Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 AiG
hejka , Jak tam po nocy??? Ja mialam kolejny atak na wieczor, na szczescie maz byl przy mnie i jakos przeszlo. Te kropelki L72 sa rewelacyjne, naprawde pomagaj膮. Tyle ze juz sie w tym wszystkim pogubilam , przez lekarza mam przepisany Sulpiryd (typowy lek na depresje) wiec juz sama nie wiem czy to deprecha czy nerwica. A moze to i to? W niedziele wyjezdzam na wakacje na 3 tygodnie. Ale mam stracha. Boje sie atakow, zwlaszcza ze jade z dzieckiem i ojcem. On niby wie o tych moich atakach ale jest straszny panikarz i wiem ze bedzie bardziej zdenerwowany niz ja i mi nie pomoze. Musze przestac o tym myslec . Dzis oststni dzien pracy a potem luz, wolne, odpoczynek...musze sobie tak wmawiac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
a tak troszke z innej beczki, w poniedzialek mialam atak w pracy, trzeslam sie jak osika, nogi mi zdretwialy, poprosilam kolerzanke zeby wezwala pogotowie, zapytali tylko ile mam lat i co mi jest, potem kazali wlac we mnie hektolitry wody i wyniesc na powietrze. Ale wstyd.....od tego czasu non stop slysze pytanko "jak sie czujesz?" wszystko ok? " i jakos tak dziwnie wszyscy na mnie patrza.....ale musze przyznac ze kolezanki stanely na wysokosci zadania , zajely sie mna jak dzieckiem za co jestem im ogromnie wdzieczna, nawet po meza zadzwonily.Teraz troszke mi sie smiac z tego chce ale wtedy to byl koszmar.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolin
AiG, a bralas jakies leki przeciwlekowe? Wyobrazam sobie, co przezylas w pracy:( Ja mialam podobnie tylko zwolnilam sie do domu. Moze sprobuj wlasnie jakis Effectin albo Seroxat - typowo na lek napadowy. Ja tez sie boje, 偶e dopadnie mnie w pracy ale na razie leki zaczely dzialac i jest ok. Zadne ziola, Validol, Persen, Deprim itp. na mnie nie dzialaja ( na lek napadowy chyba tez w ogole nie podzialaja:().

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
biore rano ten Sulpiryd (zapisany przez neurologa) odstawilam afoban wiec mysle ze czestotliwosc tych atakow dlatego wzrosla, jak to powiedzino to tak jakby alkoholikowi zabrano alkohol....a poza tym biore te kropelki L72. I tyle mecze sie jeszce z ta moja szyja (dyskopatia) wiec zawroty sa tez tym spowodowane. A te leki ziolowe typu peresen itd...nic nie dzialaj膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolin
AiG a d艂ugo bralas Afobam? Mi caly czas kaza odstawic benzo a biore juz 2.5 misiaca tylko powoli zmniejszam dawke.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
smutne jest ze juz zapomnialam o tej szczesliwej wariatce z przed roku jaka bylam teraz tylko nerwica i ataki....chcialabym isc do szpitala tak na 2 dni niech mnie wybadaja powiedza ze to nerwica i juz a nie tak sama sie prosic i chodzic po lekarzach i wynajdowac sobie nowe choroby...oststnia to jakis guz.....koszmar...lekarka sie za glowe zlapala jak prosilam o skierowanie na tomografie....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
ag\foban bralam ok 9 miesiecy wiec jestem od niego kompletnie uzalezniona.. :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
z ulotki tych kropelek L72 wynika ze sa dobre wlasnie na zastapienie psychotropow no zobaczymy....mam taka nadzieje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolin
AiG, ja zrobialm Ekg, echo serca, holtera,EEG i tomografie komputerowa. Badania krwi itp. Nic nie wyszlo. Jezeli to ma dac ci spokoj to zrob tomografie ( chocby prywatnie koszt ok.150 -300 zl) i chociaz to Ci odpadnie. Ja tez latalam po lekarzach, bo po pierwszym ataku bylam przekonana, ze to byl zawal albo wylew albo ciezka choroba serca. Nic nie wyszlo. To wstretny dziadowski L臋k napadowy i tyle. Ja sie staram juz ograniczac benzo zeby nie miec wlasnie objawow odstawiennych silnych, no ale coz, te leki zawsze pomagaja dlatego chce sie je brac:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
no tak ale z drugiej strony skoro wszyscy mi tluka ze tomografi niepotrzebna to po co mam jeszce sie tym badaniem denerwowac, zobacze co bedzie dalej na razie dam spokoj z ta tomografia, NIC MI NIE JEST!!!!! tak mam sobie wmawiac :) EKG tez robilam serduch ok, tyle ze mam bardzo przyspieszone tetno tak 90-95

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
gdyby t byl guz - tak mysle- to cisnienie byloby wyzsze a ja mam jak zdrowa baba, morfologia ok, mam juz dosc lazenia po lekarzach musze wkoncu isc do psychiatry

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
dzieku Bogu istnieje taka stronka i mozna sie wygadac do wolim, dobrze jest wiedziec ze czlowiek nie jets sam ze tyle osob walczy z tym dranstwem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwa_mahy_dwie_jamahy
lexotan i atarax bra艂 ktos z was to?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana_wawa_
Dziewczyny poradzcie mi co艣 na to serce... Prosze...!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
zalamana_wawa sproboj tych kropelek L72 naprawde one wyciszaja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwa_mahy_dwie_jamahy
na serduszko pomaga Propanolol i dzia艂a bardzo szybko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana_wawa_
ALe propoanol jest pewnie na recepte? Ja juz nie mam sily i艣膰 do koljenego lekarza ja chce 偶y膰, a nie 偶ycie sp臋dzie膰 w przychodniach... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam! ja dzis wstalam jakas zdenerwowana,slaba,zaczelam sie tego bac.trzymalo mnie to ok.pol godz.teraz ok.wzielam Kalms.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mnie Propranolol tylko zwi臋kszy艂 ilo艣c dodatkowych skurczy serca-to tak na przestroge, bo tez mi go dano na poczatku leczenia serca. Mo偶e komu艣 pomaga, ale bywa z tym r贸znie.Witajcie rano!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Za艂amana Niestety bez lekarzy nic nie poradzisz. sama si臋 nie wyleczysz lekami przypadkowo dobranymi. Ka偶dy chce normalnie 偶yc i to rozumiem, ale te pierwsze kroki trzeba wykona膰 i naprawd臋 porz膮dnie si臋 zdjagnozowa膰 a potem dobra膰 leki. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana_wawa_
Maaaja przepraszam, 偶e pytam ile masz lat?? Pipek co teraz bierzesz?? A tak w og贸le by艂am wczoraj na koncercie Reni Jusis i by艂o b.fajnie jako艣 da艂am rade, mimo t艂umu ludzi.. Jak dawkucjecie te krople L'72??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana_wawa_
Ale ja nie wiem czy to co艣 z sercem czy moj kolejny nerwob贸l... Bo mnie tak czasami co艣 m臋czy pare dni i potem ustaje...A chyba bardziej sobie to wszystko wmawiam... Zawroty ustaj膮 to teraz serce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
dzien duszny, w mediach trabia ze tackie nerwuski rozchorowane to w domu powinny siedziec i cos w tym jest. ja biore 20 kropli rozcie艅czonych z woda tak 3- 4 razy dziennie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana_wawa_
Chyba zawsze musze mie膰 jaki艣 problem do zmartwie艅 ;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana_wawa_
Dzieki AiG. AiG bierzesz co艣 pr贸cz tych kropli... Wiecie co wycoafa艂am sama Stimuloton i ju偶 go nie biore... Zmniejsza艂am dawke, mo偶e od tego to serce?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
mnie od razna w glowie szumi i chodze jak pijana, i ten dziwny ucisk w glowie, ucisk a potem cieplo jakby sie cos cieplego rozlewalo....macie tez tak?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dwa_mahy_dwie_jamahy
cholera , dlaczego akurat ja? jeszcze ostatnia tabletka Atarax'u mi zosta艂a, masakra...jest jeszcze lexotan ale to cholerstwo chyba na psychotropac jakich jest bo mocne strasznie i podobno uzaleznia. Co to za straszna choroba jest!!! Mam nadzieje 偶e nied艂ugo przejdzie....m臋cze si臋 juz miesi膮膰, nic niemoge zrobic, ani wyj艣c na piwo bo leki, ani nic. juz nie wiem co robi膰. Cz艂owiek niedocenia co to za skarb m贸c spokojnie i艣膰 spa膰 i zasn膮膰 bez ko艂atania serca, pocenia si臋 i duszno艣ci. "Cz艂owiek przyzwyczai艂by si臋 nawet do smierci gdybu umiera艂 kilka razy"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
Witajcie, coraz wiecej Nas tu widz臋... U mnie w miare stabilnie, nawet nie藕le. Narazie jestem spokojniejsza i mam \"te lepsze\" dni. Nie biore lekow, skonczylam z tym. One tylko pogarszaja spraw臋. Trzeba ogarnac swoje problemy a wtedy objawy stana sie mniej dokuczliwe. Leki pomagaja na chwil臋 a cale zycie nie mozna ich brac. Wiem, 偶e 艂atwo sie to m贸wi gdy akurat mam mniejsze nasilenie objaw贸w, ale trzeba probowac innych rzeczy niz leki i ziola. Na objawy jakies metody relaksacyjne a na cala nerwice tylko terapia a w艂asciwie proba uporania sie z w艂asnymi problemami, bo terapia ich za nas nie za艂atwi - podpowie jedynie gdzie lezy problem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AiG
rano biore sulpiryd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uuuuuuuuuuuu
馃挙

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×