Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Maleństwo tam przy tych dziąsłach to nie jest 1 tylko -1 , czyli przy wyniku sobie odejmujesz te punkciki i im mniej Ci wyjdzie pod koniec testu tym lepszy wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, lęk w dużej mierze zależy od nas samych i od naszej psychiki , albo jest zakodowany w podświadomości, a to też psychika ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze jak chciałam napisać pytanie to mi wyskoczył język:( To nie tak miało być...Przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja kłade się bez lęku do łóżeczka i powtarzam sobie 1000 razy że się nie boje wychodzić sama z domku.Dobrej nocki wszystkim:) Mam nadzieje że jutro będzie dla wszystkich bardzo dobrym dniem:) Magdziapek chyba dobrze się bawiłaś na łyżwach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asix jesteś jeszcze tak młoda a na szczęście chorujesz tak krótko więc mam nadzieje że bardzo szybko się wyleczysz :) A to sa same plusy.Nie chce Cię tu widzieć za jakiś rok a pewnie krócej,chybaże jako \"była nerwicówka\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór wszystkim .Ten test jest okropny i niepotrzebnie tam zajrzałam te blogi też są bardzo smutne.Bardzo brzydkie stronki powinni je wykasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mogę spać .Drzwi w domu mi się zatrzasnęły chyba zamek trzasnął i wychodziłam oknem ,dobrze ,że to parter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada jeśli popsułam Ci humorek tymi blogami i testem to przepraszam, nie chciałam :/ ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo myślisz że skoro choruje miesiąc to mam większe szanse na wyzdrowienie ? Bo ja się na tym nie znam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asix przeczytałam Twój pierwszy wpis,Twój tata zasugerował że to może być zawał a Ty zaczełaś cały czas o tym myśleć i myślisz(chyba) do tej pory.Myślisz o śmierci,bojąc się jej a czytasz takie blogi które mnie dołują.Byłaś już u psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asix proszę nie podawaj już takich linków.Każda z nas ma jakąś fobie ,a takie coś nie tylko mnie zdołowało ,ale dziewczyny pewno też.Weszłam tam z czystej ciekawości,a że jestem przeczulona na tematy sercowe to teraz mam jazde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asix proszę nie podawaj już takich linków.Każda z nas ma jakąś fobie ,a takie coś nie tylko mnie zdołowało ,ale dziewczyny pewno też.Weszłam tam z czystej ciekawości,a że jestem przeczulona na tematy sercowe to teraz mam jazde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asix mogłaś mnie żle zrozumieć ale uważam że powinnaś iść do psychologa a on pomoże uporać się z Twoim \"zawałem\":) Przez miesiąc czasu nie nakarmiłaś jeszcze swojej główki tyloma negatywnymi myślami:) Już mi się myśli plączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam na początku starałam się wychodzić ,ale za każdym razem skoczyło mi ciśnienie tzn. dwa razy mi się tak zdarzyło i tak się nakreciłam ,że szkoda slów .Od tamtej pory nigdzie sama ,a wczesniej to wogóle nie wychodziłam tylko przed dom na ławkę i tyle mojego.Teraz jest troche lepiej ,ale rzadko wychodzę i niedaleko no i zawsze z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę do tej pory zrozumieć jak to jest możliwe ,że człowiek boi się wychodzić z domu ,nie mieści mi się to w głowie ,że mi to się przytrafiło.Staram się z tym walczyć ,ale kiedy gdzieś wychodzę żle się czuje i myśle ,że nie starczy mi sił ,żeby wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam,daleko to niestety też z kimś jade.Ale czasami czuje że moge gdzieś sama dalej pojechać tylko że trudno jeszcze zrobić ten kroczek ale powoli go zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ,że nie pracuje bym musiała ,a tak chyba z nudów pieprzy się w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×