Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Punca, a Twoj temacik to niezły, pewnie piękną pracę napiszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia ten mój temat to takie niepotrzebne lanie wody na nikomu nie przydatny temat... kogo to obchodzi co tam sobie jakiś Lojze Kovačič napisał? czy ktoś wie w ogóle kto to jest Lojze Kovačič??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko.mw: konto poprawiłem. na mailu powinnaś miec od dawna informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca, mnie to interesuja takie tematy jak Ty masz, tyle że ja sama niestety, niezbyt twórcza jestem w pisaniu...zreszta co widać... Lidiuszka, alez mi ochoty narobiłaś na pierożki z mięskiem, hmmm, normalnie cały czas teraz o nich myślę :) A temat pracy jak temat pracy, coś trzeba w życiu robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy punca o czym Wy rozmawiacie Mnie humanistyka zniszczyła tzn w szokle mnie zniszczyli pseudopolonistki. Jedną do tej pory jak spotkam to dostanie kawałkiem chodnika wyrwać chwasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgdedziu, ale ja wchodzę do galerii, tylko oglądałam wszystkich zdjęcia łącznie z moimi i moje jedno mi się nie otwiera-to pierwsze.jak jest małe to widać a do dużego się nie rozwija. Ale może to tylko na moim kompie bo te szpitalne to bardziej maszyny do pisania niż komputery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda Zgredku, że takie wredne baby miałeś od polskiego, bo literatura jest jedną z najważniejszych rzeczy w moim życiu... Gunia mówisz, że coś w życiu trzeba robić, a co ja mam robić jako literaturoznawca z wykształcenia? chyba tylko płakać nad tym światem paskudnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko otwierają się wszystkie. Daj na tej fotce klawisz F5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredziu, no u mnie nawet z F5 otiwera się tylko czubek głowy, ale widocznie to wina kompa-cofam reklamację w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja się zaraz za robotę nie wezmę to mnie chyba z tej pracy na zbity pysk wywalą :( Ach, żeby się chciało, tak jak się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ze tylko kompleksów sie mozna nabawic nerwiczka murowana takie laski jestescie a człowiek buuuuu bez komentarza Zgredzio mozna podesłac jeszcze inne zdjecia to tam wkleisz czy nie mozna juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca, ale powiedz, literaturoznawca, gdyby nie było literaturoznawców, to byoby jedno wielkie zacofanie...Bo wybacz, ale ja z literaturą jestem na bakier, a mimo to te wszystkie sztuk i teatry istnieja tez chyba dzięki Wam prawda?? I jako literaturoznawca możesz dużo wnieść w rozwój kultury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia podesłałabym ci gołabkiem pierozki ale pada i pewnie by nie doleciał do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko, ale u mnie nie pada, ale pewnie by w połowie drogi spadł komuś innemu na ręce i po co mi to, tylko bym sie denerwowała, że kto inny ma pierożki...Ale dziękuję za chęci, super jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka można wysyłać dowolną ilość fotek. Mam sporo miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Zgredzio jak młoda wróci to cos podesle musze poskanowac (raczej ona) hi hi a nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku, ale ja w tym mailu od Ciebie to nie dostałam adresu stronki, czyzby była gdzies ukryta?? A tak w ogóle, to sie ladnie wpakowaleś z ta galerią :D teraz Ci trujemy tyłeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×