Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Aha już wiem, zobaczyłam przy Twoich preferejcach, Olinka jesteś młodziutka, więc chyba dlatego się boisz, co powiedza ludzie...W ogóle sie tym nie przejmuj, to jest Twoje zdrowie!!! Olinko ja mieszkam blisko Malborka piękne miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinko, dziś dodatkowo mogłaś się poczuć okropnie, bo w Naszych rejonach od samego rana hula wiatr i deszczowa pogoda, chmury wiszą nad głową...Ja tez się kiepściutko czulam od rana, Olinko być może tak bardzo martwisz się swoją astmą oskrzelową, że dopadła Cie jakaś depresja, to jest bardzo prawdopodobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia. ja nie chce isć, bo nawet nie wiem co mnie tam będzie tam czekać. masz morze gg ? zebyśmy porozmawiali, powiesz mi co mnie tam morze czekać ? a czy w malborku jest taki ośrodek do którego pogła bym sie wybrać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka141 : To mogł być atak lękowy. Sam mam astmę ale póki co nie męczy mnie. Na dodatek jestem alergikiem mnie dusiło nie raz telepało jak galaretką. Mroczki i zawroty to raczej niedotlenienie ogranizmu i brak minerałów. Ja prawie już odlatywałem ale wystarczyło się deka uspokoić i zaczynało mijac. po takiej nerwówce jesteś wypompowana maksymalnie. Wtedy napij się czegoś tak ze szklankę wody. Jak masz magnez to sobie łyknij. I odrazu okryj się czymś grubym bo napewqno będzie też bardzo zimno. Potelepie jeszcze trochę ale minie. zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek wysłałam zdjęcie na Twój adres mam nadzieję,że dojdzie.Proszę o odpowiedz;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ma ciekawy pomysł jak spędzić majowy weekend-my z pyśkiem szukamy-to mazury, to bieszczady i się jakoś zdecydować nie możemy. Tylko nie wyjeżdżajcie mi tu z jakimiś Majorkami czy Bermudami, bo nie jesteśmy spokrewnieni z rockefellerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amma fota doszła jesteś już w galerii UWAGA nowe focie w galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko. Na mazurach jest suuuper. A i nad morzem niezle :) ... Polecam na mazurach wioskę wypoczynkową Woźnawieś. Nad samym jeziorkiem. Kilka km przed augustowem. Cisza ,spokój. Chyba ,że lubisz tłoczne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabkapolska
witam serdecznie pomozcie mi prosze.wpisalam ze chce dostawac na meila informacje o wpisach na forum i przychodzi tego masa.jak mam to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabkapolska
o chyba sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno działać w mailu masz potwierdzenie chyba hasła jak napisałaś coś z dużej litery w mailu to teraz musisz tak się logowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze Was pomozcie mi !!! juz nie mam sily, nie umiem z tym walczyc, czuje ze to mnie zabija, dobija....... mam leki, ciagle sie denerwuje, nie moge jesc, nie wiem jak sie opanowac, czasami az sie trzese !!!! placze i nie wiem co dalej... z nerwow boli mnie w klatce piersiowej... ludzie ja mam 20 lat !!! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moniulkaaa: opisz bardziej szczegółowo co się dzieje, kiedy to się dzieje. skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, uspokój się Teraz taki czas przesilenia że wszyscy mają troszkę gorsze dni, Może masz źle dobrane leki? Zgłoś się do dobrego psychiatry, rozpocznij terapię u psychologa-jeśli sama nie potrafisz pokonać choroby. Najważniejsze to uświadomić sobie że to tylko nerwica-na to się njie umiera, po prostu trochę ci życie obrzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z pomorza. jak mam atak to dusi mnie w gardle, trzese sie, poce, jest mi raz zimno, raz goraco, pocą sie rece, kreci mi sie w głowie... z nerwow juz mnie serce chyba boli... czesto tak mialam, juz bedąc mała mialam jakies dziwne leki... teraz sie nasila ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×