Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość balbisia
kurcze po tej mikro dzisiaj troszkę luszczy mi sie skora nie wiem jak sie umalowac,moze najpierw zrobie peeling,tata zaprosil mnie do restauracji na kolacje i nie chce sie swiecic jak latarnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbisia: tak mocna mikro miałaś? mi kosmetyczka mowila ze mozna zrobic mocno az do krwi i strupow a zrobila mi tak delikatna, ze nawet skora nie schodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbisia
tawinna-a kiedy robiłaś,ja we wtorek i zwykle dwa dni po luszcze sie troche nie jest to jakies spektakularne luszczenie ale jak sie umaluje to skorki widac.I nie,nie miałam mocnej,bo diamentowa zwykle jest delikatna,zadnych ranek,ale skora tak jakby sie odnawiala,juz jutro bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
uh. ja już po próbie poloneza... setki ludzi i ja ! chwilami sie meczylam z mysla ze moja cera nie jest idealna ale generalnie jest calkiem ok ! nie jest tak zle. jednak podkład czyni cuda ;] tylko gorzej troche z czołem ;x nie pogoiło sie tak ładnie, boje sie jak będzie wygladac w sobotę... no bo dzisiaj miałam opaskę, ale dobra po prostu zobaczymy ;) musi byc dobrze ;) na pewno nie wyglądałam dzisiaj na wyciskare a predzej na ladna dzwieczyne ktora moze ma jakies male klopoty z cera no i delikatnie za duzo podkladu ;D tyle ;p padam na cyce :D a jeszcze o 21 mam angielski... dam radę ;) no i wykańcza mnie dzisiaj okres ;< ale w sobotę będę się czuć najpiękniejsza chocby nie wiem co ! a wiecie dlaczego, bo w zyciu nie liczy sie przeciez tylko idealna cera ;D a chęć życia i nasze piękne wnętrza NO ;) buziaki kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca :D
macie racje:D od dziś 21 dni i mamy inny nawyk :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumka
Tak sobie teraz pomyślałam, że skoro udało mi się przestać obgryzać paznokcie, (a obgryzałam odkąd pamiętam!) to i uda mi się wyjść i z nałogu wyciskania pryszczy:) Z resztą wyciskanie i obgryzanie zaliczają się do zachowań kompulsywnych, więc skoro z obgryzaniem mi wyszło, to może z tym też??? Ale z obgryzaniem było chyba troszkę łatwiej.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ruszyłam sobie pryszcza na brodzie i jestem złaaaa;P W dużej części był już na wierzchu,więc może dużego śladu nie będzie...eh że to się zrobi takie coś na skórze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona dla mlodych-przyszlych i obecnych mam. szukamy mam, ktore komentujac beda wspoltworczyniami "poradnika" zapraszamy z ciekawymi opiniami, z pomyslami, ze swoimi doswiadczeniami oraz z pytaniami. www.poradymamy.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomily
dziewczyny czy mozecie polecic jakis peeling enzymatyczny ale dla wrazliwej cery czy cos w tym stylu ? bo chce cos kupic ale nie mam pojecia co ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbisia
naomily-ja tez mam bardzo wrażliwą skórę i nie moge używać tych z drobinkami,ja używam firmy CAUDALIE(paris) Vinoperfect-masque revelateur d'eclat.Bardzo fajny-mój wybawiciel;) wiem,że przez internet można w pl.kupić ale nie mam pojęcia czy jest w sklepach,może w jakiejś dobrej drogerii albo dobrze zaopatrzonej apteca ja tu właśnie w aptece kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
Witak serduszka ;* jumka no nareszcie jakies pozytywne myslenie ;DD powiem ci ze ja tez obgryzalam paznokcie do gimnazjum a pozniej nagle przestalam juz nie pamietam jak to sie stalo ale teraz mam piękne dlugie swoje paznkocie zawsze zadbane i wszyscy mi ich zazdroszczą ;D a moim zdaniem z obgryzania paznokci trudniej wyjsc bo mozesz to robic non stop ! a pryszcze generalnie przy lustreku ;) w ogole zawsze mowilam i nie wierzylam ze kiedys bede miec ladne paznokcie, a tu prosze ;) mam piękne ;) tak też będzie z moją skórą ;)) jest zancznie lepiej ;)) podkład ładnie zakrywa wszystkie plamy ;)) jestem bardzo zadowolona ;) moze to tez dzięki temu ze osttssnio po prostu nie mialam czasu myslec i zajmowac sie skórą ;) ciagle bylam poza domem ;) to na prawde dużo daje ;) jeszcze troszke biednie z czołem ;D bo zostały male strupki w paru miejscach ale mam nadzieję ze do jutra zejdą ;) reasymując jestem szczęsliwa ze udało mi się doprowadzic moją skórę do względnego ładu ;)) uuuuuf ! ;D czyli jutro cudownie się bawię od 17 do 5 rano ;D nie schodzę z parkietu ;))))))) troche boje sie szpitala ktory mnie czeka od 1-5 lutego, bo mama mi powiedziala ze ja tam bede miec kategoryczny zakaz malowania sie... jejku to będzie dla mnie sztraszna trauma pokazywanie się tylu ludziom bez podkładu... uh. cóż dam radę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda mi się: może jak raz się przełamiesz to później będzie Ci czasem łatwiej dać skórze pooddychać bez make upu albo chociaż z mniejszą jego ilością? skóra Ci się wygoi ładnie i jak wrócisz to przywitasz z radością nowy etap w życiu. ;) ja wczoraj przeżyłam szok. po prysznicu po 20.30 ok zaczelam sie drapac po nogach i juz przygladalam sie twarzy... w ostatniej chwili sie powstrzymałam. dzis 25dzien, ciesze sie ze nie ruszylam tym bardziej, ze bylam poklocona z facetem, myslalam ze to koniec juz... a po 21;10 dal mi znac ze przyjedzie na 21;30. no masakra! wlosy dlugie mokre, bez makijazu, myslalam ze sie poplacze, jak je wysuszylam i ubralam sie zostalo mi max4 min na makijaz, aby sie przypudrowalam, roz i oczy mocno podkreslilam ale to byly nerwy! co Wy byscie wyszły bez makijazu na randke, ktora zadecyduje o przyszlosci waszego zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbisia: ja miałam mikro w poniedziałek, nie wiem kiedy zrobie nastepna, ale ta byla strasznie delikatna.. moze tj mowisz po jakis 2 dniach w jednym miejscu na policzku zluszczylo sie cokolwiek a tak to nic nie zauwazam... skora jest o wiele gladsza ale wydaje mi sie ze za delikatnie mnie potraktowala kosmetyczka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumka
uda mi sie! - hehe no staram się myśleć pozytywnie:) Dzisiaj jeszcze nic nie ruszylam:)!!! CUD!!! Twarz mam troche w takich jakby 'liszajach' po wyciskaniu...Skóra się łuszczy, schodzi... same wiecie jak to wygląda:) No ale mam cel w niewyciskaniu, bo mam dzisiaj mega randziochę;) Pozdrawiam Was bardzo gorąco i cieszę się niezmiernie, że dzisiaj piątek i w końcu się wyśpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda mi się !
tawinna wlasnie probuje w tym wszystkim odnaleźć jak najwięcej plusów ;) i tak jak mówisz może zacznie się dla mnie nowy etap lepszego życia ;) niech tak bedzie ;) całe szczescie ze nic nie ruszylas, to byla kolejna przestroga od losu ;) no i dobrze ze zdarzyłaś się wypięknić ;* mam nadzieję teraz jest wszytko juz w porządku ;)) a ja w niedziele zdam wam relacje z mojej cudownej zabawy studniówkowej :D (a na mikro na prawdę już na bank wybiorę się na feriach ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomily
balbisia dzięki, ale jakies drogie to troche ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomily
dzięki dziewczyny za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robicie sobie czasem domowe maseczki? :) ja właśnie nałożyłam miód i mleko na buzie, napisze jak zmyje jakie wrażenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest. :) Buzia jest od razu gładsza i nawilżona lepiej, wydaje się tez dokładniej oczyszczona... nie wiem w sumie jak to ;p nie wiedziałam, że miod oczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie kaaaaaaanaaaaaał Wieczorem wycisnęłam pryszcza na brodzie-->ciągle sprawdzałam jak to wygląda-->rano w pokoju stwierdziłam że tak sobie-->ze stresu wycisnęłam największego pryszcza na czole-->poszłam do łazienki zobaczyć jak to wygląda-->stwierdziłam że tak sobie-->wycisnęłam kolejne trzy na czole xD-->jutro studniówka ja tego nie przeżyję. bywało gorzej,te pryszcze były w miarę na wierzchu,więc nie musiałam mocno cisnąć,ale jak mogłam:(:(:( znowu zaczerwienienia i dołek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbisia
naomily-no fakt tani nie jest,ale mega wydajny :)niestety nie znam nic równie skutecznego ale tańszego:( uda mi się -do jutra na pewno jeszcze skóra się wygładzi i nie będziesz miała żadnych strupków a z reszta spobie poradzisz... tawinna-ja myślę,że ona wcale ci nie zrobiła za delikatnie,to tak ma wyglądać,ten zabieg nie polega zna zdarciu skóry tylko na oczyszczeniu jej i pobudzeniu do lepszego działania,moja blizna atroficzna już na prawdę się wypłyciła na tyle,że jak zrobie makijaż nie widać dołków tylko gładka powieszchnie a była to moja zmora... zmienic-swoje-zycie-nie martw się,z tego co piszesz nie zrobiłas masakry na buzi tylko usunęłaś pryszczyki,do jutra powinno być dobrze:)tylko juz niczego nie ruszaj;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomily
dasz rade, skoro ja przeżyłam swoją 100dn a uwierz mi nie było najlepiej, to ty tym bardziej ;dd bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam Wasz ból
Dziewczyny, pisałam Wam wczoraj, że zrobiłam masakrę, mam doła. Dół trochę minął, odnośnie mojej twarzy? Nie ucierpiała. Nawet plam czerwonych nie ma. Nie była to krwista masakra, jedynie wyciśnięcie przed okresowych krost. Dziś zaczynam od nowa. Mam całkiem niezły start, bo buzia wygląda nieźle. Jest mi ciężko, bo zawiodłam nie tylko siebie ale i Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbisia: też mi zależy na usunieciu zanikowych blizenek, mam naprawde sporo ich na czole, takie dziurki... nie wiem czy mikro wystarczy, Ty stosujesz cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbisia
tawinna-ja miałam silną alergie i w efekcie pozostały mi te dołki,ale nie sa rozsiane po całej buzi tylko na jednym poliku i blizko siebie,pytałam kosmetyczki czy muszę coś jeszcze robić na to,ale ona mówi,że to wystarczy i że za każdym razem będę plytsze,ma racje bo jak na 3 mikro to na prawdę efekt jest zauważalny.Ja smaruję to miejsce jeszcze kremem avene cicalfate na noc tak grubiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×