Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Już się żegnałam, ale wpadłam jeszcze na chwilkę. EML, jak napisała Ada-zrób najpierw badania, a potem jak najszybciej do psychiatry/psychologa. Poza podstawowymi badaniami zrób też posiew kału pod kątem grzybów i pasożytów, podobno czasem one dają podobne objawy do nerwicy i depresji. Jeżeli będziesz miała postawioną diagnozę: nerwica, to nie ma się co załamywać! Walka z nią jest trudna, ale da się normalnie funkcjonować! Ważne jest wsparcie bliskich, opieka lekarza/psychologa, terapia, ewentualnie leki. Piszesz, że masz tylko 21 lat i nie wiesz, skąd ta nerwica... Ona nas często dopada kiedy jesteśmy szczęśliwi, młodzi, kiedy wszystko jest ok... Lekarze często podkreślają, że przyczyny nerwicy i depresji nie są całkiem poznane, na szczęście jest coraz więcej metod walki z nimi. Życzę Ci wszystkiego dobrego, bądź z nami w kontakcie, jeśli masz ochotę :) Mnie i wielu innym osobom forum bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI KOCHANI RODZICE
CO WYSCIE ZROBILI,JESTESCIE MORDERCAMI.SKAZALISCIE MNIE NA ZYCIE I SMIERC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierd... kolejna nieprzespana noc się szykuję... Męczę się już pół roku z tą nerwicą. Zrobiłem wszystkie możliwe badania i jestem zdrowy. Dziś jedynie boli mnie serce, drętwieje lewa ręka, mam zawroty głowy, ściska mnie w płucach, nogi z waty, pocę się jak świnia, drgawki, ale to wszystko mały pryszcz, najgorsze są te duszności! nie mam już siły na nie, w ogóle nie czuję powietrza ;( Chciałbym się przespać, ale jak się kładę to zaczynam myśleć i mój stan się tylko jeszcze pogarsza, już nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiek 82 wszyscy tutaj na ty forum znamy doskonale Twoje objawy,bo sami je mamy,lub mielismy.Spróbuj jakies leki ziołowe na początek,a jesli nie pomoga to popros o radę psychiatrę.Jesli to nerwica,a wszystko na to wskazuje,to On Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek a byles u psychiatry albo psychologa? jakie leki bierzesz? napisz o sobie ,ile masz lat itd....wiesz,takie objawy my wszyscy znamy....trudno z tym zyc ale sie staramy i tu wspieramy i naprawde daje sie to cholerstwo opanowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarylis fajnie ze robisz postepy -spacerki z psem po noicach....ja to znam bo to moja specjalnosc lazenie po nocach i z psem i wogole po sklepach ,najlepiej pod wieczor wtedy czuje sie naj;lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Co slychac,jak samopoczucie?moje srednie.Boli mnie glowa i jakos mi w brzuchu dziwnie.Cisnienie na dworzu duzo wzroslo i to moze od tego glowa mnie boli. Rrenka,dostalas od Loczkinsa meila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej renka ja jestem dzisiaj!!! nici z terapii jestem przeziebiona i siedzę w domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis wogole nie moglam spac,budzilam sie .Do 2 jeszcze nie usnelam.Cos jest z te pogoda.U mnie na trawniku kwitna stokrotki!!!!Az malo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kasiu i pipe4k! kasia chyba Ewfcia Ci sprzedala przez kabelki cosik,hihihi! Ja dzis sie lenie ,mialam dwa dni gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pipek dostalam maila od loczkins -teraz weszlam na poczte,na ktora rzadko wchodze i widze ze jeszccze mam starsze listy od nerwuski chwilowej ktorej wieki nie bylo tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Witam strasznie dawno mnie tu nie było :) Pipek bezsennosc to standart u mnie sie od tego tez zaczynalo.A w nocy mam miliardy mysli.Chyba zaczne wymyslac jakies wynalazki po nocach :) Ogolnie polecam dobrego psychiatre i do tego psychoterapie.Spac odrazu i tak super nie bedziesz ale bedzie duzo łatwiej.Ja mam juz nerwice od ponad pol roku na poczatku myslalem ze sie powiesze ale teraz da sie jakos zyc.Polecam lek rexetin powinien ci pomoc na czas psychoterapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich obecnych 🌻 i nieobecnych ;) Ostatnio nie mam czasu regularnie do Was zaglądać i mam straszne zaległosci w czytaniu Waszych wpisów...Ale to forum pędzi , kurcze codziennie po parę stron. Wiecie co - ja to jestem renta, nie dość że ciągłe obsesje nie dają mi normalnie funkcjonować to jeszcze do bolącej ręki i całej prawej strony wczoraj doszły korzonki i opryszczka na ustach.Mój mąż to już słuchać nie może o ciągłych, nowych dolegliwościach a mnie zaczyna być już wstyd, bo kurcze co to będzie za dziesięc lat? Ale przynudzam..... Śle Wam całuski 👄 👄 👄 Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eml
dzieki za mile przywitanie, jak tu zagladam nie czuje sie sama z tym problemem napiszcie czy ten kardiolog jest potrzebny? wkoncu ekg bylo ok-az 3 razy mi je robili i ponoc ok, wiec po co on? a te badania musze zrobic na wlasna reke? -hormony tarczycy - TSH i potem ew. T3 i T4. i na grzybki? moze sama powinnam zasugerowac jakiego psychologa? Boze nie znam sie na tym, nawet nie wiem gdzie u mnie w miescie taka osoba przyjmuje, prywatnie czy panstwowo.... dzis bylam na tym badaniu krwi, jutro wynik- powiem Wam ze zanim znalazlam sie tu podejrzewalam niedobor zelaza, bo ponoc sa podobne objawy, ale teraz wiem ze to N a nie zelazo-a raczej jego brak... tak naprawde to chyb a tylko dzieki mojej maleje kluseczce jakos daje rade, bo sama mysl ze to N to odechciewa mi sie wszystkiego, Marijke napewno bede tu czesto zagladac, dzieki Wam nie czuje sie taka samotna 🌻 Jasiek mamy b podobne objawy, najgorsze jest to klucie i dretwienie lewej reki, a raz zdzarzylo mi sie ze takze jezyk i usta :( jak staram sie klasc spac razem z M, wtedy dlugo gadamy i ide zmeczona spac, bo jak klade sie sama, to zaraz mnie napada zeby rozmyslac o tych objawach i zaraz czuje jakby ktos mnie za szyje zlapal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Kasienko życzę szybkiego powrotu do zdrówka :) Napisałabym coś ...ale na więcej nie mam siły .... :) Trzymajcie sie wszyscy ciepło ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no mam 24 lata i cierpię na ten szajs od sierpnia... Udało mi się chwilkę zdrzemnąć dziś, wziąłem hydroxyzinkę 20 mg i chyba jakoś między 6-7 przysnąłem do 12:30 i troszkę lepiej się teraz czuję, ale ja zazwyczaj najgorsze mam wieczory :/. U psychologa ani psychiatry jeszcze nie bylem, ale też mam już doświadczenie z pogotowiem ;) i tam już mi wmawiali, że to nerwica i żebym poszedł no i nie wiem chyba muszę pójść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż kto wie może już wcześniej miałem jakieś objawy, ale pierwszy poważniejszy atak miałem pierwszy raz w sierpniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu zdrowiej jak najszybciej! Gosiak czesc ,czesc!!!!! Bombastick ciesze sie ,ze jest Ci lepiej!tak trzymaj! witajcie eml ,Jasiek ! Eml koniecznie idz do psychologa ,nim porobisz wszystkie badania to troche potrwa a mozesz juz uzyskac psychioczne wsparcie u psychologa ,psycholog i psychiatra sa na NFZ albo prywatnie ,tylko to trzeba wielu wizyt wiec latwo zbankrutowac.....eml badania u kardiologa moze warto aby wykluczyc serducho i inne o ktorych pisala marijke ,owszem jak bys poszla do psychiatry tio powie ze to z nerw i takie sa wlasnie objawy,to prawda ale jak porobisz te wszystkie badania i uzyskasz pewnosc ze fizycznie Ci nic nie dolega ,to latwiej Ci bedzie walczyc z tym diabelstwem, Jasiek dosc dlugo juz Cie trzyma N ( czyli nerwica),nie zwlekaj z wizyta u psychiatry albo psychologa ,samemu naprawde ciezko sobie poradzic ,tutaj jest tyle pozytywnych przykladow polepszenia samopoczucia dzieki leczeniu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek ja w trakcie terapii zdałam sobie sprwę ,że N miałam już dawno tylko nie zdawałam sobie sprawy z tego.Tak ją chodowałam ,aż dała mi popalić i tak się męcze juz półtora roku i nieraz brak sił i nie wiem na ile mi jeszcze starczy.Nieraz mam takie dni ,że szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam znajomych w kotlinie Kłodzkiej i normalnie to bym z dzieciakami prysła tym bardziej ,że mój mąż dzisiaj wyjeżdża a tak będe siędzieć i myśleć.Ferie od piątku ,ale następnego pomyliło mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my za 2 tygodnie dopiero mamy ferie ada ,zaryzykuj i wyjedz!!!!nie bedziesz sama ,zapomnisz o klopotach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chwile ktoś nowy tu przybywa i trace nadzieje na wyzdrowienie, ta franca każdego zmoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×