Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Hej dziewczyny i chłopaki :) Ja już po egzaminie IELTS (to taki międzynarodowy angielski wymagany przez uczelnie i pracodawców na Zachodzie), wyniki będą za 13 dni, to wtedy się pochwalę (oby było czym ;) ). Prawdziwy egzamin był łatwiejszy niż przykładowe testy, na szczęście! Trochę na początku miałam stracha, wydawało mi się, że nie wysiedzę trzech godzin na pisemnym, ale dałam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na ustnym musiałam m.in. opowiedzieć o jakimś wydarzeniu, które zmieniło moje życie w ostatecznym rozrachunku na lepsze. I pierwsze, co mi przyszło do głowy, to ... ta małpa nerwica :) Opowiedziałam o tym, jak choroba zmieniła moje podejście do życia i nauczyła cieszyć się małymi rzeczami. Głupie to, ale naprawdę nie mogłam nic innego wykombinować w parę sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby pytajacej o leki! Wejdz na typowe forum lekarskie i tam zapytaj,bo tutaj nikt takiego polaczenia lekow nie stosowal.A na innym forum jest duze prawdopodobienstwo,ze otrzymasz odpowiedz.pytalas jeszcz4e o inny lek brany razem z betalociem?o ile dobrze pamietam.Zalozylas osobny topik i tez nic,wiec skorzystaj z mijej rady.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis, gdzies popelnilam blad, cholery nie chca sprzatac, musze gadac gadac i cos tam odwala teraz za pozno na wychowanie ciut mlodzse niz twoje ale juz stare, jak sie wyprowadza to moze bedzie porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke, mam nadzieje, ze tryiumfujesz w dwojnasob. powinnysmy sobie tutaj zrobic koszulki z twoja podobizna i je nosic. lece pranko zrobic zanim usne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Marijke brawo, masz to już z głowy, możesz świętować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczowej
betaloc to bardzo dobry lek ! na przyspieszone tetno nerwicowe. Nalezy go zazywac regularnie przez dłuzszy czas i nie odstawiac nagle. To jeden z lepszych blokerów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Pipek, Iiyama, Niespokojna, faktycznie cieszę się, że mam to już za sobą! :) Ale na początku było ciężko, przez kilka minut wydawało mi się, że zemdleję, że jest duszno w sali itd. Uspokoiło mnie skupienie się na egzaminie. I chyba wreszcie nauczyłam się racjonalnie tłumaczyć sobie podobne stany i myśli. Skoczę jeszcze dziś na siłownię, bo dużo pysznego ciacha w ramach świętowania zjadłam i sporo zostało do konsumpcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marijke ja też jestem z ciebie dumna życzę powodzenia napewno super poszło na 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke przyjmij i moje gratulacje :-) Pokonałaś tą nimiłą koleżankę N,świetnie sobie radę dałaś BRAWO!!!!!!! iiyama nie martw się.Założą swoje rodziny i swoje domy,będą się musieli nauczyć sprzatac,gotować itp,a póki zrobi to za nich mama to nie muszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis czy ty pochodzisz z Wielkopolski?Ja też z okolic kalisza , ale obecnie mieszkam na kujawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki dziewczyny
ale mam jeszcze pytanko do ammarylis, a co z cisnieniem ?nie za bardzo spada? bo ja mam raczej niskie , a ty jkie masz cisnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki dziewczyny
Boje sie go zazyc bo nie wiem jak na niego zareaguje, ale mam najnizsza dawke i jest on o kontrolowanym uwalnianiu 25mg, mam brac połowe 2razy dziennie, to moze nic sie nie wydarzy. A chyba trzeba go brac o stałych porach, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze boisz sie tego leku i wiem,ze jeszcze tu nie raz zajrzysz z jakims pytaniem,wiec zaloz sobie nick i pogadaj z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak o stałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore betabloker i nie jest to konieczne o stalych porach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co pytajaca o Betaloc-weszlam teraz w google,aby o nim poczytac i okazalo sie ze ja tez go przepisanego przez kardiologa zamiast propranololu-moj jest pod nazwa METOPROLOL.Ale to ten sam lek.Az smiac mi sie chcialo,ze nie znalam tej nazwy. A na co jest ten drugi lek o ktorym pisalas wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana 39 to był strzał w 10 hihi.Mieszkam bardzo blisko Kalisza,sąsiednie miasto.Jeszcze w innym mieszka Zgredek.czy przyjeżdżasz dano w rodzinne strony? Nie tęsknisz za kaliszem? Tak daleko Cię pognało! Betaloks to naprawdę dobry lek.Zazywam tylko pół tabletki dziennie-rano i czuję się dobrze. Mam tendencje do wysokiego cisnienia,ale podobno to cisnionko napędzają nerwy.Ja sobie naprawdę chwalę ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek.wpisuje na czacie swoj nick i haslo,a oni pisza ze jest aktualnie w uzyciu i jak mam wejsc? I co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×