Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yupiterka

NIE NAWIDZE SWOJEGO NOSA!!!!

Polecane posty

Gość ZiomekP
Ja miałem prosty ładny nos, do czasu gdy zachciało mi sie bijatyk:D i w pewnym momencie jednej takiej bujki nmiestety doś mozno dostalem i.... mój nos jest nadal prosty lecz z jednej strony trohe wklęśnięty:/:/ a mój błąd polegał na tym ze nie poszłem z tym do lekarza a wystarczyło nastawić i kłopot z głowy:/ ale sie tym wiele nie przejmuje bo tego nie widac tak strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jigga
doradzcie mi prosze ;( mam 15 lat i garbaty nos nie nawidze go strasznie ale to nie wszystko mam blizne na twarzy na policzku wzdłuż szczeki ma z 5 cm długosci albo i wiecej (tak na dole) i 2 blizny (ktorych nie wiidac bo są pod brodą) mam je po wypadku miałam wtedy 6 lat. nastepny moj kompleks to krótkkie grube nogi tzn łydki (bo mam 155cm wzrostu-> kolejny kompleks) w najgrubszym miejscu mają 35 cm ;/ nie załoze spodniczki chyba nigdy w zyciu. rozmiar stopy mam 37-38 i jestem niewymiarowa w dodatku mam waskie biodra i wyglada to jescze gorzej. boze ja nie wytrzymam ;( nie nawidze siebie, ale bardzo mnie dziwi to, ze nie narzekam na niepowodzenie u chlopakow o.O .. z tymi bliznami i nosem okropnym. kazdy mi mowi ze jestem ładna ale ja w to nie wierze .. mam nadziieje ze jescze urosne bo moj tata ma 178 a mama 169.. ale w tym wieku to chyba ze 2 cm najwyżej podskocze. zawsze chciałam zeby ktos mi przywalił w ten nos moze by sie wyprostowal chociaz jeden kompleks był by z głowy.. blizny.. jedynie plastyk nos tak samo ale mam 15 lat dopiero.. nic nie moge zrobic bo jescze "rosne" ale jakos tego nie odczówam. dobrze ze chociaz nie mam problemow z nadwaga bo waze 45 kg. chiałabym sie dowiedziec od ktorego roku zycia mozna robic sobie operacje plastyczne albo czy na te blizny są jakies inne sposoby uzywałam kremow roznych masci pomogło nie ma zgrubien blizna jest prawie koloru skory ale i tak jest troszkę zaczerwieniona. najbardziej mi zalezy na tej bliznie ktora widac. ona jest taka wklęsła słyszałam ze jakies takie peelingi mikro dermabrazja sciera naskorek dookoła i wtedy zrownuje się z blizna ale nie ejstem pewna błagam doradzcie mi. o nosie nic nie mowie poprostu najlepiej to bym go odcieła niewiem złamała zeby sie wyprostował obrzydliwy garbaty. chcialabym sie tez dowiedziec czy urosne chociaz do 160 cm czy jest cos takiego co posiada substancje ktora wpływa na hormon wzrostu albo niewiem cokolwiek jestem strasznie zakompleksiona i nie rozumiem tego jak wszyscy naokoło mowia ze jestem ładna a dziewczyny ze chcialyby byc takie jak ja (nie zycze nikomu takiego wyglądu) chłopaki sie za mna uganiaja ale mnie to nie interesuje bo zdaje mi sie ze jak sie zaangazuje to on zobaczy wszystkie moje wady jaka jestem okropna i wole poczekac az zrobie z soba poządek (operacje jakies zabiegi) niewiem skad wezme kase ale mam nadzieje ze sie znajdzie ;( nieiwem co mam myslec o sobie moze to wina dorastania?? mama mowi ze mi przejdzie ale ja juz tak długo nigdy nie powiem ze ejstem ładna zazdroszce tym co maja wyskoka samoocenę ja niestety tym nie grzesze, nie nawidze swojego wygądu i jeszcze ten nos ;(((((( pozdrawiam was jak macie kompleksy tylko z powodu nosa to nie przejmujcie sie tak strasznie tym bo nos da sie przezyc ale blizny na twarzy i 155 wzrostu i lydki jak arbuzy ........... ;/ ;* piszcie jak znacie odp na moje pyatnia proszę :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jigga
soorki moj e-mail to jiggajigga1@wp.pl a nie ten co wyzej ;* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaa
kazdy chce wiecej, wydaje mi sie ze wszystkiego w zyciu miec nie mozna...chcemy miec ladny nos inni chce chodzic wiec porównanie jest perracjonalistyczbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryśkaa
Tak sie ciesze ze nie jestem sama a tym świecie z tak wielkim dlugim garbatym ogromnym obrzydliwym nosem ;o Tak samo jak wy slyszalam wsumie do tej pory slysze komenatrze na temat mojego nosa. Powodzenie mam u chlopakow nie powiem ale .... moj profil jest podobny do profilu czarownicy babajagi wiedzmy! idac kolo ludzi schylam glowe by wlosy zaslonily moj pforil to juz jest chore ! a to wszstko przez ojca ! bo ma glugi ochydny nos czemu nie odziedziczylam nosa po matce.! Operacja mowiecie ze juz od 17 lat mozna zrobic . hmm musze zaczac zbierac pieniadze moze przez rok uzbieram taka sumkę. ! a właśnie zapomnialm powiedziec ze mam 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula123
kiedyś uważałam, że mam nawet ładny nos...aż kiedyś przestałam chcodzić z takim chłopakiem i on w efekcie zemsty zaczął mnie nazywać pinokio...i wtedy zaczęłam się nim martwić...mam prosty nos, nie grabaty, ile macie jak mierzycie od czubka do tu przy ustach, chyba wiecie o co chodzi, i jak można skrócić nos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewewew
mój ma 4,5 cm :O :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewewew
mój ma 4,5 cm :O :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewewewew
mój ma 4,5 cm :O :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaewelka
czesc kochani. ostatnio bylam tak zalamana ze wpisalam w wyszukiwarce slowo KRZYWE NOSY i tak tu trafilam. teraz nie zaluje. Juz nie czuje sie "sama" z tym BIG PROBLEMEM. Mam dlugi garbaty nos, odziedziczylam go po ojcu niestety:-( mam 19 lat pzez ten nos brakuje mi pewnosci siebie w stosunku do osob plci przeciwnej. Napewno zdajecie sobie sprawe ile moich lez poplynelo przez tego nochala... dlaczego tak musi byc? Po przeczytaniu waszych wypowiedzi coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze operacja plastyczna jest jedynym rozwiazaniem. Czuje sie tak nieszczesliwa. Jednak boje sie tej operacji, moze nie samej operacji, ale opinii sasiadow, pochodze z niewielkiej miejscowosci i po takiej metamorfozie cala wies by huczala. ale tak na serio to obawiam sie rowniez reakcji mojej rodziny, rodziny mojego chlopaka i wogole...Moj chlopwak twierdzi ze jestem sliczna jednak ja kiedy patrze w lustro pierwsze co rzyca sie w oczy to Big Kinol. W autobusie lub Kosciele zaslaniam twarz wlosami zeby nie bylo widac profilu. Czuje sie jak czarownica na miotle tylko kota brak;-) teraz zartuje z siebie ale jakby ktos mi tak powiedzial to bylabym zalamana naprawde. choc nie raz sie z tym spotkalam. jeden gowniaz w gimnaz przezywal mnie kulfon;-(Czuje sie taka gorsza chociaz gdyby nie ten nos to bylabym niezla laska mam krecone blond loczki jestem szczupla. Tylko jak skombinowac kase na operacje. Bede odkladac ale bedzie trudno oplacic szkole i mieszkanie, prosze napiszcie co myslicie o operacji i czy nie boicie sie reakcji otoczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...PaI55la..
ja bym sie zdecydowala ale nie mam na to kasy .... i mam 15 lat ale mowie wam moj profil tez jest jak u babojagi.... no coments normalniee... garbatyy... gdyby jescze nie mial garba to moglby byc ;) alee ja poprostu z tym zwariuje ,,,i jak tu podejsc do jakiegos fajnego chlopaka skoroo on zobaczy ten kinoll i Cie splawi!? ;/;/;/;/; nienawidze go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa90
oszczędzaj na znakomitego chirurga plastycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------
ja też mam krzywulca i tyle przez niego wycierpiałam tyle wyzwisk nawet moje rodzeństwo mi tego nie oszczędziło ,myślałam o samobójstwie ale w koncu po cos przyszłam na ten świat no nie jeżeli macie kogos kto was kocha to nie martwcie sie swoim problemem dla mnie jest najwazniejsze zeby nikt sie na mnie nie przezywał i nie patrzył krzywym okiem i z usmieszkiem, mam nadzieję że wytrwam i że ktos mnie pokocha taka jaka jestem, jeszcze chlopaka nie miałam ale mam nadzieję ,niby taki błachy problem ale jak rani jacy ludzie potrafia być niesprawiedliwi jakoś będzie pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrom
hej powiedzcie co mozna zrobic na popekane naczynka na nosie przez to mam czerwony , mam 17 lat please pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopleks
Mój nos jest szeroki w górnej częsci, chodzi o kośc tak jak lecą oczodoły i przez to robi sie cały szeroki nienawidze tego. zazwyczaj wszyscy mają szczyplutką kość na górze noska łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopleks
A co do naczynek. To ja miałam takie i poszłam z tym do kosmetyczki ona usunie to specjalnym urządzonkiem. To nie jest drogie w zależności od ilości ukłuć ale efekt zadowalający. Troszkę kłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrom
kompleks ale ja mam naprawde popekane i dużo tego a ile to moze kosztowac u kosmetyczki i jak sie dowiedziałas że tam sie robi takie zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompleks
Ja byłam kiedyś u kosmetyczki z zaskórnikami ona zauważyła że mam pęknięte naczynko i powiedziała że mi go zamknie, bo potem może zrobić się brzydki pajączek. To polega na jakimś małym ukłuciu i płaci się w zależności od ilości tych ukłuć jedno ukłucie jakieś 2zł(ja chyba z 8zł zapłaciłam)wiesz jak masz możliwość idż do kosmetyczki i zapytaj czy ona może ci zamknąc naczynka na nosie i się dowiesz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nos wprawdzie nie jest ani garbaty ani krzywy, ale za to strasznie szeroki :( I przez to bardzo się w oczy rzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona621873621
tez mam duzy i troszke garbaty :( moj nos od policzka do czubka nosa ma 3,5 cm :( a wasze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puknijta się w łeb.
Też mam krzywy i co z tego? I nie ma malutkiego garbka tylko wielkiego gaaarba i cały jest wielki. I żyje i się cieszę, że nie mam innych problemów. Dla pocieszenia. Są i supermodelki z garbatymi nosami. Proszę. http://www.supermodels.nl/carolinedemarqui/pictures/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta supermodelka
to jakiś horror :o wygląda jak trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puknijta się w łeb.
Puknijta się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puknijta się w łeb.
Wcale nie horror i nie trup Kwestia tego, że tu wyeksponowali jej nos, więc się czepiasz a na innych... proszę jaka ładna dziewczynka http://www.style.com/peopleparties/modelsear ch/thumb/person4174 Tylko tu są w większości ujęcia z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrom
ale ja mam strasznie tego duzo bym musiała ze 100 zł za to zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrom
a nie ma jakis naturalnych metod bo kurcze jak mi gorąca albo zimno jest to ten nos robi sie strasznie czerwony i tak mnie to wkurza bo wygladam jak pijana aa ludzie sie gapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompleks
Przykro mi ale wydaje mi się że nie ma takich sposobów.Bynajmniej ja nie znam .Ja bym ci radziła poprostu wejśc do kosmetyczki czy dermatologa i zapytać. To nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka2008
Witam wszystkich, którzy nienawidzą spoglądać na siebie w lustrze, a co dopiero na zdjęciach. Podobnie jak kilku forumowiczów mam problem nie z garbkiem, bo mój nos jest całkiem prosty ale z jego wielkością. Najgorszy jest czubek, który przypomina kartofel i jeszcze ten okropny przedziałek na środku:(. W podstawówce dokuczali mi, że mój nos wygląda przez ten przedziałek jak du**. Mnie również kochani tak jak i wam odechciewa się wszystkiego - jestem już w takim wieku(kończę studia),że czas najwyższy mieć stałego partnera a tu nic:(. Nos naprawdę mnie szpeci bo próbowałam na kompie przeróbek i po jego retuszu fajna laska ze mnie;)-wszystko jest si TYLKO ten beznadziejny nochal. No cóż pozostaje mi zbierać na operację - mam nadzieję, że w końcu mi się to uda bo ciągle mam jakieś inne wydatki. Życzę wam wszystkim i sobie również - udanej operacji i żebyśmy wreszcie mogli cieszyć się patrząc w lusterko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Polanicy 3000 zł pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooodd
pociesze cie ze ja mam długi prosty nos, bez garba co prawda ale taki prosty tez nie jest fajny i uwaga uwaga wysokie czolo! koszmarne zestawienie! z czolem juz nic nie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×