Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ja mam rzadko zawroty głowy ,ale na początku strasznie mi dokuczały normalnie jakbym miała odlecieć.Musiałam się wtedy szybko położyć ,albo chociaż usiąść.Bywało tak ,że wychodziłam wyrzucić śmieci i szybko wracałam oczywiście ze śmieciami do domu ,bo nie dałam rady dojść do śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wogóle takie przygłupienie pisze do was i trace watek czuje się jakbym miała pól litra we łbie gdybym wyszła na ulice to bym miała kłopoty z powrotem do domu tak sie czuje Boże może ja zwariuje dlaczego ta głowa jest taka ciężka przytłumiona a co chwila jakbym spadala czy to napewno tylko N......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba jest coś z tą pogodą .Umnie niby dzisiaj ładnie i wiatr się uspokoił ,ale ponoć to nie koniec wichur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak boli z tyłu głowy wtedy głowa robi mi się ciężka i to takie dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też boje się tego ,że wyjde z domu i nie będe mogła wrócić ,bo zapomne gdzie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już raz miałam takie zawroty w sumie w ciągu ostatnich lat czyli od urodzenia syna 5 raz chodziłam na masarze bo było przypuszczenie że to kręgosłup straciłam mase kasy i przeszło samo po długim czasie potem znowu i lekarz znowu kręgosłup az w końcu sie wkurzyłam i rzadałam skierowania na TK zrobiono je i nic nie stwierdzono a zawroty sa masarzysta uwaza że mam słabe mięśnie podtrzymujące kregosłup szyjny i gwałtowny ruch powoduje wysuniecie sie kregu obrotowego ten azs uciska na tetnice szyjna powodujac niedokrwienie muzgu i stąd te dolegliwości ale w badaniach nic nie wyszło prosze błagam musze to wyjasnic co mi radzicie może to tylko z nerwów albo ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie czesto boje jak ide ale sie staram odprezyc...wejde do pierwszego sklepu .pogadam chwilke z ekspedientka i juz mi sie polepsza ,obejrze wystawy......i ide dalej to robi sie coraz lepiej a nieraz N sie gdzies czai ale mam to w nosie bede z tym walczyc bo inaczej bym w domu siedziala juz pare lat! Dzis tez musze sie gdzies wypuscic ,nie chce mi sie bo w domu bezpieczniej ale nie mozna sie zasiedziec ,wiec ide jak rodzinke nakarmie,powietrze dobrze mi robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam szczerze że gdybym tu nie trafiła na to forum to nie wiem co by ze mną było rodzina ma mnie dość bo ciągle mi cos dolega a lekarze nic nie znajduja w takim razie są to tylko moje urojenia nic mnie nigdy nie boli no bo przeciesz wszystko dzieje sie tylko w mojej głowie a ja nie raz wolałabym miec jakaś normalna sraczke na która wzięłabym węgiel leczniczy i było by po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i chłopaki jestem cała i zdrowa odebralam dowód zaliczylam Urząd Skarbowy PKO iSKOK cholera trzeba wszedzie łazic z nowym dowodem pozdrawiam Bianka czasem zawroty mogą byc tez zwiazane z kręgosłupem cisnieniem ale od francy nerwicy tez ja tak mam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,od momentu jak zaczelam brac retex nie mialam ponownego napadu lęku. uwazam ze jestem normalna tez boje sie lekow i calej tej chemi, wiem, ze boicie sie wziac leki ale czy dladluzszego swobodnego oddechu nie wart sie poswiecic. ja teraz czuje sie dobrze wlasciwie chce mi sie przerwac leczenie ale boje sie nawrotu, porownanie zycia w niepewnosci ateraz kiedy chce mi sie zyc mam plany, ciesz sie nawet z drobiazgow to wybieram to teraz to jest warte ceny- jedzenia lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka, bycie matka ,odpowiedzialnosc za malucha jest bardzo wyczerpujace psychicznie to ciezka praca. ktos powiedzial, ze aby dziecko bylo szczesliwe to matka powinna jesc pomarancze. powinnas dbac o swoje przyjemnosci i relaks aby twoje dziecko, wasze dzieci byly szczesliwe. od kiedy to do mnie dotarlo przestalam sie poswiecac i zaczelam w lekki sposob byc egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady z kazdych waszych wypowiedzi wyciagam jakies wnioski ale z tym kregoslupem czy zawrotami nie wiem co robic ..........czy te ucho mi sie odetka samo ? Dlaczego mi tam w nim tak strzela ? Zaczynam się bac ze nie będe mogła się sama poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IIYAMA masz racje to jest naprawde wyczerpujace p opieka nad dziećmi ale ja kocham dzieci moim marzeniem zawsze było miec dużo dzieci chociaż wszystkie porody miałam straszne dzieci miały około 4 kg ale to nic jak się ma zdrowie to nic nie jest straszne . Jak starsze dzieci były malenkie to moim małrzeństwem rzadziła tesciowa a mąz oczywiście trzymał jej strone dopuki nie zmadrzałam i nie nagrałam na kasete jej awantur w czasie jego nieobecności od tego czasu powoli zaczeło sie zmieniac .A jak urodziłam nastepna dwójke dzieci to już nie potrafiłam w pełni przeżywać macierzynstwa bo juz byłam podporządkowana tej wrednej NERWICY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastik,dzieki za zainteresowanie i rady.Ja ogolnie nie cierpie na bezsennosc,ale tej nocy cos chyba fronty mi nie pasowaly i pogoda wietrzna.Jestem juz 2lata po psychoterapii i tez polecam innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja mam dzisiaj taka glowe ciezka jak Ty Ada i taki uczucie zawrotow jak Bianka.mysle ze to od skoku cisnienia na dworzu od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena,a jak sytuacja w domu,cos sie zmienilo na lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,ja mysle ze te zawroty sa z N,90%nerwicowcow ma zawroty glowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waza
IIYAMA mam do ciebie pytanie. co to za lek retex bo nie moge znalezc o nim wiadomosci. prosze o odpowiedz bo tez mam lęki i skoro on tak dobrze dziala moze moglabym tez go brac. jak on dziala?????? i jak zaciemniacie swoje pseudo bo nie mam do tego glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostałam sama mój mąż właśnie wyjechał,troche mi smutno,ale jaki spokój będzie w chałupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie ta pogoda.Boże kiedy to się poprawi?Ja trace nadzieje.Najgorzej ,że nie mam z kim chodzić na spacerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waza, to jest rexetin ale ja jestem malo dokladna i juz kilka bodobnobrzmiacych nazw sobie stworzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie PIPEK Tak sytuacja moze troche lepsza ale wiem ze nic innego nie dam rady zrobic i chyba dam sobie spokoj Najwieksza zmora jest syn ale to trudny temat, Dzis mija 2 tygodnie od brania lekow od mojego doktora Mysle ze jest troche lepiej Zaczynam wychodzic z domu i patrzec inaczej na swiat Wszyscy mi mowia ze powinnan wyjeczac sama i od domownikow odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawroty glowy to podstawa w nerwicy tak powiedziala psycholog corce bo ona tez miala. Ona czuje sie lepiej Ostatni atak miala moze z1 nuesiac temu a przedtem co tydzien lub czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bedzie
Co to wrony poszly spac i nie pisza a moze nerwica i zlapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRAKRA KRA KRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Marzena,ten wyjazd napewno by Ci dobrze zrobil,tyklo jak tu wszystko zostawic?!To jest trudne. Leki juz zaczynaja dzialac i bedzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Fatalnie się czuję :( Jestem niespokojna, źle sypiam od kilku nocy, mam koszmary. Słabo mi i mam ciężką głowę, jak bym ołów nosiła w niej. Znów dopadły mnie wątpliwości, czy to tylko nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke Ja tez dzis kiepsko z glowa.Ale to pogoda robi swoje.Nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×