Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

marijka ja tez dlugo myslalam ,ze dam sobie z tym rade, ztym ,ze moim problemem byla depresja i lęki, a potem zaczelam sie bac tego, ze za chwile bede sie bac ,ze ogarnie mnie panika na srodku ulicy, zaluje, ze tak pozno poszlam do lekarza, trzeba bylo isc rok albo dwa temu i wtedy miniony czas nie bylby tak zmarnowany, od dwu lat nie zrobilam nic- to straszne, jest mi wstyd ale tez rozumie jak do tego doszlo, szkoda tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane ! Rzeczywiście bardzo miło się zrobiło ! Ja niedawno wróciłam z aerobiku i jestem wypompowana ! Marijke dzięki , będę czekać z niecierpliwością na książkę . Rrenka dzięki za wszystkie maile ale niektórych nie mogę otworzyć i ten wredny komputer nie podpowiada mi jaki ściągnąć program do tego Efka też jestem z Tobą , jak mój men wyjeżdża to wolę żeby to było rano jak jestem jeszcze na pół śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama, fajna kicia :) Też mam dwie, przybłąkały się w połowie września i postanowiły u nas zostać, pies się jakoś do nich przyzwyczaił ;) Cieszę się, że podoba Wam się piosenka. Żegnam się powoli, dobrej nocy, okropnie mnie dziś boli głowa, więc wolę się położyć. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama mi też wyślij jak możesz i nie żałuj straconego czasu , widocznie miało tak być ,że teraz trafiłaś na dobrego lekarza , może te dwa lata temu trafiłabyś na jakiegoś bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iijama ja Ci wyślę zdjęcie bo niestety nie mam kota chociaż napewno byłby to milszy widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka,niemozliwe zebys nie mogla wejsc w swoj stary nick!!! Przy nowym zjadlas litere''i'' i tak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iijama ja chodziłam przez prawie rok do pani psycholog i wierz mi , że ten czas był stracony i w dodatku straciłam zaufanie do terapeutów , na szczęście przypadkiem trafiłam niedawno na super faceta a mało brakowało żebym już nigdy nie poszła do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha,a jestem bardzo zadowolona z terapii i psychologow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pipek ! Na szczęście chyba już po trolu i znów jest jek dawniej oby na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! Dziewczyny ale zescie sie cofnely do przedszkola same kwatki i buziaczki na cala strone hihihi!(bez urazy !) ale sie z tego ciesze !Tyle miodu sie wlalo i tak pysznie smakuje po tym wstretnym jadzie! juuz wiem czyj to kotek na mojej poczcie i kawalek twarzyczki ,dzieki iiyama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek teraz to ja też jestem zadowolona ale 3 lata temu trafiłam na nieudany egzemplaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Rrenka za poczte i Efcia rowniez oraz Marijke.Dardzo mi sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam,ze trol i ktos od nas to ta sama osoba.Mozna sie domyslec kto.Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Pipek że dużo ludzi jeszcze do nie chodzi !Chyba stanę przed gabinetem i będę ich zniechęcać hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz w moja kicie wstepuje wieczorny szal, a nauczyla sie wskakiwac na szafe, przed spaniem musze pozdejmowac szklane kurzołapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety trol i inne skunksy dzis byyl wiec nie wiem z czego sie cieszyc....chyba tak szybko nie odpuszcza ale olac je i tylke! Bylam dzis polatac po sklepach(nie po ciemaku) ogladalam firanki i juz sobie upatrzylam tylko musze wszystko dobrze przemierzyc..... oczywiscie poczatek wyprawy byl kiepski nawet chcialam zawrocic ....ale dalam se w łeb wirtualnym młotkiem i dalam rade ,kurde dlaczego tak sie wtym łbie dzieje?????!!!!Tak jak Marijke powiedziala ,mysle ze wdomu lepiej a to nie prawda ,jak wychodze to wiem ze zyje! warto dla takich chwil czuc NNN na plecach a pozniej ja zwalac gdzies w krzaki..... a pozniej byla moja psiapsiolka na kawce ,idzie niedlugo do pracy wiec sie bedziemy rzadziej widywac i jeszcze przepytywanko corki z przyrody i teraz chwila wolnosci....a brudne naczynia wylaza ze zlewu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wierza ,ze im pomoze,a wiara czyni cuda.Sami sieprzekonaja ze jest kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek milo mi ze mam z kim sie podzielic tymi filmikami i wiecie co ,mam tego tyle w folderze \"WYSŁANE\" ze bym wam skrzynki pozapychala jak bym chciala to wszystko wyslac ,mam chyba ok.400 roznosci i tak Wam wysylam co dzien !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, racja naczynia pozmywac bo moj dyzur dzisiaj i spac, do jutra kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka jak naczynia umieją same wyłazić to niecz się pozmywają daj im spokój na pewno jak nie będziesz patrzeć to czyściutkie znajdą się w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tam bede zmywac jeszcze pozniej ,szlag mnie trafia jak rano mam pelno wzlewie ,niedlugo bede miala zmywarke wiec sie skoncza meki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×