchibo itp.Moje zbiory to min,masa smyczy ,koszulki , notesy ,przypinki,podkładki pod piwo,dziesiatki długopisów ,magnesy na lodowke,naklejkiitp. radze Wam szukajcie firm we własnymzakresie a wtedy macie szaanse na naprawde pokazne zbiory.Same pomyslcie jak to wyglada jak w jednym dniu jakas tam firma dostanie setki maili o podobnej tresci z prosba o gadzety? Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale nie rozdajemy gadzetów reklamowych, jestesmy firma handlowa, pelna oferta dostepna jest pod adresem www.corso.com.pl Prosze o informacje; jakie forum podaje nasz adres mailowy - w celu zamieszczenia sprostowania. z powazaniem Robert Wolewinski HEJ NIEZLA ODPOWIEDZ NIE?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość */*/*/
A jeszcze co do kompanii piwowarskich i innych prod.alkohole .Nie wiem jak co niektre ale ja np z okocima dostałam podkładki , z karmi apaszke (b.ładna), z jakiegos prod.alkohol ,przypinke z zubrem , i tradycynie długopisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
a co im piszesz ze ci tak przysylaja?????????? masz jakis list na 2 strony ulozony?? a i podajecie (podajesz) odrazu swoj adres?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martynella
dziwny ten adres!!!!!!!!!!!!!!! jaka firma zaklada w TLENIE poczte?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak bardzo boicie się firm które mają pocztę w tlenie albo w onecie. Przecież nie wszystkie firmy na stronach prowadzą sprzedaz albo wszystko na raz. Dużo razy spotykam sie z takimi właśnie firmami i one poprostu tylko się reklamują i mają poczty w takich właśnie miejscach. Tylko większe firmy maja swoje adresy w pocztach za które płacą. A te o których mowa nie mają widocznie takiego powodu, skoro ludzi piszą do nich tylko po to by sie o coś zapytac. Ja piszę wszędzie, niezależnie od tego czy adres ma końcówkę ...... lub op.pl i o2.pl!! Dziś np. dostałam koszulkę od firmy która również ma na końcu o2 a ich strona w necie jest zbudowana tylko z kilku części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość */*/*/
Pisze bezposrednio prosbe o gadzety firmowe proszac o wysłanie na adres: i tu podaje swoj adres.Z gory dziekujac. Wiele firm mi nieodpisywało na maila ale od razu wysyłało paczki. Zdarzyła mi sie tylko jedna "hamsak" firma CottonArt ktora zwymyslala mojego maila piszac ze pisze juz do nich od pol roku zto samo co oczywiscie bylo nieprawda .No ale na tyle wyslanych maili zdarzyl sie eden niezbyt kulturalny człowiek Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy
bawie sie z wami od miesiaca ale dzis dostalem koszulke po uprzednim kiedys tam wejsciu na www.alarmserwis.pl naprawde polecamm!! a jaki mily kontakt napisalem do jok3r i czekam na odpowiedz moze kiedys??[ kwiat ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj a ja ostatnio dostala: Od Borowskiego - OPASKE SILIKONOWĄ CZERWONĄ I ULOTKI Od Scherigna - PUDEŁECZKO RÓŻOWE Z LUSTERECZK Katalog projektów domów i od TOPŁY po zapisaniu się do KLUBU karte członkowską ulotki i tubeczkę kremu 5 ml.:):D:) 🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja to juz nie wie jak to jest bawie sie w te cale gadzety juz ponad miesiac wyslalm ponad 200 emailow i wypelnilam z 70 ankiet i przyszlo mi chyba tylko z 10 kopert!!!!!!!!! czy ja mam po prostu pecha czy co??? nie dostalam zadnego kubka smyczy koszulki nawet glupiego dlugopisu!!!!!!!!!!!! JESTEM ZALAMANA!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
ale moja mamusia sie ucieszyla jak dalam jej probki kremów przeciwe zmarszczkowych az 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joker ja nadal nie dostałam hasła do forum,dałaś mi zaproszenie ale nie potwierdziłaś go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTi91
Ja tez bym chciała nalezec do tego klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×