Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Loczkins wzajemnie wzajemnie, ale jesteśmy laseczki wszystkie,, :D doprawdy humorek mi sie poprawił miloszka Ciebie też już mam :) ładniutka jesteś no i teraz sie tak zastanawiam co w naszych ,,łepkach,, siedzi..? :) takie laseczki dziewuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wam bardzo, jest mi trochę lepiej na duchu!! Początki mojej nerwicy sięgają bardzo wczesnego dziecinstwa. W wieku 10 - fobia - bałam się kleszczy, 13lat - silne napady duszności, 14 - głęboka depresja (zwiedziłam 2 szpitale) przez jakiś czas było dobrze ale derealizacja mnie nie opuszczala, może dlatego że brałąm tylko leki bez psychoterapii; teraz 20 lat = kumulacja wszystkiego + wiele nowych objawów. Napoczątek chciałabym jakoś uporać się z tym brakiem sił i lękiem że zemdleję, jakbym się z tym uporała to poszło by mi łatwiej, bo zaczełabym wychodzić z domu.. a tak to niedaję rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiahaha ewcia DZIEKUIJE ztem za komplement hihiih, ja stanowczo ich nie potrafie na serio przymiwac, no ale miloszka napisalas cala prawde i micha mi sie cieszy z tego powowdu. i wiecie co dziewczeta??ja sie tu czuje naprawde jak bym was znala kupe lat!!czy to nie wspaniale??:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tak sobie myśle ,że te nasze problemy to mamy z powodu naszej wrażliwości....gdyby tak iść przez życie i robić tak ,żeby tylko nam było dobrze, i lekcewazyć innych i nie brać nic do głowy to byłoby nam łatwiej.........ale my przecież tak nie potrafimy:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhh miloszka no nie potrafimy:( neurotyczna widze ze masz za soba lata doswiadczen w tej materii, i jeszcze sie zastanawialas czy to nerwica? czy nikt wczesniej ci nie postawil diagnozy? chcialam cos jeszcze powiedziec...hmmm aaa wlasnie, beurotyczna pokonasz to!zobaczysz, malymi kroczkami, mow sobie i co z tego?nie moze ci sie nic zlego stac, uwierz w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie cioo ja stale powtarzam że my jesteśmy tą lepszą częścią świata ,bo gdyby nie nasza wrażliwość ,to te brutale :D mieli by smutne życie . Nie znali by takich uroczych i pięknych kobiet ...zobaczcie dzisiaj wszystkie jak jesteśmy zajęte to ten dzień jakoś miło upływa. Wrażenie że tak dobrze się znamy sprawia to że doskonale jedna drugą rozumie ...bo znamy się przez Siebie same ... takie blizniactwo dusz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki juz jestem.dostałam fotki od miłoszki i mamy julki.jestescie super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Dziewczyny ....a nasze rodzynki ???? oni tez są nasi koffani wrażliwi męzczyzni ;) a tak z ciekawości to ...ciekawe jak oni wyglądaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zaglądają do nas nowe kobitki.co to sie dzieje?efcia czy ty naprawde funkcjonujesz bez leków.ja nic nie brałam przez pół roku.na początku było dobrze ale potem znowu jazda.zaczelam brać rexetin.czekam na jego dzialanie bo narazie jest do bani :-( no i zaczyna mnie łapac depresja i ciągłe pytania czy ja z tego wyjde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i renki i ady:(no dobrze ja sie z Wami zegnam na dzisiaj. jutro weekend!!hurra hurra moj t. po mnie przyjedzie:):):):)i na weekend zmykam ale jutro jeszcze wpadne do Was kochane. molej nocki paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszka jaka ty fajna babka jestes !!!!!!!a jaką masz fajna rodzinke !!!! widac ze ty fajna dziołcha żes . A reszta co ? gdzie te fotosy ? nawet nie wiecie jakiego mam dzisiaj powera przez te fotki tak super się teraz klika do waszych pycholi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama julki !!! proszę o foteczke ,posyłam swoją !!!!calusek !! Loczkins dobrej nocki i miłych snów papappappp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netko jak gdzieś muszę coś załatwić to jedynie przed wyjściem biorę validol do ssania . Leków nie biorę żadnych bo po nich się czułam strasznie .Teraz możliwe że pomogły by mi wyjść z domu ,ale wolę sama to osiągnąć.Jak miałam psa to wychodziłam z nim ,bałam się bo gdyby jednak coś się stało to on by nikogo do mnie nie dopuścił ...Z dala od miasta czuję się super i nic mi nie jest ...nawet sama chodzę po lesie i nie boje się ..ale koło bloku tak... to jest ciekawe zjawisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia dzięki swoja też posyłam wszystko zaraz odbieram i spadam bo dzieci czas kłaśc spać, dobranoc ładniutkie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczkin prosze powiedz mi jak Ty sobie poradzilas w tych pierwszych miresiacach?terapia? wybacz jesli juz to pisalas,ale ja dopiero od niedawna bywam tu regularnie a poza tym kiepsko u mnie z pamiecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musiałam zacząc brać lek bo niestety moje lęki bardzo sie pogłębiły:-( zaczełam bać sie prowadzić samochód co jeszcze pół roku temu robiłam z ogromną przyjemnością.teraz jeżdze tylko do pracy i do domu.tez miałam nadzieje wyjść z tego bez leków ale niestety nerwica trzymała całe dnie.strasznie cierpiałam i cierpie nadal.wiem ze nie wolno sie poddawac ale czasami jestem juz tak tym zmęczona.gdy czytałam wpis tej nowej koleżanki - neurotyczna to tak jakbym czytała o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×