Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

aniolku skoro po seroxacie minely Ci leki i nie mialas innych sensacji tzn.ze dobrze go tolerowalas i moze niepotrzebnie (z winy lekarza) zrezygnowalas,jak mina leki to nad \"rozkreceniem sie \" juz bez lęku mozna troche \"popracowac\" samemu ,najwazniejsze to nie czuc strachu to i checi przyjda ale stopniowo nawet po miesiacach a zwlaszcza zima trudno o szybka poprawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ja sie na tym nie znam lekarz powiedzial ze nerwica i psycholog tez ale moze i depresja Boze ja chce jej dac lek bo ona sie meczy jak ja obie jestesmy chore ona chce sie leczyc Ja jestem starsza to bioreXanax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu to co napisalam do aniolka o seroxacie to wlasciwie i do Twojej corki sie tyczy ,czyli sprobowac -jak znikna leki to i z reszta sie upora....ale nie same leki terapia tez by sie przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renko dzieki bardo super te Twoje dzieciatka !!!! Aniołku ty uwazaj bo ja Cie znajdę w tym miasteczku i dupeczka bedzie sina .Ja dam Tobie przemoc !!!!!! ❤️ jak na dloni ci daje a ty z kijem na starsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozniej będę ...chłop wrócił :D miski musze na stół podać :D Rrenko fotek jeszcze nie mam ...ale u mnie coś wszystko zamulone chodzi.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ty pierwsza mi groziłaś :-P \\ale wybaczam :D To kiedy sie umawiamy na kawe? a Ty w ogole wychodzisz z domku? Efka Ty to ale dobra zona jestes! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu niech Twoja córka wezmie to lekarstwo ,mina 2 tygodnie i bedzie dziękować bogu ze je wzieła . Bo one działaja po mniej wiecej takim okresie czasu , ja biore i żyje zadnych wielkich sensacji nie miałam czekałam jak na zbawienie na efekt !!! no i sie doczekałam czuje sie o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancymonku jasne że wychodze ,jezdze autkiem , chodze do znajomych itp a na kawe możesz wpaść do mnie jesli chcesz zapraszam serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie ostrzegałam !!!!! a nie groziłam a zreszta ja CI juz dawno wybaczyłam łeh łeh hahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze mykac bo mi chop kołki ciosa na głowie że tylko pisze i pisze i pisze a on poczte to wysle za tydzień !!!! co za rodzina dzieciaki ani mysla użyczyć mamusi komputerka swojego buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomahawk
Biore afoban ale doraźnie, wziąłem rankiem i troszkę mi pomógł ale przestaje już chyba działać, a drugiego na dzień już nie chcę brać, jestem hipochondrykiem już od 10 lat i raz jest dobrze raz źle, ale ostatnio jest bardzo źle tak jak dzisiaj , całymi dniami moje myśli krążą "zawał serca" i tak cały czas, ale pytanie mam z innej beczki czy jak wziałem afoban 0,50mg rano czy mogę napić się piwa na sen , ja wiem że to banalne pytanie ale chcę widzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula i efcia powiedzcie mi bo czegos nie rozumiem...jak to mozliwe ze macie takich doroslych synow skoro WY tak młodo wygladacie?i ze przy nerwicy, przy tym stresie zwiazanym z codziennoscia dalyscie rade?ja sioe bardzo boje miec dzieci, choc barfdzo lubie maluchy, ale lęk przed porodem a potem przed tym ze nie bede ich [trafila wychopwac po [rostu mnie paralizuje. powiedzcie mi dziewczyny jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka wysle ci zdjatka, nie mialam dzis czasu al;e wysle za chwilke aniolku ciebie to cwaniara, ja stara??!!:Phihih posrednik nieruchomosci??tos to powazna sprawa nerwusko!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula no powiedz mi jak ty wytrzymalas z 4 dzieci?jestem w szoku, masz wspaniale sliczne dzieci, twoj syn to po prostu pierwsza klasa w moim typie:)ktora chce mnie na synowa?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusko ale ja powaznie..nie nalewam sie cos ty! to naprawde podpowiedzialna praca nie byle co w dodatku bedziesz miala kontaskt z ludzmi, to naprawde super, ceisze sie razem z tba kochana!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomahawk
Fajnie że ktoś mi odpowiedział, ten serwis to już nie to co kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomahawk widzisz dziewczyny zwialy, ja afobam raz w yciu wzielam ale wiem ze nie powinno sie pic alkohplu nawet przy najmniejszych dawkach leku bo alkohol wzmaga dzialenie substancji zawartych w tabletkach. moja kolezanka je bierze ale wiem ze zdarzalo jej sie pic alkohol w trakcie kuracji, i nic sie nie dzialo..jezeli to ma cie pocieszyc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomahawk
Dzięki , to wiem że nic mi nie będzie , ale ja biorę tak doraźnie ostatnio 3 tabletki na miesiąc ale jakoś teraz się źle czuję a nie chcę już brać afobanu tym bardziej że jestem z moją kochaną córeczką 2 letnią którą właśnie usypiam i chchę się potem napić tego ejdnego piwka aby zasnąć, bo znowu nie przespana noc to dla mnei porażka i to ciężka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie nerwuska, jak sie ma dobrego szefa to polowa sukcesu, moj szef jest dunczykiem i gadamy tylko po angielsku ale szybko sie zparzyjaznilismy i bardzo sie lubimy, teraz dostalam od niego propozycje w innej firmie, chyba lubie mnie miec przy sobie, bo mi ufa, a ja z kolei staram sie byc w porzadku...rozgadalalm sie hih, w kazdym razie ciesze sie z toba bardzo nerwusko Tomahawk ja wzielam raz w zyciu afobam i poczulam sie jeszcze gorzej wiec nigdy wiecej nie wzielam, mi pomaga terapia bardzo, farmakoterapii nie ufam, wiem ze to ciezko tak sobie przetlumaczyc ze nic sie naprawde nie dzieje ale sprobuj, to w miare uplywu czasu dziala. musisz tylko w to uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomahawku tym bardziej nie powinneś pić piwka .Jesteś sam z córeczką a jak zasniesz a ona sie obudzi ..a ty nie będziesz mógł wstać .Lepiej nie łącz alkoholu bo jedno piwo to jest 25 gram 45% alkoholu. Może nic nie być ale chyba jesteś na tyle odpowiedzialny że zdajesz sobie sprawę że psychotropów nie bierze się z alkoholem .Afobam już sam usypia i do tego piwo.... Zresztą decyzja należy tylko do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×