Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Moniulkaaaa serce nie boli z nerwów, to nie serce, tylko nerwy międzyżebrowe, to tylko wydaje się, ze to serce, od kiedy masz proeblemy z nerwicą?? od września 2006?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wczesniej sie to zaczelo.. zawsze jak sie zaczyna okres letni mnie nerica jakas dopada.. zaczelo sie jak przez noge w gipsie musialam lezec w domu przez miesiac wakacji (milalam jakies 14 lat).. wtedy to mialam kilka razy dziennie jakies lęki... moja mam widziala ze jest cos nie tak ze mna i poradzila sie znajomej lekarz ktora powiedziala ze mam \"nagłe ataki histerii\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Danusiu witaj skarbie pozdrawiam :):):):) Ale mnie chyba za kare boli lędzwia az mam plaster przyklejony wygrzewający buuuuu prałam ręcznie az mnie cos tak tam zabolalo prąd po d.... mi przeszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka, męża zagoń do masażu rozgrzewającego :D A tak w ogóle to współczuje, bo pewnie boli... Moniulaaa z tego co zrozumiałam, to bierzesz leki, a czy te leki to konieczność? Próbowałaś pozbyć się nerwicy u psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia24 nie bire leków... jak tak pisalam to chodzilo mi o lęki... biore tylko magnez... juz mi przeszło ... ale wiem ze wroci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Lidziu, no to ja nie wiem, co mam radzić, pozostaje mi życzyć, by do jutra przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniulkaaa, nie mów, że wiesz, że wróci bo wywołasz tylko wilka z lasu, a powiedz mi byłaś juz u jakiegoś psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia teraz wszyscy będą musieli za Ciebie w domu wszystko robić :) A ty rozkoszuj się błogim lenistwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie bylam u lekarza z tym... mamie jak ze mam stany lekowe to mi odpowieda ze mam sie wziąc w garsc i nie przejmowac bzdurami... ale ona nie rozumie ze to nerwica.. szczerze to sie wstydze a nawet obawiam lekarzy psychiatrow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek zaraz się rozłoszczę i to porządnie;-0.Weszłam sobie zadowoloma do naszej galerii i zaczęłam oglądać zdjęcia.wszystko było oki.Zawołała mnie córka,więc wyłaczyłam.Teraz ponownie za nic nie moge wejśc buuuuuu,nawet nie zdążyłam dobrze nic obejrzec.po prostu nie chce się otworzyć.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko wszystko porobione ale córcia pomorze jak trzeba bedzie cos zrobić tylko gwaltownych ruchów nie moge se wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniulkaaa jakbym slyszala moja mame, skad dokladnie jestes?? bo wiesz co, nie patrz na mame, jak bedzie Ci tak mowila, to wogole sie zestresujesz, idz sobie sama do psychologa i nie pytaj mamy :) jestes z gda, czy z okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholercia, a myślałam ze na jakąś dyskotawke wyskoczymy, jakieś kokodźambo a ty Lidziu wymiękasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniulka moja mama też ma nerwice i mimo wszystko tak samo mówi jal Twoja,słuchaj siebie i idź do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniulkaaa, ja tez z okolic jestem, dlatego pytam, bo mogłabym Ci polecic dobrą przychodnie prywatną i niedrogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziecioki co ? coś popsuliście ? Mnie dopadła max dolina taka co mnie od zawsze gnębi ..... do tego jeszcze ta pogoda dobija ide zdemolowac jakiś sklep ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniulkaa u mnie na przykład stwierdzono nerwicę lękową z objawami depresyjnymi-dostałam leki antydepresyjne i przeciwlękowe-oraz zalecono psycoterapię-trzeba odnależć przyczynę. Nerwica i lęki mają swoją przyczynę, podłoże-trzeba odnależć problem i próbować inaczej na niego spojrzeć, Nie powiem ci że to jest proste, bo nie jest Najwięcej pracy wymaga przede wszystkim od Ciebie-nie od lekarza czy terapeuty. Musisz sama starać się zmieniać swoje myślenie, uświadomić sobie pewne rzeczy i wtedy już będzie troszkę łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz mnie trafi do reszty. Co za cholerny dzień. Chyba nigdy takiego doła nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×