Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Trianele ja tez widze efekty tej szmatki, te wredne czerwone plamy mi jakby zblakly, no ale i tak po ostatnim zalamaniu zaleczam ranki i jeszcze 4 wieksze zostaly :/ (w tym jedna na nosie...jak dioda) i kilka mniejszych prawi zgojonych dulcita ja tez nie wiedzialam gdzie kupic i kupilam na allegro. 7136 ja bym na Twoim miejscu poszla na cos co bedzie Ci sie z przyjemnoscia studiowac. jak ja szlam na studia to polecali takie kierunki po ktorych pracy nie ma,wogole z praca jest ciezko a co bedzie za te pre lat jak skonczysz studia nie wiadomo Anja a nafta oczyszczona na co jest? Kesa ja jako nawilzajacy polecam ochronny z wit A firmy Oceanic, jak dla mnie super od dluzszego czasu go uzywam. Jumka, Pantuff - trzymajcie sie i nic nie tykajcie! balbisia ja zasadniczo chyba nie mam co wyciskac a to co mam na twarzy to moja dzialalnosc, bo jak zaczynam wyciskac w sumie pory to po 1-2 dniach zaczynaja mi tam wyskakiwac krostki.. ja mam po prostu mocny odchyl mozgu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nafta oczyszczona to roztwór,który potrzebny jest do sporządzenia toniku,do tej nafty dajesz olejek pichtowy i przecierasz potem twarz wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycislam w 3 miejscach kurde no i mam wielkie czerwone rany;/;/;/ No po za tym pozytywnie;) Listonoszka myslala ze nie mam 18 lat hahaha a ja mam az 19 mowie jej. To sie usmiechnela:) Fajnie wiedziec ze wygladam tak mlodo:))) Wiecie co slyszalam ze witamina e na blizny jest ponoc bardzo dobra. Znajoma mojej matki miala wypadek i miala rozcieta twarz na czole na policzku,strasznie to wygladalo jak pokazala zdjecia.A teraz???O dziwo O.o Dzieki olejku z witamina e,wszystko sie zagoilo!!! Musze kupic!!!Kurcze jak wszystko zniknie bede najszczesliwsza.Moze wy tez wybrobujcie,wybor zalezy od was. Ponoc dobry jest tez na roztepy,tradzik i inne problemy skorne. O wiecej informacji poproscie wujaszka google:D Od dzis nie dotykam twarzy!!!!!! Number 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona wyciskaniem
Aune69 pozwolę sobie przyłączyć się do Ciebie i Twojego odliczania:) może to mi pomoże nie myśleć o wyciskaniu i jakoś się powstrzymywać Szkoda tylko, że dzisiaj już nie mogę napisać Number 1 :(, ale jutro to już na pewno, bo jak nic się nie zmieni w mojej głowie, to ja chyba zwariuje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś nie wytrzymałam i pozbyłam się wągrów,na szczęscie ładnie powyskakiwały,ej przemywa ktoś z was twarz naparem z rumianku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona wyciskaniem
No właśnie ja też tylko zaskórniki, tylko, że w większości są zamknięte i bardzo głębokie i po takim wyciskaniu robią mi się gule podskórne czasem, które później się goją i goją ..., mnie uczula rumianek, kiedyś, jak zrobiłam sobie taką właśnie jedną z moich rewelacji na twarzy, to przemyłam wacikiem zamoczonym w naparze z rumianku, po kilku sekundach zaczęła mnie strasznie twarz swędzieć, skóra zrobiła się sucha i ściągnięta i pojawiły się takie czerwone plamy, ratowałam się antyhistaminą, ale przynajmniej ładnie złagodziło ranki:), więc jak ktoś nie jest uczulony to nie zaszkodzi spróbować. Dzisiaj też oczywiście zafundowałam twarzy atrakcje i teraz siedzę z grubaśną warstwą Dermalibour'a, jutro rano się pewnie przestraszę jak spojrzę w lustro! Te zaskórniki mnie wykończą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona wyciskaniem
A tak z ciekawości dziewczyny, któraś już próbowała wizyt u psychologa? Bo zaczynam się nad tym poważnie zastanawiać, czy nie spróbować od tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcitia
Ja nie i raczej nie spróbuje nie mialabym odwagi isc i opowiadac o tym problemie obcej osobie :) A ja od dzisiaj przestaje uzywac jakichkolwiek kremów! mam nadzieje że mi sie uda bo niestety mam skóre skłonną do zapychania i praktycznie kazdy krem ktorego uzywam mnie zapycha, przez to nie moge sie opedzic od pryszczy :/ a jeszcze pare miesiecy temu nic nie uzywalam i mialam gladka twarz bez syfow problemem byly tylko blizny i przebarwienia :/ jestem taka zla na siebie ze siegnelam po te kremy! w dodatku nie moge sie opanowac i ciagle kupuje jakies nowe, najpierw czytam opinie i zachecona testuje po czym następuje wysyp :O a wtedy wiadomo rączki robią swoje i powstają rany i blizny o wiele gorsze niz mialam wcesniej ehhh takbym chciala cofnąc czas i miec cere taką jak pare miesiecy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dulcitia mi też te wszystkie kremy nie pasują :( W ogóle mam tak delikatną skórę, że naprawdę większości kosmetyków nie lubi... Żele są za mocne, toniki też średnio pasują, maści na krostki to już całkiem podrażniają okrutnie. W dodatku jest cieniutka i źle reaguje na mróz lub słońce. No i jak ja mam ją pielęgnować ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może spróbujemy tej witaminy e:) moja mama już nie ma do mnie siły i mówi,że co wyczytam to od razu kupuje ale kurde jeśli się okaże,że pomaga to będę skakać pod niebiosa!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym wypróbowała, tylko mi ta witamina nie pomoże, bo nie mam blizn... Najgorsze są te malutkie czerwone krosteczki :( Na podwórku cera wygląda dobrze ale już w pomieszczeniu, przy sztucznym świetle jest gorzej. Ehh, chyba muszę przeczekać to wszystko, aż skończy się okres dojrzewania. I przestać dotykać i drapać, bo to nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona wyciskaniem ja też rozpoczynam "masakre" od zaskórników i to takich prawie niewidocznych i czesto mi się z teog robią mniejsze lub większe gule :/ i potem to jest dopiero :/ kurcze mam na środku (no prawie na środku) rane alez cudnie wygladam :/ i jestem wsciekla na siebie na psychologa tez sie nie odwazylam niby pare osob pisalo na forum ze ida ale prawie zadna sie nie odezwala jak bylo (zakz dostaja czy co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona wyciskaniem ja też rozpoczynam "masakre" od zaskórników i to takich prawie niewidocznych i czesto mi się z teog robią mniejsze lub większe gule :/ i potem to jest dopiero :/ kurcze mam na środku (no prawie na środku) rane alez cudnie wygladam :/ i jestem wsciekla na siebie na psychologa tez sie nie odwazylam niby pare osob pisalo na forum ze ida ale prawie zadna sie nie odezwala jak bylo (zakz dostaja czy co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie podwiesilo i 2 razy poszlo.... ta skore na nosie mam taka jakby delikatna od dlugotrwalego meczenia i teraz za duzo nie dusilam a mam ranke 5mm srednicy bo normalnie mi naskorek zlazi jak go ciut pomecze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie podskórne, malutkie krosteczki też są przyczyną drapania, czy od czego to może być ? Znacie jakąś maść na takie podskórne krostki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja932 to jest olejek kosztuje ze 30 zl.;) U mnie pozytywnie dzien 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona wyciskaniem
AAAAA Number 1! muuuussi się udać tym razem, bo zwariuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, tak mnie martwi ta cera...Znowu całe wakacje będę siedzieć i się przejmować... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika dlatego właśnie ja wyjeżdżam za 10 dni i nie zamierzam się przejmować cerą, postaram się normalnie chodzić na basen na wyjeździe i nad morze, mam nadzieję ze moje plecy mi na to pozwolą ;d , nie mogę sie już doczekać tego wyjazdu ;) z twarzą lepiej ale znowu ruszam malutkie niewidoczne krosteczki, muszę się tego odzwyczaić żeby swobodnie się czuć na wakacjach ;) zuzak ty też jedziesz niedługo prawda? :P także musisz się trzymać i nie ruszać! ;d co się dzieje z innymi dziewczynami które kiedyś zaglądały na forum? wszystkie już z tego wyszły? mam nadzieję, ale pochwalcie się nam ;) zmienić swoje życie gdzie jestes? :P znam wasz ból ty już chyba też z tego wyszłas? laguappa u cb na pewno wszystko w porządku ale dawajcie znać jak wam idzie, że u was wszystko dobrze i inne dziewczyny także ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcitia
Anjaa a gdzie mozna kupic ta witamine e i jak to stosowac itp? jestem nieistety zielona ale chetnie wyprobuje :) wiecie co to jest wlasnnie najgorsze ze wydajemy kupe kasy w nadziei ze bedzie lepiej a zamiast tego jest co raz gorzej i tylko kasa idzie w bloto a cera sie pogarsza :( strasznie mi przykro z tego powodu ze te wszystkie kremy,zele itp zamiast pomagac tak jak producenci obiecują to robią jeszcze większe szkody :o ale tak to jest ze dla nich liczy sie tylko kasa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się nie wydawać kaski na te wszystkie kosmetyki ,,cud'' ... Mam jedynie maść Brevoxyl, tonik rumiankowy i Benzacne i żel Ziaja Med. I co ? Może gdybym nie dotykała i drapała buzi łapkami to by wszystko zaczęło działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystko powoli się wygoiło... Tylko też trzeba cierpliwości. A jak ja spędzam wakacje w domku, to ciągle o tym myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7136 dobrze pamietasz :-) jade za jakies 1,5 tygodnia wiec sie pilnuje i goje 3 i 4 mniejszy strupek.. gdyby nie te 4 rzeczy byloby super :/ tzn plamy sa ale jakbym sie opalila nie byloby zle... a swobodne wyjscie na basen to dla Ciebie z tapeta czy bez? ;-) bo ja jak zgoje te strupki to nie ma bata, nie wyjde bez tapety do ludzi, mam twarz w plamy i np przy wysilku (jakbym np zawisla glowa w dol na trzepaku..) robie sie wybitnie plamiasta, no ale wtedy nakladam mala ilosc tapety.. wczoraj mi wpadla ulotka od olejku pichtowego i tam jest napisane ze nie stosowac stezonego bezposrednio na skore, ale nie napisali czym to grozi.. ktos wie czemu tak napisali? bo poprzedni olejek nie mial takiego zakazu. ale uwazam ze olejek dobrze dziala bo wczoraj wyczailam 2 krostki na dekolcie i najpierw je bezmyslnie podusilam a potem posmarowalam olejkiem i nie tykam i dzis zamiast paprzacego sie czegos mam czerwony slad ale plaski (a prawie zawsze po takim poduszeniu zaczyna sie papranie) trzymajcie sie bo upaly maja wrocic ;-) a upal + tapeta 3 kg = okropnie skopane samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz ja nie stosowałam jeszcze tej witaminy e ale można to kupić w aptece,musisz cofnąć się o strone,tam ktoś o tym pisał;) olejki eteryczne nierozcięczone użyte bezpośrednio na skórę wywołują popażenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak ja tak samo mam blizny na całej twarzy.. baaaardzo bym chciała bez podkładu ale to chyba jeszcze nie możliwe :( bardzo bym się cieszyła jakbym mogła z jak najmniejszą warstwą podkładu. W ogóle to mam bardzo jasną skórę i widać na niej wszelkie plamy, blizny, jeszcze teraz mam 3 ranki nie zagojone mam nadzieję ze w te 10 dni się zagoją ;) potrzebuję tych wakacji, musi się coś zmienić we mnie, muszę przestać się na sobie wyżywać i zacząć życ normalnie ;) można do basenu wchodzić w bluzce? bo moje plecy są również masakryczne i nie chciałabym ich pokazywać xD a i jeszcze możecie polecic jakiś podkład do jasnej skóry? dobrze kryjący i niedrogi, nie zapychający ;d ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7136 to mamy podobny problem z kolorystyka skory bo ja naturalnie moge sie w sciane wtapiac i wtedy plamki sa widoczne o wiele bardziej to mamy podobny czas do wakacji i prawie podobnie do zgojenia :-) a moze jakis storj kapielowy bardziej zakryty? ja na basen nie wchodzilam w buzce jeszcze :-) no a teraz tez mi zostaly 2 ranki na plecach i 1 na dekolcie do zgojenia...ahh polecilabym Ci dermakol jako ze niezmywalny i genialnie kryjacy ale podobno zapycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. już nie wiem co z tymi plecami, nigdy nie miałam stroju jednoczęściowego xD nie wiem czy bym lubiła ;d ran za bardzo nie mam ale blizny na całych plecach, czerwone a nawet nie ma słońca u mnie cały czas pada i pochmurno więc nie mogę nawet opalić ich ;( a ty jakiego podkładu używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×