Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

dzisiaj dopiero teraz usiadłam do kompa juz trzeci raz wpisuje wpis i ciągle mi się kasuj nie wiem co jest graqne może teraz się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za słowa otuchy dzisiaj z małym było już dużo lepiej ale dzisiaj kazdy z rodzeństwa się nim po trochu zajmowal w domu jest zakaz właczania bajek ...... nie wiem czemu tam było na pomaranczowo ,ale wpis był mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym wczoraj nie była tu napisala i nie uzyskala wsparcia to znowu jak ta wariatka bylabym latala po lekarzach dziewczyny jesteście wspaniałe . Ale dzięki tamu wczorajszemu przezyciu dzis znów mam kołatania serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ammarylis moj ziomalu napisz mi dokładnie jak mozesz nazwę miejscowości, oczywiście,że tęsknie za Kaliszem , nie czesto sie tam pojawiam , planuje przyjazd na poczatku sierpnia , wiesz zrobilo mi się cieplutko na sercu , że jestes z moich stron.Na kujawach mieszkam już 20 lat, ale moje serce zostało w Wielkopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi bajkami to tak jak z moim synem wczoraj była tragedia rano gdy byłam w sklepie rozmawiałam z koleżanka ona ma 2 dzieci i młodsza corka tez jej sie kiedys tak zachowywala jak mój malec przez dwa tygodnie ciągle czegoś się bała w nocy plakala nie wiadomu z jakiego powodu byla rozdrazniona i inne tam rzeczy ale powiem wam sprobujcie obejzec te bajki to jest straszne co tam pokazuja tylko zabijania piski błyski mozna zwariowac dopiero dzisiaj to dokladnie widzialam przeciez takie male dziecko nie wie co sie wlasciwie tam dzieje kogos zabijaja a on ma jeszcze3 lub 6 zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIPKU pomaranczowa to chyba bylam wczoraj nie wiem co sie dzieje ja pisalam o moim synku póżniej o tym bioenergoterapeucie o egzorcystach to były moje wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaloc
ten drugi lek effrinol to na podniesienie cisnienia ale nie ma go w aptekach i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaloc
tak sie zastanawiam jak zaczne go brac to już na stałe? ale nie wiem czy ten effrinol bede brać , bo zawsze podnieść cisnienie mozna sobie kawka, co o tym myslicie, mam nerwice i wypdanie płatk a ale najbardziej dokucza mi to przyspieszone tetno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie sprubujesz propranolu ja tez mam niskie cisnienie bywało 50\\90 60/90 róznie a na podniesienie ciśnienia nigdy nic nie bra lam bo chyba bym sie przy wysokim zle czuła jak kiedys miałam 90/140 to juz bardzo zle się czułam no ale kazdy reaguje inaczej BETALOK ZOK brał.,amprzez pare miesięcy a zaczęłam go brac ponieważ robiąc kiedyś cos w kuchni zaczęła sie arytmia sercem zacz\\ęło mi szarpać a ja zaczełam sie wsłuchiwac w siebie a to coraz szybciej waliło tetno zasówało serce tak szybko waliło ze myslałam ze już koniec szybko sie ubralam wsiadłam w samochód i pojechalam do nas do przychodni tak panikowałam ze lekarka od razu zrobiła mi ekg jjjja myslałam ze to zawał a lekarka powiedziała przyspieszona akcja serca na tle nerwowym i wtedy przepisała mi ten BETALOK po nim zawsze serce sie uspakajało ale byłam taka rabnieta pózniej przeszłam na PROPRANOLOL teraz biore tylko doraznie jak juz nie potrafie uspokoic serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie pozegnac...mialam gosci ,posprzatalam ,moj maz juz spi bo sobie troske wypil i go zmoglo ,jutro tez mam gosci ,ciesze sie czlowiek jest zajety i nie mysli o glupotach.... Marijke jestem z Ciebie dumna!angielski miedzynarodowy egzmin ,fiu ,fiu....moze moja corka kiedys bedzie tez tak dobra ,uczy sie juz pare lat i jest zdolna DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że dzis towarzystwo marne wiec tez kończe ide spac miłej niedzieli i dobrych snów pa pa pa .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Jak sie spalo?ja za dlugo spalam i boli mnie teraz glowa.Ale zaraz kawki sie napije.Pogoda marna,pada u mnie.Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,czy te osoby,ktore tu byly wczoraj to marne dla ciebie towarzystwo?Jesli tak, to niepowinnas tego napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do betaloc
kochana , nie boj nic tylko zazywaj , jesli przeszkadza ci najbardziej szybkie tetno to bierz ten betaloc i bedziesz happy :-) zobaczysz i nie marudz, bo w koncu po to sa leki zeby pomóc !. A tak tylko sie serce meczy przy szybkim pulsie i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do betaloc
i jeszcze jedno betaloc jest o wiele bezpieczniejszy , lepszy niz propranolol ten drugi to lek "starej daty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim w kolejny pochmurny dzień 🌼 Renka, te egzaminy nie są tak straszne, na pewno córcia da radę, jak podrośnie, a jak jest zdolna i lubi się uczyć, to niech zacznie jeszcze inny język, potem to naprawdę procentuje. Jak skończy 17 lat, to niech jeździ na międzynarodowe obozy jako wolontariuszka (www.workcamps.pl), ja byłam kilka razy i to były zawsze super wakacje! Wtedy też najbardziej się rozgadałam, bo wcześniej miałam "blokadę językową". Dziewczyny, jeśli macie dzieci w odpowiednim wieku, to koniecznie im pokażcie tę stronkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny wietrzny dzień, chociaż u nas przebija się słoneczko może pogoda się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nerwica
witajcie nerwuski:) dluuuuugo mnie nie bylo;/ ech...jestem juz po wizycie u lekarza...nie bylo tak zle,przepisala mi coaxil...mozecie cos rzec na temat tego leku??pozdrawiam serdecznie,znowu zapowiada sie ciezki tydzien...:O znowu mnie dlugo nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synuś się na mnie obraził ,bo ma zakaz na bajki.Faktycznie te bajki są straszne ,a ciekawe kto je wymyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nerwico ja brałam coaxil ,ale na mnie nie działał tak jak powinien,ale każdy toleruje leki inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nerwica
dzieki Ada,wiem,ze kazdy toleruje inaczej,ten lek w ogole powinien zaczac dzialac do 2 tygdoni :O to barzdo dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×