Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

iiyama ja tylko pomyślałam że muszę gdzies wyjsć to gardło sciskało telepaczka i wogóle ale to z czasem minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduszka, nie nie z domu, na dzialce tamto miejsce na mnie tak dziala a lęki chwytaly mnie w roznych miejscach ale nie mam oporow z wyjsciem z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha. Ja tez do duzych sklepów nie mogę chodzić i czasami do Kościółka do srodka tylko stoję na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie glupie uczucie siedze w domu do lata daleko a ja na mysl o dzialce juzsie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama wez kogoś zaufanego i biegnij na tą działkę .. zmierz się z tym co masz w głowie. Tak podobno pomaga jak jest coś o czym myślimy i zle na nas wpływa to nie można przed tym uciekać i tego omijać tylko własnie pomomo strachu to zrobić ..czy tam iść . Adusia chodz do mnie na obiad nawet z całą rodziną ..bo znów gotuję ...bigos! dziś jest co prawda mniej bo tylko garnek 5 litrowy ale starczy dla wszystkich . Zrobiłam też wielkie pranie ..już trzecia pralka chodzi :) i zapomniałam że już miejsca nie mam na to pranie :O Czas mi leci o niczym nie myślę ..bigos trochę jest za ostry bo dwa razy dodałam pieprzu :) A kicia jest śliczna zwłaszcza ta fotka z kokardką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia69
A czy któraś z was odchudzała się przy tej nerwicy lekami z sibutraminą lub feterminą (nie znam dokładnych nazw tych składników, ale mam na myśli Meridię lub Adipex)? bo mi się po tych lekach nasilają napady. Czy to może mieć związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera co to za świństwa?? nie bierzcie tego lepiej...od razu mi się przypomina \"Requiem dla snu\" zobaczcie sobie jak nie znacie! chodzi mi o mamuske z tego filmu. z reszta ich nazwy wskazują na podobny skład chemiczny do amfetaminy- tak tak! podobne końcówki w nazwie to podobna grupa więc nie polecam nikomu... a jak to na odchudzanie to tymbardziej prawdopodobne bo amfa daje brak łaknienia i przyspieszenie przemiany materii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odchudzałam się czerwoną herbatką i wpędziłam się w anemie.Uważam ,że żeby schudnąć to tylko dieta dobra i sprawdzona i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podobno przy nerwicy takie trucizny moga spowodowac śmierć w połączeniu z benzo napewno to nie jest świetny pomysł , sorki nie mam czasu ale to wyżej mnie zszokowało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, z tym niewychodzeniem z domu to może poróbujcie małymi kroczkami, pamiętajcie że ten irracjonalny strach jest tylko w Waszych głowach a tak naprawdę nic Wam nie grozi. I nie wymądrzam się, bo pamiętam jeszcze jak nie mogłam sie przemóc żeby iść do fryzjera, lęk mnie paraliżował a matka wykopała mnie wręcz z domu! Albo jak prawie miesiąc zastanawiałam się czy będę w stanie jechać na weekend do koleżanki na wieś, codziennie miałam zamiar dzwonić do niej i odmawiać i w końcu mąż mnie do niej zawiózł i zostawił. i wiecie co? Przez ten weekend u niej ani razu nie złapał mnie lęk! Później się z tego śmiałam...I tak było z różnymi rzeczami, im więcej myślałam tym więcej wątpliwości a jak szłam na całość to wtedy lęk uciekał!Próbujcie:) Ja zaraz spadam na babskie spotkanko w knajpie;) W której zresztą kilka lat temu miałam potężny atak lęku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buba32
Fajne przyjażnie na tym forum.Może i ja zostane przez was dopuszczona do grona - zauważyłam zemam te problemy co i Wy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś wpadnie do mnie polejemy woskiem córcia na disko w szkole mężuś w pracy a ja sama 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz jade na terapie i cała latam -boję się...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz jade na terapie i cała latam -boję się...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Andrzejki !!! a ja mam w domu mały szpital , oddział męski i dziecięcy ,wszystkich oprócz mnie dopadła grypa !!!!! umówiliśmy się z przyjaciółmi na Andrzejki a tu klapa i będę sobie sama lała wosk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz jade na terapie i cała latam -boję się...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasiu i Adula trzymam kciuki za ciebie Kasiu tak to jest jak człowiek sobie ciś zaplanuje to nic z tego doszła poczta do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka wiesz że będzie dobrze ,trzymam kciuki ! zazdroszcze Tobie tej terapii .Ja też się wybieram ale u mnie to chyba słomiany zapał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lek i cakiem fajnie, ale wpadlam w panike w samej paszczy LWA!! hihi czyli u lekarz. mam skierowanie na ekg, cukier, RR i THC i zobaczymy, ona mowi ze dusi mnie od napietych miesni przygregoslupowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! trzymam kciuki za wszystkie, witam nowe 🌼 cieplutko...zaraz uciekam z roboty a jutro do kraku na studia podyplomowe :)... ja z podróży się cieszę bo zmienię otoczenie a to zawsze mi pomaga na deprechę. poza tym będą przy mnie kochający ludzie więc wsparcie po wczorajszej katastrofie sercowej ogromnnnneee :D! wosku lać nie będę, tylko wódkę ze znajomymi bo opijamy jego nową posadę, no ale tak raczej kulturalnie bo jutro rano pociąg mnie czeka... a pamiętacie inne wróżby? ja wiem o butach ustawianych do drzwi ale co jeszcze co jeszcze? było tyle tych różnych wróżb? mi to tylko czarny kot i miotła wyjdzie z tego czarowania :D ale wypowiadam dzisiaj wojnę ryjącym mi mózg mącicielom i wszelkim amantom, więc miotła jak ulal bedzie żeby ich pogonić gdzie pieprz rośnie! całuski na caly dłłłuuuugiiiiiiiiiiiiiii weekend :*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×