Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

ja ci moge dac ostania szanse ale jak bedziesz dalej w kolko wypisywal glupoty to sie wykasuje i zamkne otwarty dostep bez imiennego zaproszenia.... poza tym o ile mi wiadomo to dalej mozesz sie zalogwac raz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob ze mnie idiotki - w historii zmian widac kto co pisze.... ja nic nie zablokowalam - mozesz sie zalogowac jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co - nie mozesz wejsc do arkusza? - nie wydaje mi sie zebym cie zablokowala... dalej jestes na liscie uzytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, sukces! Ta tabelka motywuje, serio! Normalnie caly dzien czekalam na jego zakonczenie, aby moc wpisac swojego plusika. Ciekawe tylko na jak dlugo zostanie mi ta zajawka... Sprawdzilam nazwe kremu: Avene Cicalfate Antibacterial repair cream. Mozecie poprosic o probki, 5 ml naprawde wystarczy na wiele razy (wczoraj i dzis posmarowalam cala twarz, ale od jutra bede smarowac tylko najbardziej zmasakrowane partie). Pamietam, ze swego czasu byl fajny zestaw - probka tego kremu + mini woda termalna 50 ml. Ja to dostawalam za darmo i to nawet przy nieduzych zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMIKADZE strasznie wybuchowy jesteś i ten Twój caps... tak z dziewczynami się nie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzak
tez sie dopisalam do tabelki - moze jak bede miala sama - ewentulanie -/+ (za niezrobienie demoli tylko lekkie ubytki zrobione w trakcie czytania np ;)) to moze sie w koncu zmobilizuje i znajdzie sie jakis +...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna
Kamikadze pisze jakby mial 13 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos tu sie balaganzrobil i nie chcialo mi tu wejsc dodalm sie do tabelki moze same - czy ewentulanie (-/+ za uszkodzenia zrobione bez lustra) mnie zmobilizuja i sie keidys jakis + pojawi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kochani... jak sobie postawie wczesniej plusa to jest to bardziej motywujace.. hehe... xD stawiam i juz nie moge ruszac i koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dodalo moje stary post...dziwne przed chwila go nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temu panu juz dziekujemy.... ja nie bede rozmawiala z kims kto pisze takim jezykiem :o od dzis nie dyskutuje juz z kamikadze, a jak powtorzy sie to co wczesniej w tabelce to tak latwo nie wroci do niej z powrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie ja :) ale pisalam od poczatku zdjecie umiescila jakas dziewczyna co to narzeczonego miala o ile dobrze pamietam...taka w blond wlosach chyba,,ale za duzo stron by szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie cio?! jak bede miala ochote sie powyciskac to zaczne czytac topik od poczatku.. hehe.. xD moze to mnie zmotywujee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak ta ochota przychodzi nagle jak sie kolo lustra przechodzi i wizja oddalonego komputera i czytania topiku nie dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMIKADZE powiem jedno idź się lecz i na tym kończę wszelką konwersację z Tobą. Nie rozumiem jak można po kimś tak \"jechać\" kiedy ktoś nikogo nie obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problematyk
Niestety mnie tabelka przestała motywować :( Teraz szczególnie mam kilka dni wolnego i ta świadomość, że nie muszę nigdzie wychodzić i że zdąży się wygoić...Mam takie cholerne wahania nastroju...Nie panuję nad sobą zupełnie..Przez cały dzień czuję się dobrze, a wieczorem muszę popatrzeć w lusterko jak wszystko ładnie się goi i jestem pewien, że nic nie wycisnę, chcę tylko zobaczyć bo inaczej nie zasnę.Niestety jak spojrzę,to już nie potrafię sie powstrzymać. Dodam jeszcze, że zawsze wyciskam w ten sposób, że owijam sobie oba palce wskazujące w rękawy od piżamy, wtedy mogę wydłubać dokładnie wszystko co mi przeszkadza.Problem w tym,że w ten sposób zostawiam ślad kilka razy większy niż kiedy to robie samymi palcami.W sumie to robię postępy bo jeszcze z rok temu zdarzało mi się nacinać żyletką albo dziubać igłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMIKADZE zobacz to mój post: "KAMIKADZE strasznie wybuchowy jesteś i ten Twój caps... tak z dziewczynami się nie rozmawia." A to Twój: "SZCZYPAWICA NIE WPIE**ALAJ SIE !!!! ZAWSZE PISZE CAPSEM I CHOOJ CI DO TEGO KOORWA ZAJ**ANA W DOOPE TWOJA MAć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE WIESZ NIE WYPOWIADAJ SIE KRóTKA PIłKA!!!!!!! POZDRAWIAM ;*". I teraz z czystym sumieniem oceń czyja wypowiedź zawiera jak to sam nazwałeś ostry ton. Aha i jeszcze jedno jeśli tylko będę chciała to będę używała słowa "topik" - mam prawo. Dziękuję - koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak - sorry winnetou, pomylilo mi sie z niejaka zoofka (nawet trafilam na linka do jej zdjecia, ale jest juz nieaktywny). Jestesmy tu od 2005 roku, 3 lata, moj Boze... 3 lata na samym forum!! (bo nie pamietam jak u Ciebie, ale u mnie nalog zaczal sie duzo wczesniej od mojej obecnosci na kafeterii). Jakie to zalosne!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMIKADZE przedstaw mi wasze zasady odnośnie tego topiku bo ich nie znam a wspominasz o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Coś się zrobiło gorąco na tym topiku. Ten topik to w sumie był spokojny. Założono ten topik już dawno temu i na tym topiku nigdy tak topisiowo topikowo topiciuśno nie było. To znaczy chodzi mi o to że ten topik to fajny jest, bo na tym topiku można się zwierzać ze swojego nałogu. I osoby czytające ten topik, to znaczy sledzące ten topik, no te co zaglądają czasami na ten topik mogą poznać historie osób które wypowiadają się na tym topiku. Topik ten wspaniały jest, jednymi słowy - ten topik jest fajny. Więc prosze wypowiadajcie się konstruktywnie na tym topiku, bo ja będę na tym topiku topciować i słowotworzyć jak się tu nie uspokoi. Nawet ułożyłam fajny wierszyk rymowany o tym topiku, a więc: Topik, topik, topik, topik... jak wspaniały jest ten topik. KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Nie życzy sobie! haha... (pusty śmiech) Ty sobie nie życzysz słowa "topik" a inni sobie nie życzą przeklinania i chamskiego zachowania na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hęęę... ludzie po co te nerwy?! faceci nie maja za grosz szacunku... kamikadze zamiast wyzywac sie na kolezankach spojrz w lusterko! xD zbyt pewnys siebie... :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty ja się wogóle nie denerwuję mam tylko straszną satysfakcę, że potrafię wzbudzić w facecie takie emocje, faceci są strasznie słabi jak napotykają kobiety mądrzejsze i silniejsze od siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie nerwuję:] Wszystko na spokojnie. Rada jestem kochana szczypawico, iż podzielasz moją opinię że ten topik jest wspaniały. Bo ten topik tworzą wspaniali ludzie:D Ja lubię zagądać na ten topik. Ala ma kota. A ja mam TOPIK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×