Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość pytanie odnośnie danona
dziekuje bardzo za adres danone wlasnie co to sa te bombki i skad macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec bombeczka to taka ozdobna bombka na złotym stojaczku z napisem \"Wesołych Swiat\"Nie pamietam maila ani strony ale wiem ze w nazwie strony było Flagownia Aaa z danone tez maja mi przsłac w przeciagu 3 tygodni Ten fajniusi termometr dostałam od Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju wsi naprawde fajny i dotego dostałam zapasowa bateryjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie i kontakt naszš firmš. Gadżety firmowe Danone sš dostępne do wygrania w promocjach konsumenckich regularnie organizowanych przez naszš firmę. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału. Łšczymy pozdrowienia, Zespół ds. Obsługi Konsumenta Danone Sp.zo.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przypominajki
Odeszłaś na inne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Ale nie mam zamiaru narazie się udzielac \"nigdzie\" bo nie widzę sensu. Sorki ze wkleiłam to 3 razy ale tak mi do d.......... net chodzi, że myślałam że się nie wysyła i robiłam trzy podejścia do tego. Wkleiłam te linki bo przypadkiem znalazłam nowe stronki gdzie można zamawiać bezpłatne katalogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów mi sie nie wysłało do końca...ehh Chodziło mi o to, ze nie udzielam się dla tego bo z tego forum jest serio straszny syf. Jak się to zmieni to będe dalej pisała ale chyba narazie sie na to nie zanosi... Jeszcze jakiś czas temu było spoko ale od ponad tygiodnia jest tragedia :(. I nie chodzi mi o sępienie (przecież zawsze podawałam adresy, te z których sama już skorzystałam) tylko o te chore teksty,,,, no a teraz jeszcze doszły chyba z 4 strony o prizee i wogóle mam dosyć. Przecież o tych gierkach jest mnóstwo stron na forach i wogóle na necie. Nie wiem po co tu tak bazgrac!! Sama też gram w te gierki od bardzo dawna, i też logowałam sie na ciepeche (przecież on nic nie zdziera - to logika, że zarabia na zwerbowanych ludziach i na tym to polega. To tak samo jak np. z Avonem myślicie że konsultantki nic nie zarabiają na tym że kupujecie przez nie??? W kazdej chwili można założyc sobie drugie konto i zapisać w polecającym swój poprzedni zarejestrowany nick i już ciepeche nie będzie na was zarabiac). Pozdro 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy
przypominajka napisz mi tylko czy dostalas mojego meila?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie dostałam od Ciebie meila. Dostałam kilka od osób z kafee ale nikt się nie podpisywał jako pomaranczowy... 🌻 Musisz napisac jeszcze raz: panterax@op.pl albo panterax@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy
poszło. jesli bedziesz chciala to odpisz ok? no i oczywiscie jesli dojdzie, napisalem na tlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ona.. cipeche nie da sie wykasowac, ale mozesz z tego nicka nie korzystac i zalozyc inny w ktorym nei wpiszesz nicka ciepechy i bedzie ok.to chyba jedyne wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję
zamiast ciepeche wpiszcie: cipcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mam pytanie
czy któraś z was dostała FIZYCZNIE jakąś nagrodę albo te pieniądze? bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- dziwisz się?! Ja nie! Niestety takie są skutki podawania informacji o przesyłkach na ogólnodostępnych forach. Poprostu kolejny adres został \"spalony\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Dziś niestety listonosza jeszcze u mnie nie było,ale oczekuje go jeszcze;)Niestety dzisiejszy dzień mija mi znowu bez poszukiwań nowych adresków,bo mam jutro sprawdzian z angielskiego.Tak a propos to jest ktoś na tym forum z Krakowa albo jego okolic!Pozdrawiam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na prizee mam z 20 kont, zakladam czekam az uzbieram 1 e i pozniej juz na niego niee wchodze :P:P:P a co do ciepeche to naprawde niee wiem az tak wam zle bedzie ze ktos sobie zarobi, przeciez wy na tym nic niee tracicie, wiec o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martas_sa
a może ktos podac adres do gatty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martas_sa
i jeszcze campiny ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajfusik
paula. 18 ja jestem z Chrzanowa jesli wiesz gdzie to :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka
ja nie weim skąd wy tyle tych gadżetów dostajecie...ja już do tylu firm wysłałam prośby i nic. tylko od Gatty dostałam długopis, breloczek i notes....a tak ZERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pomyślałem że bylibyście zainteresowany przyłączeniem się do \"LogoMedii\". Jest to polska firma , która zapewni Ci dostęp do informacji związanych z Waszymi zainteresowaniami. Ponadto płacą Wam pieniądze za odbieranie e-mail\'i reklamowych oraz za wypełnianie ankiet. Wasze miesięczne dochody mogą się powiększyć dzięki LogoMedii o kilkaset złotych. Tak więc zapiszcie się i poinformujcie jak największą ilość osób o możliwo�ci bezpłatnego przyłączenia się do tego systemu. Potencjalny dochód jest nieograniczony! Zapraszam na stronę LogoMedii http://LogoMedia.iq.pl Je�li zdecydujecie się do nich zapisać proszę abyście podali w kwestionariuszu mój numer identyfikacyjny 350641. Po zarejestrowaniu otrzymacie e-mailem własny numer identyfikacyjny. Pozdrawiam Fenix01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do paula------> możesz podać link/adres do getty albo kto inny, z góry dziękuje :* Hej dziewczynki! wczoraj i dzisiaj nic nie dostałam ale to nic. Wysłałam tyle próś to wilu firm i czekam na odpowiedzia dwa dni temu doszło mi 6 pilniczków do paznokci. Biore się za wysyłanie papa i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do paula------> możesz podać link/adres do getty albo kto inny, z góry dziękuje :* Hej dziewczynki! wczoraj i dzisiaj nic nie dostałam ale to nic. Wysłałam tyle próś to wilu firm i czekam na odpowiedzia dwa dni temu doszło mi 6 pilniczków do paznokci. Biore się za wysyłanie papa i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do paula------> możesz podać link/adres do getty albo kto inny, z góry dziękuje :* Hej dziewczynki! wczoraj i dzisiaj nic nie dostałam ale to nic. Wysłałam tyle próś to wilu firm i czekam na odpowiedzia dwa dni temu doszło mi 6 pilniczków do paznokci. Biore się za wysyłanie papa i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fajfusik-->Jakbym mogła nie wiedzieć gdzie jest Chrzanów,jesli sama mieszkam ok.17 km od Chcrzanowa;)A ja dziś dostałam płyte blusa,pisałam na ten adres: impam@gazeta.pl,gadżet można było sobie wybrać,oni podawali liste dostępnych.Na tyle dzisiaj,pozdrawiam wszystkich,pa,pa.Do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×