Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

Gość Przybita
Witajcie. Mam pytanie. Wiemze temat dotyczy antykoncepcjii... ale... Czy podczas zabaw z partnerem (nie było stosunku) gdy mój chłopak miał wytrysk, następnie przerwaliśmy zabawe i po 20 minutach znów zaczęliśmy się pieścić, i mój chlopak wsadził mi palce do pochwy... i nie jesteśmy pewni czy dotykał swojego nasienia z pierwszego wytrysku... jaka jest możliwość zająscia w ciąże?? Prosze pocieszcie mnie czymś!! A jeżeli już mam się bać to czy mogę coś zastosować, w razie co... słyszałam że można wziąść 2 tabletki na raz Rigevidon i na next dzień znów dwie... czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreyu
przegryzlam tabletke i nie byłam pewna czy wszystko polknelam. wzielam druga mam nadzieje ze nic sie nei stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logo
czy istnieje ryzyko zajscia w ciążę stosując tylko prezerwatywy, pomijając możliwość pęknięcia i zsunięcia sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logo
dodam jeszcze że wcześniej wyjmuje. czy takie zabezpieczenie powinno wystarczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka21
od 1,5 roku biore tabletki. postanowiłam zrobić przerwe( kilkumiesieczna) ale każda próba kończy sie krwawieniem międzymieśiączkowym(brązowawe) . lekarz mówi ze nic złego sie ze mną nie dzieje. ale rozkłada ręce na te plamienia. ale jak okres jest nieregularny to trzeba brac tabletki dalej. pytanie moje brzmi: czemu za każdą próbą odstawienia pojawia sie krwawienie (krwawienia) i jaki wpływ na organizm ma takie wielomiesięczne branie hormonów( bo chyba nie jestem skazana na nie przez całe życie:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej współżyłam z chłopakiem w nocy z 9 na 10 i w nocy z 10 na 11 dnia cyklu. zabezpieczyliśmy się prezerwatywą ze środkiem plemnikobójczym!!!! nie pękła i nie zsunęła się!!!! moje cykle są raczej długie i nieregularne ( najkrótszy 30 dni, najdłuższy 49 dni). po 2 dniach od stosunku zauważyłam płodną wydzielinę. teraz boje się. czy sa duże szanse na ciążę???? czy skoro minęło 15 dni od tego stosunku to mogę zrobić test???? w jakim stopniu będzie on wiarygodny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gośka123
Nie ma szans na ciaze, bo niby jak? Nie rob testu, bo nie jestes w ciazy. Mysle, ze za bardzo panikujesz. Nie masz zadnych powodow, zeby sie tak martwic. Uwierz mi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za słowa otuchy!!!!! ale ten strach jest silniejszy ode mnie!!!! mam nadzieję,że masz rację i nie jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
czy na wynik testu ciążowego ma wpływ alkohol (robiłam go na totalnym kacu czy jest wiarygodny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
błagam pomożcie mi bo tez jestem cała w nerwach wszystkim sie schizuje ogolnie kochałam sie z facetem w piatym ostatnim dniu miesiaczki, po stosunku miesiaczki juz nie miałam ach nalezy dodac ze stosunek odbył sie bez prezerwatywy tzw stosunek przerywany. Okres powinnam dostac dopiero za 7 dni ale juz teraz strasznie bola mnie piersi nie moge ich nawet dotknać, mam nadzieje ze to nie jest ciaza bo by była kompletna klapa bardzo sie boje prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
prosze odpiszcie bo ja sie tam martwie nie wiem zauwazyłam ze moje piersi sa pełniejsze i bola a wokóle sutków pojawiły się takie małe chrostki nie wiem czy ja juz to sobie wkrecam czy tak było zawsze poprostu nie wiemm nie wiem co mam robic nie moge spac wiem moze przesadzam ale nie jestem zwiazana z zadnym chłopakiem a to było tlko tak na jedno noc bardzo sie boje jest ktos wogole na tym forum ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
bardzo sie martwie .... opisze tu swoj problem i prosze o pomoc a nie texty w stylu: czytaj ulotke itd...... zaczelam brac tabletki anty w 1 dzien okresu tzn 28 grudnia 2006.... 31 grudnia czyli w sylwestra zwymiotowalam niewielka ale zawsze, ilosc alkoholu, okolo 1 godizny od zazycia tabletki.... nastepna przyjelam o wlasciwqej porze dnia nastepnego i teraz pytanie....czy byla mozliwosc ze zaszlam w ciaze? uprawialam sex 2 i 3 stycznia :( wyliczylam ze nawet jezeli tabletka sie w ogolel nie wchlonela, czyli przez 7 dni jest niepewnosc to i tak dni plodne przypadaja mi od 7 stycznia..... czy istnieje duze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze w te dni o ktorych pisalam tj 2 i 3 stycznia? zaznaczam ze teraz na pewno nie dojdzie do stosunku przed 10 stycznia...co o tym myslicie? czy dobrze rozumuje, odnosnie tych 7 dni i okresu kiedy zaczynaja sie dni plodne? prosze o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginaa
jesli stosujesz pigulki to nie dochodzi do jajeczkowania a poza tym blona sluzowa macicy nie jest gotowa na przyjecia zaplodn. komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
no ale ja zwymiotowalm 1 godzine po..... tyle, ze wedle normal;nego cyklu dni plodne zaczna mi sie 7 lub 8 stycznia, czy byla wtedy czyli 2 i 3 stycznia szansa bym zaszla w ciaze?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginaa
nie -male sznase na ciąze; ale lepiej uwazaj co robisz bo moze cie jakies paskudna choroba dopasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
jaka choroba??? sex uprawialam ze stalym partnerem wiec akurat o chorobach nie myslalam...oboje jestesmy przepadani i nie sypiamy z nikim innym...... martwila mnie tylka ta sytuacja..... wiec jezeli wymiotuje sie po tabletce to nastepne 7 dni trzeba stosowac dodatkowe zabezpieczenia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginaa
jesli to pierwsze opakowanie to istnieje sznasa, ale to naprawde bardzoo malo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginaa
tak-lepiej tak; a o chorobie to nie mialo byc do Ciebie-przepraszam(jestem zmeczona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
dziekuje za odpowiedz....czy teraz tzn po 7 dniach od tego pechowego wypadku z wymiotami moge uprawiac sex bez zabezpieczen dodatkowych czy do konca tego cyklu przyjmowanai tabletek powinnam sie zabezpieczac dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginaa
mysle, ze nie- ja nieraz zapomnialam pigulki i nic.. ale po takich wypadkach przez siedem dni to dodatkowe zabezp. potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginaa
nie- dodatkowe zabezp. tak-sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
halo czy mogłby ktos odpowiedziec na moje pytania bo ja zwarjuje błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
błagam pomożcie mi bo tez jestem cała w nerwach wszystkim sie schizuje ogolnie kochałam sie z facetem w piatym ostatnim dniu miesiaczki, po stosunku miesiaczki juz nie miałam ach nalezy dodac ze stosunek odbył sie bez prezerwatywy tzw stosunek przerywany. Okres powinnam dostac dopiero za 7 dni ale juz teraz strasznie bola mnie piersi nie moge ich nawet dotknać, mam nadzieje ze to nie jest ciaza bo by była kompletna klapa bardzo sie boje prosze odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morda_m
mam prosbe to wszystkich kolezanek ktore zazywaja MIKROGYNON 21. Mam te tabletki ale nie mam ulotki czy ktoras z Was moze mi przeslac ulotke na adres morda_m@interia.pl Bylabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojoj
czy skrzyp polny i pokrzywa moga zmniejszyc dzialanie plastrow anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde nooo
mam pytanko i prosze o porade, od niedawna biore tabletki antykonc. zreszta jestem mało wyedukowana jesli chodzi o te soprawy i nurtuje mnie pewnien problem . czy istneije duze ryzyko zajscia w3 ciaze jesli kochalam sie z chłopakiem podczas tygodniowej przerwiew tabsach , pod koniec miesiaczkowania ...to było wczoraj a dziaj biore pierwsza z nowego opakowania... ... nie wiem jakie jest działanie tabletek ..czy one hamuuja wytwarzanie jajeczka czy o co chodzi..? Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojoj
do Kurde nooo Nie przejmuj sie przy tabletkach caly czas masz dni niepłodne. Jezeli bierzesz o tej samej godzinie codziennie to nie masz sie co martwic . W czasie brania tabletek zahamowana jest owulacja, takze w ciagu 7 dni przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie..
czy to musi byc dokladnie ta sama godzina? czy wahniecia powiedzmy pol godzinne sa dopuszczalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz sie spóźnić do 12 godziin -_-\' nawet jak 3 godziny sie spóźnisz to nic sie nie stanie, wiec te pół godziny to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×