Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witaj Kasiu;] nie wiem czy to dobry pomys艂,ale moze warto zakupic jakies tabletki z koz艂kiem lekarskim -moze to uspokoi szybkie bicie serca ? Ca艂y czas mysl臋 sk膮d i dlaczego to mnie dopad艂o,zdaje si臋 ze zwyk艂e k艂opoty zycia codziennego,bo wiekszych zmarwtien ostatnio nie mia艂am ot czasem problemy z dziecmi,z ich nauk膮 czy brakiem odpowiedzialnosci ;]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia 60
Masz hydroksizine to wez lub Xanax 0,5 mg powinno pomoc za duzo tez nie bierz lekow ostroznie Ja choruje od stycznia tez biore leki Ja biore Xanax 0,5 ale kazdy z nich uzaleznia Wiem i rozumie co to znaczy bo to samo przechodze Kasiu juz jej zanioslam do pracy bo nic by nie jadla i tel jej jest tez potrzebny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia 60
Debora to przychodzi w najcichszym momencie ja tak mialam ale na to nie ma rady Boja corka dostala pierwszy atak w kawiarni jak byla radosna i usmiechnieta i zrobilo jej sie niedobrze i zaczelo trzesc musiala przyjsc do domu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia 60
Dobora nie boj sie nic ci sie nie stanie !!!! Oddychaj bardzo gleboko moze zakreci ci sie w glowie ale oddychaj11

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia 60
Ja mam 46 lat i tez to mam swinstwo ale musimy sie wspierac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
w艂asnie Marysiu oby jak najmniej tych lekow;] Zaraz poszukam w apteczce ;] Kasiu mia艂am robione hormonki ale nie wszystkie,ponoc jest ok;] a jakie ewnetualnie by艂yby najwazniejsze?-jestem pod opieka ginek-endokrynologa ,ona co troche sprawdza mi hormonki,teraz niedawno tez robi艂am ale wyniki tylko do odczytu w obecnosci p doktor-szpital przy zelaznej takie ma zasady-nie wydaje pacjentkom

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja juz myslalam ze to menopauza,ale ginekolog zaprzeczy艂a patrzac na wyniki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wzie艂am tabletke hydroxizinum;]Trzeba jako艣 z tym zyc i nie poddawac sie ,choc swinstwo jest dokuczliwe;] poza tym przydaloby mi sie schudnac pare kg,waze az 75 kg,musze poszukac jakiejs odpowiedniej dietki ;]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Debora jesli to nerwica to nie przejmuj sie ,z nia da sie zyc!!! ci臋zko czasami ale mozna .Jezeli pozwolisz sprzedam Tobie m贸j spos贸b na czestoskurcz,tylko si臋 nie 艣miej prosze ,to powiedzia艂 mi lekarz kardiolog .Spr贸buj zatrzyma膰 powietrze mocno w p艂ucach i potem powolutku wypuszczac ale tak jakbys par艂a przy porodzie mocno tak ze trzy razy zr贸b ,powinno ustapi膰 .Spr贸buj !!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Debora, Marysia ma racj臋, mnie te偶 dopad艂o w okresie, kiedy nie mia艂am wi臋kszych problem贸w. Tylko 偶e te mniejsze si臋 nawarstwiaj膮, a jeszcze my wszystkie mamy sk艂onno艣膰 do ich wyolbrzymiania. I mnie te偶 zdarza艂y si臋 ataki, jak rozmawia艂am sobie rado艣nie z przyjaci贸艂k膮 w kawiarnii, a nawet przez telefon. Niestety tak ju偶 jest. Ja si臋 d艂ugo leczy艂am na serce (od 19 roku 偶ycia do teraz, czyli przez 4 lata!), co by艂o zupe艂nie bez sensu, bo badania mia艂am i mam wzorcowe, ale widocznie lekarzom nie chcia艂o si臋 szuka膰 innych ni偶 organiczne przyczyn szybkiego pulsu i zbywali mnie lekami. D艂ugo nawet pomaga艂o a偶 dopad艂y mnie l臋ki. Z lekami na serce jest ten problem, 偶e ci臋偶ko je odstawi膰, ja ju偶 raz pr贸bowa艂am. Dziewczyny maj膮 racj臋, 偶e lepiej zi贸艂kami, magnezem itp., ale wiem, 偶e jak przyjdzie atak to nie wiadomo zupe艂nie, co ze sob膮 zrobi膰... Trzymaj si臋 Debora, 艣ciskam Ci臋 serdecznie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziekuje WaM dziewczyny;] lekarz wprawdzie nie stwierdzil co mi jest,w niedziele trafilam do szpitala,monitorowali serce,wszystko w normie,dali kroplowy,uspokoilo sie a dzis nawrot;]Odes艂ali mnie bez diagnozy i zalecen;] Rok temu wprawdzie przezylam koszmar bo podejrzewano u mnie raka endometrium-okazalo sie potem,po badaniu histo ze wszystko ok,ze po prostu endometrium tylko sie nawarstwi艂o,ale co ja wtedy przezywalam jest nie do opisania ;]Takze pozostawiono mnie teraz samej sobie bo wyniki w normie;]Kasia sprobuje tak zrobic,jak radzisz;] Jeszcze jedna sprawa ,jak mnie to dopada to na twarzy i szyi robie sie czerwona ,jest mi tam gor膮co,natomiast rece ,nogi sa lodowate i z kolei tam jest mi zimno;]Dobrze ze trafi艂am na ten topik,bo zupelnie nie wiedzialam co dalej robic,jeszcze raz dziekuje slicznie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc Wszystkim starym i nowym babolkom :D wstalam wlasnie i .... mam juz stresa bo dzis do pracy ide :/ praca sama w sobie nie jest zla ale ta droga .... przezraza mnie ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
siemka Anio艂ku;] puls spada,czuje sie lepiej,mog臋 zacz膮c pichcic obiadek,przyjemnego dzionka zycz臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wmuszam w siebie owsianke... bo ostatnio nie mam apetytu.. martwi mnie to troche.. na poczatku jak to gowno sie do mnie przyczepi艂o to tez tak maia艂am... :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkie Kochane Nerwuski ! Rano wsta艂am i czuj臋 si臋 jak zwykle ..dobrze ..;) nic nie dolega po wczorajszych prze偶yciach .Mysla艂am 偶e dzi艣 b臋d臋 mia艂a skutki wczorajszych wyczyn贸w ..ale nic si臋 nie dzieje.By艂am ju偶 oczywi艣cie na moim kochanym ,jedynym ....艣mietniczku :) pozniej polecia艂am do piwnicy bo muia艂am skrzynki z balkonu od kwiat贸w wynie艣膰 ,przed chwil膮 by艂 ....pan ! bo sprawdza艂 instalacj臋 gazow膮 ...a ja czuj臋 si臋 dobrze ! Kto艣 pyta艂 o lexotan ja go bra艂am tylko kilka dni bo dosta艂am wi臋krzych objaw贸w ni偶 mia艂am .Ale leki r贸偶nie dzia艂aj膮 na jednego dobrze a inny si臋 m臋czy.Zawsze gdy jest bardzo zle po leku to trzeba powiadomi膰 lekarza i dlatego na pocz膮tku leczenia trzeba cz臋艣ciej odwiedza膰 fachowca bo on musi wiedzie膰 jak tolerujemy dany lek.Ale 偶eby lek zacz膮艂 dzia艂a膰 to na efekty trzeba troch臋 poczeka膰. Marijke ty chyba pyta艂a艣 po co leki i psychoterapia ..leki pozwol膮 Ci wyciszy膰 objawy a na psychoterapi nauczysz si臋 jak sobie radzi膰 w 偶yciu bez lek贸w .Leki bierze si臋 tylko wtedy gdy sa takie objawy kt贸re utrudniaj膮 偶ycie ,a na psychoterapie mo偶na chodzi膰 tak d艂ugo jak si臋 czuje potrzeb臋 i odczuwa si臋 tam pomoc w podej艣ciu do w艂asnego 偶ycia.Na psychoterapi mo偶na zrozumie膰 co robimy i o czym zle my艣limy ,a co ma wp艂yw na nas.Przewa偶nie jest tak 偶e ludzie wra偶liwi za du偶o my艣l膮 o wszystkim i si臋 zastanawiaj膮 ,martwi膮 si臋 o siebie i najbli偶szych ..a to jak na jedn膮 osob臋 jest czasami za du偶o.Mo偶na by膰 szcz臋艣liwym i nabawi膰 si臋 nerwicy ,bo to nie tylko powstaje od ci膮g艂ego stresu ,albo od tego 偶e kto艣 jest nerwowy to nie do艣膰 偶e dziedziczymy predyspozycje to jeszcze dochodzi wychowanie w dzieci艅stwie ,z艂e relacje mi臋dzy najbli偶szymi i zle odbierane otoczenie. wtedy w okesie doj偶a艂o艣ci dochodz膮 r贸偶ne my艣li i wi臋krze zwracanie uwagi na to co si臋 z nami dzieje r贸偶ne l臋ki przed kompromitacj膮 i odrzuceniem ..i nerwiczka gotowa. Ale wystarczy spowrotem nauczy膰 si臋 prawid艂owo reagowa膰 ,zmieni膰 podej艣cie do Siebie i tego co jest wko艂o nas ...i 偶yjemy zn贸w bez tego co nam tak urozmaica to nasze 偶ycie. Wiecie ja tak sobie my艣la艂am ze ci kt贸rzy maj膮 nawroty choroby to moze to jest spowodowane tym 偶e w 偶yciu wyda偶y艂o si臋 co艣 sprzecznego z naszym dot膮d pouk艂adanym 艣wiatem ,偶e mo偶e wtedy na nowo organizm si臋 buntuje i wyst臋puj膮 nowe objawy.Mo偶e w takich sytuacjach trzeba zn贸w zacz膮膰 psychoterapi臋 偶eby wyprostowa膰 te my艣li kt贸re nam ten po偶膮dek zburzy艂y... Bo my mamy jakie艣 wyobra偶enie o sobie jacy jeste艣my ,ale otoczenie mo偶e inaczej nas odbiera膰 ,wiele os贸b ma problem z przyj臋ciem negatywnych opini o sobie ...ale jesli kto艣 nam co艣 powie to mo偶e ma racj臋... i wydaje mi si臋 偶e jak na terapi to wyjdzie to jeste艣my krok do przodu.I chyba dlatego warto chodzi膰 na psychoterapi臋 bo tam mo偶na si臋 o sobie czego艣 dowiedzie膰. Tak mi si臋 wydaje ...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Anio艂eczku c贸runiu ..zobaczysz 偶e dzi艣 zn贸w pokonasz to co艣.... tylko zapomnij o tym i zostaw to w domku :) a Ty biegnij do pracy ...radosna... 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Efka siedze i rycze bo boje sie tam jecha膰 ... nie wiem jak to mam pokonac, nie wiem , dusi mnie jak zwykle i mam dosc tego juz, chcialabym zniknac...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Anio艂ku przesta艅 ryczek ..zdenerwuj si臋 na ten swoj objaw l臋ku ...przecie偶 kochanie to od Ciebie zale偶y wszystko...ja rozumiem jak teraz si臋 czujesz ...ale uwierz nic si臋 nie stanie ..to tylko my艣li .... z艂e my艣li kt贸re nap艂yne艂y Ci do g艂贸wki i Ciebie strasz膮... nie uciekaj przed tym ....bo b臋dzie coraz gorzej z tego wyj艣膰... Pomy艣l co mo偶e Ci si臋 sta膰 ? nie umrzesz bo jeste艣 zdrowa ! jak si臋 przewr贸cisz to szybko wstaniesz ... a moze kto艣 te偶 pomo偶e ...wiele ludzi codziennie si臋 potyka i upada nie b臋dziesz pierwsz膮... boisz si臋 teraz tego l臋ku? przed l臋kiem .... Kochanie jeste艣 wspania艂膮 osob膮 i uwierz w Siebie ..Dasz rad臋 tylko pomy艣l o tym 偶e potrafisz..... 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Anio艂ku zobacz jak ja wczoraj zrobi艂am krok od rana stara艂am si臋 nie my艣le膰 o tym 偶e jad臋 ..a dawno ju偶 tak daleko od domu nie by艂am ...mia艂am ze sob膮 gazet臋 ale nie mog艂am si臋 skupi膰 na tym 偶eby j膮 poczyta膰 ..wi臋c ogl膮da艂am obrazki ..na tym si臋 skupi艂am by艂y tam pi臋kne meble i kwiaty co艣 co ja lubie..a p贸zniej jak godzin臋 sta艂am z facetem to rozmawia艂am z nim o zwierz臋tach bo te偶 ten temat lubi臋..i nie mia艂am czasu pomy艣le膰 ani gdzie jestem ani to 偶e sama jestem ...Ale facetowi powiedzia艂am od razu 偶e teraz musi mnie pilnowa膰 bo mam nerwic臋 l臋kow膮 i nigdy nie zostaje sama! czyta艂a艣 t膮 bajk臋 kt贸r膮 wklei艂am ...tam pisa艂o jak potrzebujesz czego艣 to musisz o to kogo艣 poprosi膰... jak b臋dzie zle to popro艣 kogo艣 偶eby z tob膮 chwil臋 porozmawia艂 i zobaczysz zapomnisz o objawach..my艣l臋 o rozmowie w realu... :) na przystanku czy gdzie艣 ..zacznij sama z kim艣 rozmow臋 ..jest wiele ludzi kt贸rzy r贸wnie偶 potrzebuj膮 takiej rozmowy .Ja wczoraj pozna艂am kawa艂 z 偶ycia tego faceta wiem jak jego rodzina si臋 nazywa o czym marzy ..no wszystko i to przez godzinna rozmowe..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣c dziewczynki.anio艂ku jak se w ten 艂eb walnelam wczoraj twoim mlotkiem to mam takie zawroty ze szok. dobry mlotek musial byc. efciu jak zwykle z przyjemnoscia przeczytalam twoj post odrazu lzej na serduchu sie zrobilo. a my z adusia troche w nocy pozartowalysmy.niezle sie posmialysmy i pawelek zajrzal do nas. witam nowa kolezanke.gorace 馃憚 dla ciebie a marysiu dla ciebie 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wiem ze to sa tylko moje my艣li.. wiem.. ale nie wiem jak ich sie pozbyc, i co mam myslec gdy mnie dusi..? to jest takie uczucie jakby sie juz mialo umrzec.. coraz czesciej wpadam w panike np w autobusie, ful ludzi, duszno i daleko do domu... boje sie tego leku... jutro ide na spotkanie DDa a w czw na indywidualne spotkanie z psychologiem.. boje sie tez tego bo dawno nie bylam i boje sie ze nie bede umiala jej powiedziec tego jak sie czuje... ale to glupio brzmi! tak bardzo chchialabym zrobic cos szalonego!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Anio艂ku kochana doskonale rozumiem ten l臋k jak on ogarnia i z ka偶d膮 minut膮 narasta ..ale to jest tak tylko dlatego bo o nim my艣lisz...wiem 偶e to jest strasznie ci臋偶ko przesta膰 o tym my艣le膰 ...ale kochanie to jest mo偶liwe ...jak si臋 tego nie przestraszysz to samo po chwili przejdzie ...zobacz Rrenke ona chodzi normalnie wsz臋dzie i nie ucieka przed tym co j膮 czasami dopadnie ..usi膮dzie i odczeka a偶 to przejdzie ..Ja wczoraj nawet an razu nie odczu艂am l臋ku ,ani paniki normalnie nic! bo ca艂y czas mia艂am my艣li zaj臋te ..i zapomnia艂am o tym ze si臋 boje ... wez ze sob膮 co艣 co b臋dziesz mog艂a skupi膰 na tym uwag臋...mo偶e wolkmena i najlepiej zacznij si臋 w ten spos贸b uczy膰 jakiego艣 jezyka ,albo jak jaki艣 znasz to z tym j臋zykiem 偶eby艣 si臋 na tym skupi艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
masz racje ze musze sie czyms zajac.. zabieram zawsze ksiazke i sluchawki, wtedy szybciej droga mi mija, ale ja najchetniej bym rzucila te roboet! ale wiem ze nie moge, bo bedzie jeszce gorzej.. Dziekuje Efciu za madre s艂owa 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niespokojna...
Ada jak膮 dawk臋 Lexotanu bra艂a艣? I ile razy dziennie? Nie wiem po co lekarz mi kaza艂 odstawi膰 Xanax a przepisa艂 Lexotan, przecie偶 to ta sama grupa lek贸w. A najgorsze, 偶e chyba na mnie nie podzia艂a艂o, bo w nocy nie spa艂am tylko mnie trz臋s艂o, teraz te偶, cho膰 jestem po drugiej dawce, nie czuj臋 si臋 najlepiej. Mo偶e za ma艂a dawka albo jak pisa艂a Ewcia 藕le ten lek toleruj臋..? O rany dziewczyny, macie ju偶 takie do艣wiadczenie, a ja nie umiem wcale sobie z N radzi膰. Zn贸w si臋 boj臋... kr臋ci mi si臋 w g艂owie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Niespokojna ja zaczyna艂am od po艂贸wki tego leku i po kilku dniach mia艂am bra膰 ca艂膮 ..ale ja ju偶 po tej po艂贸wce poczu艂am si臋 gorzej. Jedynie po prozaku nie mia艂am 偶adnychefekt贸w ,ale on nie likwidowa艂 u mnie l臋ku ..bo ca艂y czas go czu艂am .Po tym leku ani nie by艂am senna ,ani nie przyty艂am a nawet przez ten czas czyli przez dwa lata ani razu nie bola艂a mnie g艂owa. Mo偶e gdybym wiedzia艂a wtedy 偶e ten lek tylko ma dzia艂a膰 na obawy a nie mnie wyleczy膰 to bym si臋 tak na niego nastawi艂a 偶e dzi艣 bym by艂a bez takich atak贸w paniki na dworzu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niespokojna...
Ewcia, a ile razy dziennie ma艂a艣 bra膰 Lexotan? Ja mam 3x po po艂贸wce, ale po dw贸ch dawkach wci膮偶 czuj臋 l臋k. I skoro ten lek nie leczy to po co zapisa艂 mi go lekarz? Co radzisz mi zrobi膰? Jestem na zwolnieniu, bo nie nadawa艂am si臋 do pracy i chcia艂abym przez ten czas cho膰 jako tako doj艣膰 do siebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×