Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość i ja coś powiem
bianka, jakoś to mi się nie zgadza...moje pierwsze objawy prawie 8 lat temu to był właśnie omdlenia...o 2 w nocy na przykład...nikt nie wiedział czemu, dopiero za mniej wiecej dziesiątym razem trafił sięlekarz z pogotowia, który zdiagnozował nerwicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie tez coś na temattttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tego ciśnienia czy to prawda napisałam tylko to co powiedział mi lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka moja psycholog tez mi poowiedziała ze nie zemdleję.dziewczyny tez tu piszą ze im się raczej to nie przytrafiło.mi tylko raz przy zastrzyku z wit b12.ale to tylko dlatego ze mam niski próg bólu a to bardzo bolesny zastrzyk. chyba tak ta witamina się nazywała, taka różowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet jeśli to czego się bać. najwyżej zemdleję i juz.potem i tak nic nie czujesz i nic cie nie obchodzi.mało to ludzi mdleje z różnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już nie wiem ale jutro jak znajde to napisze wam jeden fragment z ksiązki tam tez autor doktor psychiatra i psycholog pisze że przy ataku paniki nie można zemdlec dzięki za dzisiejszy dzien za wasze wsparcie i towarzystwo ide spac dobrej nocki a tobie Starababo mocnego spokojnego swnu życze żebys nareszcie sięwyspala zresztą wszyscy dobrze śpijcieee bo jutro nowe wyzwania i niespodzianki ze strony N......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja coś powiem
powiem z mojego doświadczenia jeśli moge...normalnie mam ciśnienie "umarlaka" - mniej więcej 85/55, ale w trakcie ataków mam dużo wyzsze - ostatnio u dentysty 130/90 ( w trakcie omdlenia) czy Wy też miałyście takie doświadczenia?? cz taylko ja taka popprana jestem 😭 Nienawidzę siebie w takich sytuacjach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dana 🌼 Trochę mi lepiej, dziękuję Wam ❤️ Pogadałam też ze znajomymi na gg i powoli odpuszcza. Ech ta paskuda. Z tym zemdleniem to nie wiem. Zapytam lekarki w czwartek, ja zemdlałam w życiu trzy razy, zawsze po problemach z żołądkiem, jak byłam osłabiona niejedzeniem (mam cukier w granicach 73-75), raz też z gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, też mnie łapało kiedyś u dentysty. Wzrost ciśnienia to normalka, pewnie stąd też się bierze wrażenie gorąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja coś powiem
ja mam cukier i wszystko co mozliwe w normie, ale kurde mdleję w tych kilku sytuacjach, choć jestem pod opieką psychologa, a i psychiatra przepisuje mi leki, czyli XANAX tak "na wszelki wypadek" ale kurde wzięłam dzisiaj dwa przed dentystą, a i tak "umierałam" - wstyd mi jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie do Was. Miałam i mam bardzo niewielkie kłopoty z żołądkiem na tle nerwicy, ale dzisiaj zjadłam bardzo bardzo mały kawałaczek ciasta ze śliwkami i było potem raczej kiepsko... Czy reakcja organizmu \"naturalna\" i nerwicowa mogą się tak na siebie nakładać? Renka, to miałyście udane popołudnie z córką! Soczewki to kwestia wprawy, potem się je nawet wkłada bez lusterka i zdejmuje szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja coś powiem
sorki,nie jestem tu u WAS "W TEMACIE" poczytam jutro ale prawdę mowiąc liczę na Wasze wsparcie, bo sama nie dam rady...mogę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -> i ja coś powiem - każdy z tą koleżanką potrzebujący wsparcia jest w temacie :) tylko spróbuj się zaczernić, zeby uniknąć podszywaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja coś powiem
odezwę się jutro i zaczernię:) paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz tu nikogo nie ma........................... szkoda!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marijke! Ja tez czasem mam klopoty z zołądkiem,nie wszystko zjem,bo sie boje ze mi zaszkodzi. Wczesniej jednak nie mialam takich dylematow,czy jesc czy nie. Jadlam normalnie i nic mi sie nie dzialo. Dlatego wiem ze teraz to tylko chora wyobraznia nie pozwala mi normalnie funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Waza z chorą wyobraźnią... Ale żeby ona nas jeszcze chciała słuchać!!! Kładę się już, mam nadzieję, że ta noc będzie lepsza od poprzednich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke: Ja tez od paru dni ledwo żyje zasnąć udaje mi się i to z wielkimi blami ok 3 nad ranem a o 6 wstaje do roboty :| chodzę jak trup. Słaby, zły, zawroty, pisk w uszach, jucha z nosa. Totalne przemęczenie. No i kołatka. Ale dzisiaj jakby ciut lepiej ale zobaczymy potem Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgredek ale wstajesz
i idziesz do roboty a sa tacy którym nerwica to uniemozliwia :-( ❤️:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani !Spicie? ja nie spie i w zwiazku ze sloneczkiem jestem wyspana ,porobilam przelewy i sie teraz chwilke nudze przed kompem ,dzis mam ksiedza po koledzie od 16tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Jak dzis samopoczucie?u mnie narazie ok.Posprzatalam ,obiadek podszykowalam.Kawka wypita nawet 2.Mam troche szycia ,ale nie chce mi sie za to wziac. Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pociesza mnie, że nie tylko ja mam taki jakby nawrót dolegliwości, chociaż oczywiście chciałabym, żebyście się czuli jak najlepiej. Byłam już dziś na aerobiku, mam dziś wolne i nigdzie więcej nie muszę wychodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko się załamać
Cześć Wam wszystkim. Nie przeczytałam jeszcze wszystkich waszych wypowiedzi. Chciałam tylko powiedziec że myślę, że tez mam nerwicę...Dzisiaj rano np. obudziłam się z totalnym strachem, że oto kolejny dzień przede mną i jak ja znowu go przetrwam? To chyba nie jest normalne, bac się samego wstania z łóżka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×