Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Chyba Nerwico, zobaczysz, dwa tygodnie zlecą szybko (tylko na początku brania leku wydaje się to wiecznością) i będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Coaxil na mnie nie dzialal ,ogolnie sie mowi ,ze jest bardzo slaby ,czesto najlepszy dla tych sa sie panicznie boja lekow i ich skutkow ubocznych bo dziala powoli...wlbo pomoze albo nie ,ale wszystkie leki antydep.dzialaaja dopiero po ok.2 tygodniach wiec trzeba przetrwac.....powodzenia i nie zniechecaj sie ze nie czujesz roznicy albo gorzej sie czujesz ,na poczatku tak bywa ,a pozniej juz tylko lepiej marijke poczytam chetnie te stronke,pewnie jutro bo dzis bede miala gosci i zaraz pedze do szykowania pysznosci.... ,moze mojej corce sie cos takiego by przydalo na przyszlosc bo ona lubi wyzwania i ja nosi ,nie lubi siedziec w miejscu ,do tego jest odwazna i przebojowa! narazie taniec jest jej pasja ,lubi publiczne wystapienia -po kim ona to ma? (pewnie po tacie),nie ma z tym klopotow ani tremy (no, moze malutka)dzis tez jedzie na wystepy w zwiazku z Wielka Orkiestra bedzie wystepowac ze swoimi kolegami w Reducie w Srodmiesciu,Boze ,zeby jej to na zawsze zostalo ,taki luz i dystans..... Zmykam do zajec ,milego dnia!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam pipku jeżeli tak mnie zrozumiałaś ale nie miałam nic złego na myśli po prostu chciałam wyrazic że wszyscy już śoia chyba i marnie tu jest czyli nikogo nie ma a ty wywnioskowałas że jesteście dla mnie nieodpowiednim towarzystwem powtarzam że ty chyba tak to odebrałas a jest wprost przeciwnie traktuje tu was jak przyjaciół którymn można o wszystkim powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie bianka mozna tak to zrozumiec jak pipek ale ja mialam nadzieje ,ze sie jedynie zle wyrazilas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,na piaskownice za zimno to sie dzieciaczki tu zlecialy pobawic,jak sie bawicie? ja czekam wlasnie na gosci , mam chwilke to sobie zajrzalam ale nie ma nikogo,moze na czaciku jestescie ,zaraz tam zajrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia Aniołku Kasia 100 co z wami nie widac was pozdrawiam mamy nowy czacik na pogaduchy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, A ja przespałem prawie cały dzień. No z małymi przerwami. Widze że już powoli czacik okupujecie - fajnie :) Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Dopiero wstałam z wyrka to się nazywa mieć pecha i złapać wszystko w jednym czasie . Moje przeziębienie sie pięknie rozwinęło łącznie z temperaturą 39 stopni do tego @ a żeby mi jeszcze nie było smutno dopadła mnie migrena ...dobre z tego wszystkiego jest to że bez diety schudłam bo przy migrenie nic nie mogę przełknąć i ledwie udaje mi się coś wypić ...Do tego wszystkiego leżałam sobie sama w domku bo mąż i synek oczywiście musieli być na noc w pracy .Ale .....żyję ! nie dałam się dziś mi wszystko wiruje i jestem osłabiona . Zanim przeczytałam co napisaliście to tez troche czasu zeszło. U mnie nadal wieje i ...boję sie że wypadną mi okna ;) Bianko zapytaj synka czy się czegoś boi ? może ktoś go straszył i teraz mały tak to przeżywa. Mój syn miał 4 lata jak krótko chodził do przedszkola i nie potrafił sam zdjać spodni bo były na szelkach i z boku miały zamek ...pani mu nie pomagała i zdarzało się że on nie zdążył pózniej chodził w takich sztywnych spodniach aż po niego przyszłam ..a jeszcze podobno pani się przy dzieciach z niego śmiała że ...lejje w portki ! długo miał uraz do spodni sztruksowych nie mógł ich załozyć bo przypominały mu się tamte przykre dla niego chwile ....Porozmawiaj z małym ja jak chciałam się czegoś dowiedzieć to wykorzystywałam do tego zabawę ..dziecko jest spontaniczne i w ten sposób możesz się od niego czegoś dowiedzieć . To że nagle sie zmienił z wesołego i żywego dzieciaka w wystraszone maleństwo to jesli nie choroba to jakiś problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tig
witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tig
mam prosbe.21stycznia mam wyjazd za granice i nerwice lekową.byłem u lekarza ale nie dopasował mi lekarstw a pierwsz wolny termin mam na 26sty.co poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tig
pernazyne i di...chrono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tig
możemy pogadac na gg2856908?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bedzie
Tig chciala jechac za granice bez przyjaciolki nerwicy Jak tak mozna Bo czarne ci powiedza ze sie nie troszczysz jak powiedzialy Marysi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana 36 dokładnie to Ostrów Wielkopolski.Do Kalisza mam rzut beretem.jestes odwazna dziewczyna,ze tak daleka sie wyprowadziłas,ale wiadomo jak to jest.Idzie się za mężem,pracą,ale serduch w rodzinne strony zawsze się rwie.Pozdrówka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nerwica,pytalas o coaxil, ja bralam przez 2 miesiace potem przestalam bo i on przestal dzialac ale na poczatku czulam sie dobrze,swobodniejsza i wolna od lekow. dziewczyny ja urodzilam w kaliszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo siadlam do kompa to juz mnie wygryzaja, no nic jak sobie jutro wyjda to ja sięde. ale dzis senny dzien.ale ok,nawet autko poprowadzilam, mialam dluga przerwe ze wzgledu na leki nie bylo zle, tylko wieczorem juz dalam slubnemu kierownice jednak po ciemku gorzej widze. papatki kolezanki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama to super!Chociaż niektórzy mówia na nas z Wlkp ,,poznńskie pyry\" ale tam.....sie tym nie przejmuję :-) Jestem z siebie bardzo dumna bo własnie wróciłam z moim pieskiem ze spaceru.Byłam sama,bez nikogo.Połaziłam po rynku i bocznych uliczkach miasta.Smiac mi się chciało bo mój Toffi ma dopiero 4 miesiące i w razie czego to bym ja jego,a nie On mnie musiał bronic.Ale moje miasto jest w miartę spokojne i bezpieczne.Jeszcze pół roku temu sama bym nigdzie nie wyszła sama nawet w dzień,a teraz proszę,po ciemku się wałęsam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tig naprawde nie wiem ,jedyną rade jaką moge ci dać to staraj się nie myśleć o N.wiem ,że to trudne ,ale spróbuj i tak jesteś odważniara,że jedziesz,a moze jak zajmiesz się wyjazdem to wszystko co złe minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis, moje gratulacje! Każdy taki krok dodaje odwagi i pewności, że możemy pokonać tę paskudę :) Mnie troszkę dziś brało w kościele, ale wytłumaczyłam sobie, że przy takiej dziwnej pogodzie i po wczorajszych stresach ma prawo. Potem odpuściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Ada 😘 Pogadałam chwilkę z Tig na gg, ciężka sytuacja, ale wiem z doświadczenia, że da się przeżyć wyjazd z n. na karku, a w sumie ma jeszcze czas, żeby iść prywatnie do lekarza. Trole się chyba nudzą w weekendy i nas obserwują wtedy ;) Żegnam się na dziś, dobrej, spokojnej i niezbyt wietrznej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eml
witajcie pweszlam tu przez przypadek przeczytalam 2 pierwsze strony i jak to czytalam to tak jakby o sobie ja w pon mialam wezwane pogotowie-zemdlalam, ale najpierw czulam ze cos sciska mi gardlo, mrowienie ciala, czrno przed oczami i padlam :( to byla noc, maz wezwal pogotowie, stwierdzili najpierw infekcje a potem nerwice (?) po tym nie mioglam sie uspokoic, dostalam drgawek, meczylam sie chyba pol godziny, balam sie polozyc, jak tylko pomyslalam o tym co mi sie przytrafilo zaraz srece walilo jakby mialo wyskoczyc... poszlam do lekarza, 3Xekg wporzadku, jutro ide na badanie krwi, a 18-tego do kardiologa dopiero teraz dochodzi do mnie ze to nerwica , ale skad? ja mam dopiero 21 lat, meza-mieszkamy sami i synka 9 miesiecy jestem zalamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eml zrób najpierw wszystkie badania ,a kiedy bedzie wiadomo napewno ,że to N to walcz i nie poddawaj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wydawało się ze jestem z żelaza i mimo ,że chruje już półtora roku to często mam wątpliwości ,że to N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×