Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

kasia100: a kto mi zrobi obiadek ja dzisiaj się lenie nic nie robie hiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu >>> slowo psychotrop ogolnie sie wszystkim zle kojarzy ,kojarzy sie ze stanem nacpania ..... utraty swiadomosci itp. leki w psychiatrii dzieli sie na psychotropy,antydepresyjne i uspokajajace sa jeszcze anksjolityczne chyba pod uspokajajace podciagniete ale dokladnie to nie pamietam....psychotropy stosuje sie w stanach zaburzenia ososbowosci- schizofrenii ,manii....i wiele innych ,natomiast antydepr.lecza nie tylko depresje ale i wszelkie stany nerwicowe i one faktycznie lecza -chociaz ze wzgledu na liczne objawy niepozadane pacjenci z nich czesto rezygnuja juz na wstepie leczenia... uspokaja.w tym szeroko stosowane benzodiazepiny sa uspokajace dosc szybko daja poprawe ale ze wzgledu na dzialanie uzalezniajace stosowac sie powinno doraznie jako wspomaganie innych lekow zwlaszcza na poczatku leczenia przy ciezkich objawach ale lekarze (oprocz psychiatrow)powszechnie je wypisuja wlasnie ze wzgledu na ich szybkie dzialanie zapominajac ,ze powinny byc stosowane doraznie... tak wiec pliss nie piszcie o lekach tak chaotycznie i nie straszcie ,ze jest to tak olbrzymie zlo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !ale duzo stron zapisanych od wczoraj,jeszcze nie przeczytalam wszystkiego-nadrobie to.mnie dzis dokucza ciezka glowa i brak sily.jestem jakas kolowata. Witam nowe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 100 to u iebie kazdy z Was ma osobny komputer dzieci ,tesc ,Ty...ale sie Wam powodzi hihihi! u mnie jest jeden i stoi u mnie w pokoju wiec dzieciaki sa pod nadzorem a i tak ja go najwiecej okupuje alescie natrzaskali od wczoraj tych stron,ale juz poczytalam! Sycylijczyk czy dobrze wyczytalam ,ze byles 2 miesiace temu w szpitalu psychiatrycznym (czy to byl sen) jesli tak to napisz jak wygladal pobyt ,jakie metody leczenia...wiesz ,wszyscy my sie go boimy jak diabla a przeciez to szpital jak kazdy inny jakze bywa pomocny w naszych schorzeniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuszka 77
czesc szystkim nerwuskom ja mamjedno pytanko czyjest ktos z Wadowic lub okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakaś plotka o doktorku się nawinęła. Psycholka mamy czy ginekologa czy weterynarza ?? zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pogoda. Jakby miałbyć jakiś kataklizm jakaś psychodeliczna szarówka taki nienaturalny kolorek. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesssuuuu ...chce ktoś starszą kobietę bardzo marudzącą i takiego dyktatora! oddam z dopłata ...:O Jestem zamęczona na ....prawie ..amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenko ja mam tylko dwa komputery ,a jestem u teściów i tu tez jest komputer .hiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wszystkie maile.A skad sie bierze takie fajne rzeczy np.Usciski od Efci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj trochę słońca nad wielkopolskę bo ta zółtawa szarówka już mnie drażni Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku ja dostaje od znajomych i troche sama chodzę po stronkach i co ciekawe to sobie zasysam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo slonko a ja mialam pracowity dzien padam juz z nog ,lece teraz szybko do warzywniaka bo mi go zaraz zakmna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
hej i ja jetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×