Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gunia, ja rzuciłam hasło a nasz mistrzuniu sam podjął wyzwanie, prawda Zgreduniu nasz ty najmilszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpakowałem się z galerią ta galerię robie w kilka minut :) dłużej trwa skopiowanie tego na serwerek ze stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia to zdjęcie sprzed hotelu Gołębiowskiego to z zeszłych wakacji ?? Bo my też byliśmy w Mikołajkach ,w sierpniu,może się gdzieś minęłymy przypadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek, dziekuje za maila...Zaraz zobaczę, co pieknego stworzyłeś... Diabełek, tak byliśmy tam w zeszłe wakacje, ale my byliśmy pod koniec sierpnia :D Pieknie tam prawda?? Najcudniej było na lodowisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciu jest data 16.08 ,czyli w tym samym czasie co my :) i rzeczywiście bardzo tam pięknie. A jakie łazienki w hotelu ... hoho ... aż się bałam z nich korzystać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek, piekna galerię stworzyłeś :D Diabełku, ja juz myslę, żeby się tam ponownie wybrać, ale tym razem na zabiegi SPA, może wyciagna ze mnie N, zresztą, to jest takie miejsce zapomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGREDEK jak mam zobaczyc galerię jak nie mam adresu i czacik ktosik mi też skasował...Plisss przyślij mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis: zasada jest taka: jeżeli ktoś chce mieć dostęp do galieriito musi wysłać swoją fotkę do mnie a ja ją umieszczam w galerii. Razem z fotką wyślij mi propozycję loginu i hasła jakie chcesz mieć na galerii. Adres do czata wyśle pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani 1000 str. za nami a ja przegapilam! latam od poludnia(bo spalam do 11tej )ze szczota i szmata bo corka robi sobie imieninki o 17tej bede odcieta od kompa bo dziewczyny w moim pokoju beda balowac,hihihi! Zgredziu wyslalam Ci zdjecie do galerii prosze mnie dodac!:D dzieki!....oj chyba bede miala do Ciebie \"romans\" w sprawie GIMPa bo to dla Ciebie pewnie pestka a dla mnie czarna magia,dobra musze uciekac! Goraco Was wszystkich caluje i naszych facetow najbardziej -jakas dzis pobudzona jestem wiec swego meza musze pomolestowac wieczorem!hihihi!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgredku doslalam jeszcze dane....rety ,uciekam a taka ciekawa jestem tej galerii moze poznym wieczorkiem mi sie udazajrzec,buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka nom, przegapiłaś toasty z okazji 1000 stronki :) ... A o co chodzi z czatami ? Są tu jakieś prywatne czy jak ? Wybaczcie te głupie pytania,ale jeszcze nie do końca jestem w to wszystko wtajemniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o porade... Mam pytanie czy to morze być atak nerwicy zaczeło sie wszytsko że w wakacje byłam w szpitalu około 2 miesiecy,przez 2 tygodnie byłam od izolowana od świata ponieważ miałam zapalenie płuc i leżałam na izolatce. zaczeło sie tym że w nocu nie mogłam spać, potem doszłu trzenia rąk a na końcu lęk nie wiadomo przedczym. i bardzo często podnosiło mi się cisnienie i miałam wrażenie żę zaraz zemdleje. gdy wyszłam ze szpitala i wruciłam do rodziny znajomych , tamte objawy jak by ustąpiłam. potem byłam jeszcze wiele wiele razy choospitalizowana od wrześnie do marca co miesiąc byłam hospitalizowana po 2-3 tygodnie. w szpitalu zauwarzyli u mnie stan podenerwowania i przepisali mi DOXEPIN 10 na dzień i 25 na noc. było wszystko dobrze spałam całe noce. aż do dziś rano stało sie coś stracznedo zaczło mi sie kręcić w głowie ,mroczki przed oczami, i nie dobrze mi sie robiło i wymiotować mi się chciało choć nie mogłam, i oczywiście miałam straszne problemy z odychaniem < choruje na astme oskrzelową 4 stopnieć> wieć robiłam sobie inhalacje. oczywiscie przy tym było mi strasznie gorąca , cała byłam mokra bo się spociałam. to wszystko trwało około 20-25 min a potym było mi strasznie zimno. i bylam zmęnczona jak by ktoś mnie przez wyżymaczke przełożyć. czy mógl by to być atak nerwicy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy taki czacik dla wtajemniczonych hehehe gdzie sobie można na żywo poklikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka. Nie martw się na zapas :) Najlepiej udaj się do specjalisty, najlepiej psychiatry skoro pojawiło się to u ciebie nie pierwszy raz i już wcześniej coś zauwazono u Ciebie w tym kierunku. Lekarz rozwieje lub ewentualnie potwierdzi Twoje obawy. Ale bądź dobrej myśli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zjadłam łososia z fryteczkami.... mniam, pychota mówię wam... posiedzę chwilkę na czaciku i zmykam wypięknić się na urodziny szwagra :) zapraszam na czat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za porade.. ale ja jakoś nie mam odwagi wybrać się do specjalisty ..;-( boje sie ale sama nie wiem czego ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×