Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Marysia 60
wygonilam pania nn od siebie a ona mna zakrecila i przewrocilabm sie ta cholera chce mnie powalic dobrze ze mam meble to sie trzymam Musze isc do sklepu i jak to zrobic o zapomnialam ze mam wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu po mojemu to Ty zaduzo leków bierzesz .Mogłabyś odstawić wszystkie l eki na tydzień i pić dużo wody ,żeby organizm się oczyścił ,a potem spróbować leczenia z dobrym nastawieniem -napewno dałabyś rade.Sama pomyśl ile leków łykasz kazdy z nich ma jakieś skutki uboczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek mnie kiedy łapie sciąga mnie na lewo jakbym miała w kieszeni ołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu a czyje wesele?Masz bawić się dobrze i do samego rana i masz zaliczyć poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek dzięki za fotki masz taką dobrą twarz i jesteś taki pogodny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: Przy napadach ma się zawroty głowy. Poprostu źle sa interpretowane bodźce z błędnika przez mózg. (Może nie ma czasu na obróbke danych) :D Chyba jednak wpadne w samozachwyt - to już chyba narcyzm co ? hihihih Pozdrawiam Zgredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: fotki kłąmią. Mnie jest cięzko zrobić zdjęcie. I praktycznie zawsze wiem kiedy mi ktoś pstrykną i wtedy odrazu cenzuruje hehehe. U mnie na zewnątrz mało widać że mnie coś żre od środka. To taka zasłona dymna żeby nie straszyć ludzi. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Adda musze brac biosotal na serce prestarium na cisnienie i centrum witaminy i cos na nerwy ale nie zawszw rano Wieczorem Biosotal acard i Xanax Napisz czy to duzo Na serce biore 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Wesele mam meza braya ma 52 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia, to baw się dobrze, niech ta N zostanie w domu, bo co ona ma do roboty na weselu? Ja swoją też zostawiam i wychodzę, chociaż się trzyma mocno... Miłego dnia, wpadnę później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę jadę i wyjechac nie mogę ,bo moje chłopaki maja duużzooooooo czasu ..zaraz ich pogonie Zgredek miłego dnia !!!3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu dla mnia to dużo ,ale napisz co masz z sercem i kiedy je badałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek w oslonach dymnych to chyba my wszyscy jesteśmy specami.Moja koleżanka ,której nie widziałam dosyć dawno stwierdziła ,że zrobił mi się strasznie olewający wyraz twarzy ,ale nie pytałam o szczegóły ,bo mnie to wkurzylo -na siebie niech popatrzy.A gdzie nasza Efcia,napewno na spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to jest ktoś z zachodniopomorskiego ,czy tu ja tylko choruje -może to nadmiar jodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu a ten brat męza to co on tak na stare lata polepsza sobie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. .......... JOD DLA ZGREDKA . .....................................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy ..kochane Nerwusy! Ja dziś za siostrę przełożoną musze robić ...bo moja matka się rozchorowała i na pewno cały dzień będę musiała u niej siedzieć ..aż jestem z tego bardzo zadowolona.... :O Adusia ja też mogę do tej paczki jodu dołożyć jak komuś potrzeba ;) Kasieńko widać pogoda dziś wolała twoje strony bo u mnie szarówka! Zgredku łap cały ogromny ...kontener ....... DUŻY KONTENER JODU! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku tylko kożystaj z tego racjonalnie żeby to powietrze z nad morza nie powaliło Cię ...Lepsze jest od Adusi bo czystrze! moje łykaj przez filtr...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pranie sie robi (bleee) Dzia za jodek przyda mi się. Tu mam za bardzo zasyfione powietrze. 2 elektrownie i huta :) Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×