Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

hihi dziekuje za List :P ok wiem ze to pomaga doswiadczylem tego np. zwykla rozmowa :) Ale jakos brak mi tych rozmow :(:( i nie mam jak z siebie tego wywalic :) ale jestescie wy ;):):) Ciesze sie :) Dziekuje :) Efcia :) !! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiłam tam byka wcześniej wiem wiem jesteśmy po całej Polsce rozsiani więc trudno będzie wybrać idealny środek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos ma czas i chceci zapraszam na moja audycje :) www.Radioparty.pl Kanał Głowny :) gram od 12-13 :) Zapraszam :) buzka hey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak samopoczucie?Moje moze byc. Wlaczylam Radio Party.Chwile poslucham i zmykam. Zycze spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich :D podpisuje liste - i przy okazji moge sie pochwalic - ZDALAM ten egzamin :D jeju ale sie ciesze - stres mialam niesmowity hm tylko najgorsze ze jak czekalam i widzialam egzamin praktyczny to mnie zaczelo skrecac - ale ten dopiero bede miala 5 kwietnia wiec moze sie naucze do tego czasu :) Wielkie dzieki za trzymanie kciukow!!!!! Pozdrawiam wszystkich goraco i zycze SPOKOJNEGO i milego dnia :) oby nikt dzisiaj nie mial zadnych lekow :) a teraz sie biore do pracy dzisiaj niestety az do 19 bede \"walczyc\" ech te zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco, dzikie kaczki to my, odbierajacy swiat wrazliwiej, a kaktus to do odstraszenia panny N i panny D. kilka stron wstecz pisalismy co nas symbolizuje i wyszly wlasnie te dzikie kaczki z kaktusami w lapkach, ja ciebie tez pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki chamstwo i drobnomieszczanstwo wylazlo ze mnie , przeciez ja sie nie przywitalam z wami moje kolezanki,poprostu jacowe rytmy mnie obudzily i zagrzaly do pracy , wiec jeszcze raz sorki za zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam serdecznie wszystkich Hi hi slucham Jaco no nie zły ma glosik własnie sa pozdrowienia ha ha Pogoda nawet fajna ja juz po spacerku :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDZIAPEK również gratuluję,brawo 🌼🌼 jak to miło czytać o sukcesach :-) :-) Mam pytanko do ZGREDKA odnośnie zjazdu.Czy mozna zabrać ze sobą brzydszą połÓwkę heheh tzn.męza lub któres dziecko? ja sama w zyciu na tak daleką podróz sie nie odważę.Sama nie wytykam nosa poza Ostrów,a i z tym mam często kłopoty a gdzie do Krakowa :-( jest to dla mnie problem hmmmmm.MIłego dnia dziewczyny i chłopaki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ah te kaczki :i i ten Kaktus :P az nie wieze ze to wy :P hahahaha ale dobrze bylo pozdrawiam :) byzka ;D:Dhihih jem obiad :PPPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziole, jaco. mnie tez sie podobalo twoje granie. to koniec mojej i meza wolnosci, lece odebrac dziecie z lotniska, no to sie zacznie , chociaz sie ciesze ,ze choc jedna juz bedzie w domu, druga za tydzien. magdziapek moje gratulacje. i wogole wiwat hurra jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej- to chyba za peerlu cos takiego funkcjonowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was nerwusiątka.A ja się spózniłam na granie Jaco.U mnie pogoda super wiosenna ,tylko więcej słoneczka mogłoby świecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedia ja brałam afoban i bardzo mnie uspokajał ,a nawet otumaniał.Ale dobrze go znosiłam po dawce afobanu ,zaraz spałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten zjazd w Krakowie to ja się nie zgadzam ,to jest tak daleko odemnie.Do sklepu sama nie pójdę ,a co dopiero do Krakowa jechać.Dla mnie to sport ekstremalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam dziekuje wszystkim za gratulacje :)))) i jeszcze raz zycze wszytkim milego dnia :) bez nerwow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Tutaj tak wesoło, a ja siedzę i się uczę, brrr! Nie zdążyłam rozkminić, co z tym zjazdem, dla mnie Kraków ok. Ada, może pod koniec kwietnia będę w Pogorzelicy, to wtedy do Ciebie wpadnę z nienacka i wykurzę tę n.! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia35
MAGDZIAPEK GRATULUJE ZDANEGO EGZAMINU witam wszystkie nerwuski i zapraszam na zjazd do mojego pieknego KRAKOWAmysle ze mozna pogodzic jakos niedogodnosci jesli chodzio dojazd.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia,czemu jestes pomaranczowa?Bylas juz z haslem przeciez?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! udało mi się wyrwać wcześniej z pracy (hihi oczywiście szef nie wie...) ale psychicznie musze sie nastawić na wizytę u dentysty. o 17.30 brrrr znowu mi warga zdrętwieje od tego znieczulenia hihi, fajne uczucie Nusiu jeśli rzeczywiście zlot odbędzie się w Krakowie to może podsuniesz jakiś fajny pomysł co do miejsca spotkania i ew. noclegu :) a co z Pelasią się dzieje??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Dzis przespalam cala noc i jeszcze bym spala Nie wiem co jest nigdy tak nie bylo Boze ja spalam od 1roku prawie cala noc !!!!!!! PIPEK czy zamowilas lek o ktorym wczesniej pisalas NOTTA BO ja mam na niego ochote juz chyba dosc Xanaxu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Marzenka,nie zamawialam tego leku.Mam jeszcze krople L 72.Fajnie,ze dobrze spalas. Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani o jakim zlocie piszecie Boze to jest daleko ode mnie ale moze by ktos mnie zawiozl Chce ale sie boje !!!! A noclegi chyba sie znajdzie w hotelu Jest szpital i torba lekow ze soba Ja oczywiscie Xanax i moze jeszcze cos Musze wam napisac ze bylam w sobote na balu Wzielam tab i poszlam Bylam do4 rano a co to ja jestem chora a mam tylko nerwy popieprzone tak sobie powiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×