Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

liduszka, jak widzimy trole to nikomu tu nie chce sie byc bo ciut smierdzi,ale ciebie milo widziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wrciłam z pracy, czulam sie tam strasznie, a jeszcze matka mi sms przysłała \'jak moje zdrowie\'! poryczałam sie oczywiscie, ale potem juz bylo ok. gdy jechalam busem grałam w gre a ze znam ja na pamiec to gralam lewa reka hihi ide sie pluskac i nynu, dobranoc nerwuski kochane Mamusiu 👄 i dla Taty tez zycz mu przyjemnej podozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku te gry w telefonach to jest bardzo dobry pomysł mi pomagają jak jade na terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczku gratuluje pracy :) praca pomaga, bedziesz z ludziami :Pi bedzie ok :) fajnie ze wrociaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze sobie cos nowego wgrac :) i zawsze do tego slucham radia i jest w miare, dobra mykam bo jutro na 10 na terapie a potem pracka pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny....jutro o 18 czeka mnie wizyta u psychologa. Nie czekając długo chwyciłam dzis za słuchawke i zadzwoniłam. Nie mogłam juz dłuzej czekac.....zwariuję chyba niedługo:-O mam nadzieje ze rozmowa pomoze...choc troche:-O pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam sie pozegnac i zyczyc wam dobrej nocki,kolorowych snów i wspaniałego jutrzejszego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nerwica
witajcie...hmmm caly dzien mnie nei ma,a tu tyle stron do przeczytania :)... w ogole dzownilam dzis do roznych poradni i takich tam i wszedzie ,doslowanie wszedzie zapisy sa dopiero na poczatku roku :(:(:(:( i co ja teraz zrobie...pozostaje prywatny,ale z tym to bedzie ciezko...w sumie leki mozna kupic tez takie bez recepty,ale przeciez to nie o to chodzi...buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nerwico.napewno pomoze.ja zawsze po takiej wizycie czulam sie lepiej i bylam silniejsza.bardzo dobrze ze idziesz na terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada co to za laska jest?poprostu mnie rozbraja.naprawde człowiek moze byc tak stukniety?ja nie wiem o co jej wogole chodzi.z nią nie mozna zlapac zadnego kontaktu.jak ją zjeb.... to ona jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nerwica
dzieki...ale czy mialyscie taka sytuacje,ze musialyscie tyle czekac na rozmowe co w tym czasie robilyscie,zeby sobie pomoc,ja sie teraz zdecydowalam na to po poltora roku meczarni,pojde pierwszy raz ,a tu tyle trzeba czekac...a co do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja już po imprezie, bo środek tygodnia i jutro zajęcia. Widzę, że trole ciągle się czają, co zrobić. Loczku, my się za bardzo nie znamy, ale chciałam Ci nie mniej szczerze niż pozostałe dziewczyny pogratulować! To wielki sukces :) Jesteś moją idolką, ja teraz piszę pracę, o obronie wolę nie myśleć, mam wprawdzie super promotora, recenzent też na pewno będzie spoko, ale i tak strasznie się boję. Dodałaś mi otuchy :) Czas spać. Nie zgubcie w tej mgle drogi do łóżek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nerwico, ja dzwoniłam do skutku, aż wreszcie znalazłam gabinet, w którym zapisałam się dosłownie na następny dzień. Wcześniej, jak męczyłam się pół roku, piłam jakieś ziółka uspokajające, łykałam melisę w tabletkę i powtarzałam sobie w nieskończoność, że bedzie ok, starałam się nie myśleć o złym samopoczuciu i o lęku. Mało pomagało, ale zawsze coś :) Trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Czytam sobie wasze posty i jest mi łatwiej,bo wiem,że nie jestem sama.Do CZY TO NERWICA - moja droga,jakbym czytała siebie,wszyscy w koło wiedzieli do kogo przyjść ze swoimi problemami,zawsze współczułam,wysłuchałam - dopiero po latach,gdy ja potrzebowałam pomocy - i wszyscy zwiali - zrozumiałam,że robiłam za "s p l u w a c z k ę".Ja miałam większe problemy ze sobą,ale nie potrafilam obronić się przed pseudo-przyjacielami.Mojej nerwicy nikt nie widział,bo przecież jestem taka "silna" a teraz po latach kojarzę,ile "zawdzieczam"mojemu "miękkiemu sercu".Tak naprawdę,to nie trzeba nikim (nie mówę o rodzinie) sie zbytnio przejmować,i tak najczęściej nikt naszych rad nie bierze sobie do serca,ludzie radzą sobie sami.Świata nie zbawimy a szkoda na nich naszej wrażliwości.Idż do psychiatry,jak trafisz dobrze to z pewnością Ci pomoże.Ty w tej chwili "robisz" za psychiatrę dla innych ,ale nie masz przygotowania do tego jak bronić siebie przed problemami innych ludzi i swoimi.Prawdziwy psychiatra potrafi stworzyć dystans i nasze problemy po nim spływają - inaczej sam szybko bz się wykończył.Ja od lat biorę leki i chyba już z nich nie zrezygnuję.Gdzie ja byłabyn bez nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Zaciekawił mnie pomysł zjazdu nerwicowców - widzicie komizm tej sytuacji.Baby ktore z ledwością funkcjonują w realu,zjechały się nad morze.Ale byłoby fajnie.A ile pokonałybyśmy lęków-samych siebie.BYłabym dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Jeszcze jedno - olejcie tą V.jak przestaniecie reagować to sama się wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zwykle pierwszy :) Ale tak z rańca. Ruszać d..pu z wyra ! mgły nie ma (a szkoda). Sniadanko bym jakieś zjadł. Która mi zrobi ? Tak ładnie prooszę :D Pozdrawiam zdopingowany Zgredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek, zrobiłabym Ci śniadanko, ale ja już jadłam i nie chce mi się kolejnych kanapeczek szykować ;) Za późno obudziłeś, teraz muszę się na zajęcia zbierać ;) A mgła taka, że boję się, że zabłądzę. Miłego dzionka wszystkich życzę! Starababo, powinno się napuścić naszych psychologów/psychiatrów, żeby doradzili wyjazd do Ady nad morze i spotkanie jako część terapii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ja tez na nogach...Starababo milo sie czyta co napisalas a z tym zjazdem-pomazyc mozna,mogloby byc wesolo! Zgredek jak tam humorek dzisiaj? Wczoraj bylo glosno w tv o adipexe na odchudzanie ,juz kiedys o nim czytalam i wczoraj sobie tu na kafe o odchudzajacych tym bdziewie poczytalam i wiecie co- nie moge zrozumiec jak zdrowe ,czesto mlode dziewczyny tak chca rujnowac sobie zdrowie- sa swiadome zagrozen jakie ten srodek niesie-on zawiera substancje narkotyczne moze dawac zaburzenia rytmu ,stany nerwicowe miewaja ,ataki paniki - im sie tez to zdarza a one dalej biora ,Boze nie moge tego przezyc ! Druga sprawa jaka mnie dobila to dzieciaki targajace sie na zycie,litosci !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Efcia? oj! dzis mgla tez gesta znow mowia o odwolanych lotach,Efcxia na tym lotnisku moze pare godzin spedzic ,dobrze ze mgla to tej otwartej przestrzeni na lotnisku nie widac hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i miłego dnia ! Wpadaj Zgredek do mnie do pracy zrobię Ci bułeczkę z sałatą! Muszę poczytać wszystkie wpisy , bo wczoraj pozazdrościłam Pipkowi i też poszłam sobie zrobić pasemka a jak przyszłam do domu to jużnie miałam czasu na nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×