Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yupiterka

NIE NAWIDZE SWOJEGO NOSA!!!!

Polecane posty

Gość right..oł right
Moj nos psuje wszystko!!! jnie podoba mi sie, kiedys sobie go wyprostuje bo ma garba...i nie jest idealnie smukły, choc z przodu nie widac ze jest krzywy to gdy sie przyjrzysz dokładnie z boku zobaczysz tego paszkwila!!! Ide na ulicy i nawet jakies oblesnie brzydkie babki maja sliczne małe i kształtne noski. nie jestem jakas brzydka, ale moj nos psuje mi wizerunek !!! Czasami zazdroszcze ludziom prostych nosków, nie ma nic gorszego od krzywego nosa!!! Wole miec nawet długi i szeroki ale nie krzywy! nikt mi nigdy nie powiedziłał czegos niemielego nt. nosa ale ja nie lubie jak ludzie patrza na mnie z profilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i hate my nose
Witam. Moimproblemem jest wprost niemożliwie ohydny nos. Jest dośmozcno skrzywiony na jednąstrone. Ratunkuuuu!!! Poddałabym się operacji ale... mam dopiero15 lat i podobno gdy zrobi sięoperację w wieku poniżej 18 to mogą byc jakies komplikacje.... moze jest wsrod Was ktos (alboznacie kogos) kto zrobiloperacje na nos w wieku poniżej 18 lat? nie chcę czekac!!! nie chce aby cale 18 lat mojego zycia bylo spie*** przez ten okropny nochal!!! dodam ze mam 15 lat i jeszcze mi troche brakuje do 18 i mam poprostu mega dola :( to tego mam jeszcze grube i krzywe nogi mimo ze ogolnie mam ladna figure... ludzie dlaczego ja!!! dlaczego nie urodzilam sie z uroda christiny aguilery?????? heeeeeeeeeeeeeeelpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko się powiesić
* Mój nos jest całkowicie nieproporcjonalny do mojej drobnej twarzy. Garbaty oraz kartoflany, a na czubku ma przedziałek i cały jest w wągrach. Z przodu jak i z profilu jest tak samo ochydny więc i nie do ukrycia. * Jakby tego było mało natura obdarzyła mnie odstającymi uszami, więc spięte włosy i wszelkie czapki i okulary odpadają. Są tak odstające, że często widać je nawet spod rozpuszczonych włosów. * Na koniec by mnie dobić mam okropną wadę zgryzu, obecnie noszę stały aparat na zębach. * Do tego byłam szkolnym pośmiewiskiem wyśmiewanym przez całe klasy Ludzie widząc mnie myślą, że jestm jakaś ułomna. Co mam z tym zrobić? Zamknąć się w pokoju i nie wychodzić? To nie są jakieś wymyślone kompleksy, jak ktoś nie wierzy to niech napisze a wyślę zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _/
MOj nos jest najgorszy!! wygląda jak skocznia!! wszystko jest ok nos prosty tylko ta koncowka jego mnie szpeci. Duzo bym dal zeby ja wyprostowac. Aby byl prostszy musze troche opuszczać szczęke:D albo go często naciągam wtedy jest lekko prostszy :D , macie moze jakies sposoby na taki pasukdny koinol ?? I ile by kosztowala operacja przesunięcia w dol tego "czubka"nosa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula77
ja mam dość duży i garbaty nos dużo osób mi mówi że jes taki ale ja go lubie naprawde w życiu bym go niezmieniła a jak komuś nie pasuje to niech sie ni patrzy przynajmniej jest orginalny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaza na urodzie
No ja tez mam problem z nosem jest za dlugi (moze przez to ze wiecznie mialam katar) do tego przekrzywiony w prawa strone( kiedys moja kolezanka patrzac sie na mnie powiedziala ze mam krzywy nos,przekrzywienie pewnie znow przez katar) i garbaty.Z lewej strony jest mozliwy (i dlatego z lewej robie sobie fotki) a z prawej wyglada myszolowato .Nie wiem czy cos daje przekrecanie nosa na lewa strone (chce go jakos wyprostowac) ale czuje ze kazdego dnia moj nos wyglada inaczej i ma 2 dwa oblicza .Slyszalam ze w okresie dojrzewania sie zminia Czy mozna poradzic cos na moj nochal .A tak w ogole mam za duze uszy ale tu to nie jest taka okropnosc bo uszy mozna zakryc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaza na urodzie
Hej to znowu ja u mnie cialo mi sie sypie malo ze mam brzydki nos ,uszy za duze, oczy za male, pekaja mi usta ,nie mam 1 zeba to mam tradzik ,wlosy caly czas wywiajaja sie i przetluszczaja, mam krzywe nogi (moja siorka mowi ze najbardziej koslawe jakie widziala) i tluste ,jestem blada a jak sie juz opale to skora mi schodzi, na dodatek cos mam z pepkiem ,mam krzywy kregoslop ,chude rece, dlugi tulow ,uszy mi caly czas choruja ze kolczykow nie moge nosic (chyba z uszami mam problem przez pielagniarke ktora dziurkowala mi uszy) to jeszcze dzis zauwazylam ze mam figure Mischy Barton (serialowa Marissa z Zycia na fali) Kompletnie sie zalamalam :( Niech mnie ktos pocieszy bo naprawde nie wytrzymam !A jeszcze cos mam 16 lat wage gdzies 38 kg wzrost ok 160 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola92
hej, ja też mam 15 lat. Czy w takim wieku mozna zrobić sobie operacje? Słyszałam, że trzeba czekać do 20 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a. małysz
a ja mam odwrotnie muj nos jest wygięty w górę i wygląda jak skocznia narciarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknynosek777
Polecam zabieg korekty nosa u chirurga plastycznego. Ja jestem świezo po takiej operacji. Mój nos był bardzo brzydki, miałam z tego powodu bardzo dużo kompleksów, znajomi zawsze pocieszali mnie i mówili że przecież nie ma sie co przejmować inni mają gorsze noski. ale coś wam powiem- to nic miłego patrzeć na siebie w lustro i widzieć że ma się brzydki nos przez który wygląda się nieatrakcyjnie. zdecydowałam się na operację i to był bardzo dobry pomysł. Zapłaciłam za zabieg 7000zł ale było warto i teraz wiem że jak trzeba by było zapłaciłabym więcej bo jestem teraz bardzo zadowolona i moja twarz wygląda teraz o wiele ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam paskudny nochal:P iatna klamka od zakrysti:P ale jest jaki jest i niestety inny juz nie bedzie,poniewaz operacja w ogole nie wchodzi w gre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknynosek777
Operował mnie doktor Maciej Pastucha z szczecińskiej kliniki Artplasica, którego serdecznie polecam wszystkim osobom tak niezadowolonym ze swojego noska jak ja byłam niezadowolona zanim zdecydowałam się na operację. Było warto - życzę innym osobom aby doznały tego samego uczucia szczęscia jak ja gdy zobaczyłam swój nosek jako mały i zgrabny. Naprawde było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm...........
jaka fryzurke dobrac do garbatego nosa???pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sidna
znów dawno mni tu nie było... też się nad tym zastanawiam jaką dobrać sobie fryzurę, aby pasowała do mojego nosa. Chyba takiej nie ma. Ale z tego co się orientuję to grzywka najbardziej go "wyprostuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Ożug
Cześć! Mam ogromny nos jak kartofel, bulwa, burak, moji koledzy smieja sie ze mnie, zawsze jak palimy trawe. Moj nos jest w centrum zainteresowania niestety nie kobiet, gdyż ogolnie jestem brzydalem, niedorozwojem, nawet moja babka mowi ze jestem ochybny. to na tyle. PoZdRo dla wielkich nochalow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Ożug
Cześć! Mam ogromny nos jak kartofel, bulwa, burak, moji koledzy smieja sie ze mnie, zawsze jak palimy trawe. Moj nos jest w centrum zainteresowania niestety nie kobiet, gdyż ogolnie jestem brzydalem, niedorozwojem, nawet moja babka mowi ze jestem ochybny. to na tyle. PoZdRo dla wielkich nochalow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Ożug
Cześć! Mam ogromny nos jak kartofel, bulwa, burak, moji koledzy smieja sie ze mnie, zawsze jak palimy trawe. Moj nos jest w centrum zainteresowania niestety nie kobiet, gdyż ogolnie jestem brzydalem, niedorozwojem, nawet moja babka mowi ze jestem ochybny. to na tyle. PoZdRo dla wielkich nochalow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Ożug
Cześć! Mam ogromny nos jak kartofel, bulwa, burak, moji koledzy smieja sie ze mnie, zawsze jak palimy trawe. Moj nos jest w centrum zainteresowania niestety nie kobiet, gdyż ogolnie jestem brzydalem, niedorozwojem, nawet moja babka mowi ze jestem ochybny. to na tyle. PoZdRo dla wielkich nochalow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnonimP
Ja również nienawidze swojego Grubego szerokiego nosa!!!!:/ Mam dopiero 14 lat a moj nos wygląda jak bym miala z 30 lat jest duży spuchniety a na dodatek garbaty:/ nie moge na sobie patrzeć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sidna
Ciężko z tym żyć... Wiem, że ini patrzą na mnie jak na jakiegoś odmieńca. Dużo razy spotkałam się z krytyką mojego nosa. Chociażby wczoraj... Osoby naśmiewające się z nas nie wiedzą jaki zadają nam ból. Jak tylko skończę 18 lat zbieram na operację. Uwolnię się od problemu. Chyba, że wcześniej wykończę się psychicznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to mam śliczny mały nosek ale co z tego skoro mam kompleksy na punkcie swoich nóg....nikt nie jest idealny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... .....
ehhhh ja juz nie moge na sibie patrzec ...:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaa20
A ja nienawidzę mojego nosa bo zniszczył mi życie!!! nie mam garba ale ruszam przegroda nosową normalnie jem i nagle .. ból bo mimowolnie ruszam przegroda ... normalnie koszmar:( !!! albo zamiast połkąnac ślinę gardłem odbija mi się do góry do przegrody nawet nie umiem tego wyrazić , opisać przez to pokrzywiłam sobie już tak przegrode , że cięzko mi sie oddycha i co chwile normalnie co kilka dni albo częściej to mi się powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misiaaa20
A może by tak lekarz, chirurg specjalista, jakaś diagnoza, zabieg? :O Masz 20 lat? I całe życie chodzisz z jakimś poważnym defektem, który sprawia Ci ból i nie wiadomo, jakie jeszcze konsekwencje przyniesie? To co piszesz jest chore. Je i czuje bók, Jezu... :O I nic z tym nie robi (chyba nic, bo nie wierze, że to się nie nadaje do jakiejś korekty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaa20
nie całe zycie to zaczeło się ponad 2 lata temu nie pojde na operację bo to nie ma sensu :(, bo i tak spowrotem skrzywie sobie przegrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misiaaa20
A więc poprawka: ponad 2 lata chodzisz z defektem, który sprawia Ci ból i może pewnie przynieść jakieś konsekwencja zdrowotne, a może nawet estetyczne (nie wiem, nie znam się) :O "nie pojde na operację bo to nie ma sensu" Aaaa... to rzeczywiście cierp :O Ja bym najpierw poszukała pomocy u wszelkich możliwych specjalistów, ale skoro Ty wolisz tak... Całkiem możliwe, że korekta tego to drobiazg, ale skoro lubisz się katować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaa20
no i co z tego że pójde do lekarza , pójdę na operacje ( z tego co wiem to okropną ) po co się tak meczyć skoro za kilka dni w najlepszym wypadku tygodni spieprze to bo znowu ruszę tą cholerną przegrodą ja tego nie kontroluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misiaaa20
Ale, dziewczyno, czy Tobie to powiedział specjalista, czy sama to sobie wydumałaś?! Szukałaś pomocy i wiedzy na temat tej przypadłości wszędzie, gdzie możesz? Nie jestem w stanie tego pojąć. Zgody na życie z ciągłym oczekiwaniem na ból. Niepojęte. Współczuję, ale mam wrażenie że w dużym stopniu sama jesteś sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsdfsdfs
to aż tyle ludzi ma taki problem szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×