Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Elilka 2
Da aaataka jedna.Ty naprawdę nie masz co robić. Nie nudzi Cię siedzenie na tym topiku i wkurzanie ludzi. Może byś poszła na inny topik i tam ludzi zanudzała bo tu nie jesteś mile widziana:P. A jeśli chodzi o psychiatrę to też byłam, zrobił teścik opisał wyniki i wysłał do domciu. Nie twierdzę, że lekarze nie pomagają, mi jednak nie pomogli. Dziękuję Rosie, że założyła ten topik bo dzięki niej wiem, że nie jestem sama z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
co tak cicho? mierzycie puls?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaŁA Mi..
atakajedna....> dobre:D:D mierzą puls:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo hALoooo;)sory ze nie napisałam tej modlitwy zrobie to w tym tygodniu,narazie nie mam dostepu do kompa;)pozdraviam Was wszystkie bardzo mocno i głowa do gory;)Całuskiiiiiiiiiiiiiii.A Ty Potomek taki kalotik i takie testy bleeeeeeeeeee ochydny jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie tylko zapytam... Ostatnio jedna modlitwa zostala wywalona do smietnika... Dlaczego tak nie nie stalo z ta kolejna ...? Jedne modlitwy sa lepsze, a inne gorsze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !Trzymaj sie Elilko- z tymi objawami i nakrecaniem sie tak bywa i jak widzisz tez tak miewamy i da sie przestac na to zwracac uwage,tylko troche czasu trzeba ,ja mam niedaleko szpital i ciagle karetki na sygnale ,kiedys robilo mi sie slabo...ale zaczelam wtedy modlic sie krotko o te osobe chora ...pomoglo cisnienie tez rosnie u nerwuskow ,tez tak mialam Nie mam teraz czasu pisac bedze miala gosci ,tak na chwile zajrzlam zeby pozdrowic Was Dzis pojechalam rowerem na bazar a kolezanka N razem ze mna -tym razem w brzuchu a nie na plecach-tracala moimi bebechami strasznie -bylo mi niedobrze....bol zoladka i takie tam .... ale z czasem sie polepszylo czyli N poszla w diably i gdyby nie to ,ze mialam juz caly rower obladowany to bym sie jeszcze pokrecila po tym bazarze....wiec bywa ciezko przed wyjsciem z domu a potem jest co raz lepiej....jestem z siebie dumna ... o rety! jak to brzmi ...niczym w tej kretynskiej reklamie cyt:\"brawo ! dla chlopaka ,ktory kupuje bielizne dla swojej dziewczyny ...brawo dla chlopaka co kupuje karnet na silownie...itp.\" Dobra lece do kuchni pa,pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
RUTUNKU!!!!wpisy mi poginęły!!:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuwa
aaaatakajedna -to jakis podszywacz a nie ta prawdziwa.... czasem tu zagladam ostatnio wiecej bo znam co to nerwica ....i dlabli mnie biora jak ktos tu pisal ,ze ..."wy tak macie jak cos nie po waszej mysli to .... sie oburzacie itp."-tylko ja widze ,ze jak ktos tu wpada "nienerwicowy" to od razu wymysla od leniwych ,rozczulajacych ,biadolacych bab ,dewot... czy wrecz rzuca przeklenstwami wiec dziwicie sie ich reakcji?Nie dac sie dziewczyny tym wszystkim .....(w miejsce kropek wpisac dowolne okreslenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuwa
potomek .....ciagnie Cie tu ,ciekawe dlaczego????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
rychło w czas sobie przypominacie o początkującej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
proponujesz mi przeszczep swojego serca?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi jak to robisz, ze zawsze sie pojawiasz, jak ktos cos napisze???Chyba sledzisz ten toplk, a zarzucasz innym ,ze nie maja co innego do roboty poza siedzeniem na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
to proste - latam z laptopem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benitka552
Witam Trafiłam na ten topik bo szukałam coś w necie o nerwicach. Nie przebrnęłam przez wszystko, bo rady juz nie daję :/ Czy jest tu ktoś kto ma nerwicę pęcherza? Ja mam takie parcie na pęcherz, że mam mroczki przed oczami i w głowie mi się kręci. Te ataki zdarzają mi się tylko w komunikacji miejskiej, albo jak sama gdzieś dalej wyjdę. Borykam się z tym od października, wszystkie inne przyczyny wykluczone. Biorę Doxepin od tygodnia, ale narazie żadnej poprawy. Czy jest ktoś z podobnym problemem? Jak sobie z tymradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitka552 Nie wiem co Ci poradzić, ja nie mam takich objawow, moze to po tym leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benitka552
Doxepin biorę dopiero od tygodnia, wcześniej nic takiego nie brałam. Jedyne lęki jakie mam, to te że się ssikam gdzieś po drodze ( chociaż do tej pory nic takiego się nie zdarzyło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
Tydzień to za krótko zebys poczuła różnicę, poza tym od lekarstwa objawy nie przechodzą,jedynie będziesz z czasem bardziej wyciszona lub otępiała jak kto woli ;) Tymczasem zakładaj sobie zapobiegawczo podpaskę,to troszkę podziała na Twoją psychikę ze jesteś zabezpieczona na wypadek awarii... Przede wsZystkim musisz z pomocą terapeuty dojść do przyczyny objawu,im wcześniej zaczniesz terapię tym lepiej bo objawy z czasem się nasilają i ze sporadycznych staja się niestety ciągłe. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ksiązke Gaby Schwarz \'\' Zdrowie kobiety.Naturalne metody leczenia objawów\'\' Jest tam o nerwicy pecherza.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie kiepsko,cały czas czuje jakieś niepokoje chociaż nic takiego w sumie sie nie dzieje:O(no chyba że wizyta w pośredniaku:O ) aaaatakajedna >dziękuje Ci za troske,ale już możesz sobie ją podarować mam nadzieje że u was lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
hej początkująca :) z mam lepiej,mam nadzieję?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć początkująca Kupiłaś cos odpowiedniego dla Ciebie, mam na mysli tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benitka552
Dzięki za rady. Od podpaski niestety "się pocę" i jest jeszcze gorzej.. A na terapeutę nie mam kasy. Wątpię czy w takiej publicznej Poradni Zdrowia Psychicznego ktoś mi pomoże, to tak samo jak z urologami jak byłam w publicznej poradni to lekarz przepisał mi tabletki na prostatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie namiętnie pije melise,myślałam że to wystarczy + magnez biore ale jutro na bank sobie coś kupie,bo to troche męczące jest a jak u Ciebie wiola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×