Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość bianka120
RRENKA IIYMA dziekuje wam za wasze wsparcie obserwujemy go z mężem i wydaje mi się że to skutek tych bajek bo jak byliśmy na tym dworcu to w momencie jak zatrabiłtak głośno pociąg to on bardzo sie p[rzestraszył i od razuzaczęły się te problemy Boże no juz chyba ma zepsutą psychike dzisiaj rozmawiałam z 4 lekarzami ne ten temat i kazdy od razu zaproponowałpsychiatre no a póżniej leki psycho......nie pozwole zniszczyc dziecka lekami poczekam troche telewizora juz wcale mu nie załączei zobacze co bedzie ale chyba przedemna ciężka droga poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem -Zgredek cos chyba zalozyl.Ale ja na tym sie nie znam za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka120
przed tem tak szybko czytałam wasze wpisy i ktoś mówil o bioenergoterapi jeśli to jeszcze interesuje to chetnie coś powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka bedzie dobrze wiesz te bajki teraz to naprawdę są nieodpowiednie dla maluchów jak ogladam to czasem włosy na głowie mi sie jezą nie martw sie to minie napewno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wysłał dajcie mi swoje maile bo nie wiem gdzie je sobie zapisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka, ja mysle,ze on moze sie wystraszyl i jak zapomni to wszystko bedzie w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgredek daj mi też namiary na ten czat neci007@interia.pl a tak wogóle to cześć wszystkim ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak tam sie pisze ale muszę zmykać teraz napewno jutro tam wpadnę pozdrawiam Zgredku napisz maila jak tam mam pisać pliś ja taka ciemna jestem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka moja koleżanka miała z córką malutką to samo.budziła się w nocy cała się trzęsła.to stało się po smierci jej prababci.pomogły leki ziołowe na uspokojenie zalecone przez lekarza.takie dla dzieci. po tygodniu było wszystko ok.myślę ze twój synuś czegos się wystraszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka: bogoda jest wredna, faktycznie mógł się wystraszyć czegoś, wiatr wyje jak cholera, 2 dni temu myślałem że mi okna wyrwie. na osiedlu komuś coś z balkonu zerwało. Mógł się tego wystraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka120
napisze wam taka chistorie zresztą ja w roli głównej gdzieś 8 lat do tyłu jak jeszcze dokładnie nuie wiedzialam ąe tonerwica i robiono mi różne badania ciągle byłam chora wtedy nie widziałam juz żadnego wyjścia wtedy pojechałam do bioenergoterapeuty do gliwic jesli ktos jest tam z pobliża to może skojarzy facet ten przyjeżdżałz brzegu i takich jak on jest tylko 3 na świecie on zajmował się budową i funkcjonowaniem mózgu a jednocześnie bioenergo.......po jego seansach przez miesiąc czulam się super ale co wizyta to wieksze uzależnienie póżniej juz co tydzienbyłam u niego a jak się zbliżała kolejna wizyta to ja dostawałam wariacji tak jakby mi ktoś odetnąl tlen człowiek ten miał olbrzymiąmoc jak się póżniej okazało w takie stany jak ja wprowadził mase kobiet zostął z tam tąd zwolniony ale problem pozostał wielki nie chcę wam nawet pisac co się ze mną działo było coraz gożej i własnie pózniej trafiłam do psychoterapeuty chodziłam na terapie pózniej był psychiatra leki i nic dopiero z tago wszystkiego z tych paraliżujących lęków wyciągnęli mnie księża egzorcyści to co zrobił ten bioenergoterapeuta to były już jakieś powiązanuia z diabłem możecie się śmiać ale ja miałam zaszczyt być na takich mszach uzdrowieniowych i na własne oczy widziałam tak z ludzi wypędzano złe duchy to co się wtedy działo to było nie do opisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to temat bioenergi uwazam za zamkniety. dzieki .ja tak nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka, ja Ci wierzę, nie jestem zabobonna, ale boję się takich \"mszy o uzdrowienie\" i innych dziwnych rzeczy, moim zdaniem to, co traktowane jest jako horror i sensacja może się zdarzyć naprawdę. Przykro mi, że musiałaś przez to przechodzić. Na dzieciach się nie znam, bo ich na razie nie mam :P, ale pisałam już tu, że mój brat miał stany nerwicowe jak miał 7-8 lat, pediatra dała mu wtedy hydroxizinę w syropie. A co do tv, to jeden lekarz mi powiedział, że najlepiej wyrzucić telewizor i komfort psychiczny znacznie wtedy wzrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka120
długo piusałam a jeszcze i takwszystkiego nie napisałam ale jeśli moge coś poradzic to dziewczyny i oczywiscie chłopaki trzymajcie sie daleko bardzo daleko od bioenergo.........a hipnoze tez jusz miałam właśnie potym bio..........kiedy nie mógłmnie nikt opamiętac zapłaciłam 100 i nic kompletnie nie dało ze mna naprawde było bardzo żle teraz przeraża mnie kołatanie sercai tam jakieś inne problemy a wtedy to ja nie potrafiłam wyjśc z domu zostac sama w domu połozyć się bo brakowało mi powietrza ręce same mi się trzęsły że nie potrafiłam zrobic sobie makijażu jak patrzyłam w lusterko to sama siebie sie bałam chodził po mnie lęk za lękiem Boże jak se to przypomne to mi włosy na głowie się jeża prtzepraszam ze was zanudzam ale nie chce by któś wpakował sie tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka120
Marijke te msze uzdrowieniowe to były normalne msze w kościeleprowadzili to księza egzorcysci specjalnie do tego przygotowani to tylko oni mnie wyzwolili z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×