Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Paweł26
Hej wszytkim nerwuskom..... rano siuedziąłem :) i Polska wygrała, jupi:).... mamoJulki wejdź na pocztę :)..... - ale dzisiaj wsoaniały dzionek, głowy do góry , warto żyć!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia100: u mnie słonko walczy z chmurami. Od zachodu ciągną chmury takie szarówkowate. a słoneczko na szczęście jest jeszcze na południowym wschodzie. może rozwieją się później |Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
boje sie sie tych lekow ale nie mam chyba wyjscia i bede musiala wziac a co pisze naulotce o asentrze czy to psychotrob bo pani doktor zabrala mi ulotke Napisz czy bralas kALMS TO LEK ZIOLOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Kasiu no pewnie, jak się patrzy, warto wstawać przed 5:)............. Chłopaki grają jak profesorowie........ tralalala ale dzisiaj mam planów w głwoie, ciekawe czy mi czasu wystarczy:)......... szkoda, że doba nie ma więcej niż 24h, heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro z Dominikaną gramy chyba !!!! a może cos mi sie juz pomyliło ale to dzisiejsze 3-0 to super wynik ,maja chłopaki ducha walki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Marysiu ja brałem KALMS - takie niebiesko białe opakowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
pRZEPRASZAM ALE MUSIALAM POGADAC O TYCH SWINSTWACH KTORE MNIE TAK MECZ jA BIORE5 TAB RANO TO MNIE kASIU ZROZUM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
chyba nawewt mam gdzieś w apteczkce.... hehehehe na czarną godzinę, ale z tewgo co pamętam mi dużo nie pomagało, trochę przymulało i zpowoalniało reakcję...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
pAWElKU I Co sadzisz o tym leku jak dzialal i bylo czy jest ci lepiej bo ta cholera NN mnie trzyma 24 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu wpisz w wyszukiwarce asentra i wszystko znajdziesz , ale po co ,ja nie czytam ulotek ,bo nie wzięła bym nawet tabletki przeciw bólowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Chyba nie ma leku cud trzeba sie z tym meczyc Kalms wzielam dzis i sie tak czuje jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Ja go brałem krótko..... trzyna Cię 24h , to powiedz jej niech przejdzie na inną strefę czasową i da Ci spokój, bo nie masz czasu na pierdoły..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przestałem czytać ulotki. one jeszcze bardziej dołują lepiej mieć trochę nieświadomości. bo inaczej człowiek sobie wymyśla. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz wczoraj pisałm czy któras z Was jest z pobliża Krakowa i jeszcze nie zdecydowała sie na wizyte u psychiatry? albo może ktoś korzysta z Kliniki w Krakowie? macie jakieś opinie.. chciałabym sie wybrac brak mi odwagi.. Kraków ul.Lenartowicza 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
mamoJulki chętnie bym Ci pomógł, ale nie jestem z Krakow, moje włoście to LEGIONOWO koło Warszawy.... Spójrz jaką masz piękną pogódkę i przeczytaj maila ode mnie i zrób coś czego jeszcze w sobotę nie robiłaś:).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a co wy spać nie możecie?Pawełku ja w torebce mam cała apteke ,a jakby przyszło co do czego to niewiedziałabym co brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama julki skrobnij do lidiuszki e-meila ona z Twoich terenów i moze z Toba by sie wybrała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Kasiu boje sie ubocznych bo mam krecenia w glowie trzepotania i jeszcze inne objawy i chore serce to jeszcze sie doczytam innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Zawsze byłem przeświadcozny , że torebka to kosmetyczka a nie apteczka, wiesz powróc do pierwszej wersji...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki: ja do krakowa mam kawał drogi. Ale czego się boisz ? Pójdziesz pogderasz trochę, pomarudzisz. A ja jedziesz to weźze soobą mp3 plajerka i jakąś wciągającą książkę. I słuchaj muzy i czytaj - taki mętlik. Nie będzie za dużo czasu aby myśleć że coś jest nie tak. zajmij czymś głowę. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pogoda do d... ,ale jakoś się trzymam.Lewa strona która zawsze mnie boli dzisiaj mnie przyjemnie gilgocze tylko zaczyna mnie to wkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
proponuję z rana zamiast proszkowania wypić maślankę truskawkową mniammniuśna!!!!!!! I wyjść w teren taka piękna pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki WAM wszystkim❤️ jakaś taka zaplatana jestem .. Zgredek dzięki wiem kawał drogi a tu sie tak klika szybciutko .. Pawełku lece na pocztę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma mnie bo ide z dzieciakami na spacer i pmóż mężowi popracowac troszkę.. będę wieczorkiem miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: łaskotki drażnią ?? hmmm a co powiesz na to: ja aktualnie mam zapalenie zatok. Chodzę jakbym był pijany ściąga mnie raz w jedną raz w drugą stronę. To dopiero denerwuje Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×