Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

Gość mam pytanie..
czyli tak, jak w ulotce...nie rozumiem tej manii brania co do sekundy. az sie przestraszylam i udzielila sie i mnie. Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde noo
jojoj1 dziekuje za wyjasnienia , juz czuje sie spokojniejsza . Poczytałam tez dziaij w internecie na ten temat , chyba powinno byc ok:) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojoj
Czy ktoras przy plastrach brała skrzyp polny?? Czy moze to obnizyc skutecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witm wszystkich serdecznie! Mam takie pytanie i bardzo bede wdzieczna jesli ktos pomoze rozwiazac moje wątpliwości. Chce brć antykoncepcje ale mam jeszcze pokarm w piersiach.Dziecko ma 14miesiecy,nie karmie juz piersia 7 miesiecy a pokarm dalej jest. Czy to ze mam jeszcze w piersiach mleko w antykoncepcji nie przeszkadza?A dodam jeszcze ze lekarz przepisal mi Regulon.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez mam male pytanko... w prawdzie czytalam o tym sporo ale moze ktos wie cos na ten temat z wlasnego doswiadczenia :) w tym miesiacu zaczelam brac pigulki ale niestety moj gin nie mial wolnego terminu i poszlam do niej dopiero 5 dnia cyklu i wtedy zaczelam brac...troche sklamalam powiedzialam jej ze to drugi dzien a ona powiedziala ze to nic i moge zaczac. czytalam w necie ze mozna zaczac do piatego dnia cyklu, wiec ja zaczelam piatego. co wy na to? powinnam sie dodatkowo zabezpieczac? jasli tak to jak dlugo? i czy mala dawka alkoholu ma wplyw na tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristinka*
Mam takie pytanko. mam 18 lat i wspolzyje od niedawna. ale czy moge zaczac stosowac jakies pigulki antykoncepcyjne? dodam ze jakies 5 miesiecy temu przeszlam zapalenie watroby, juz wszystko jest ok ale doladnie chodzi mi o to czy kiedy ginekolog przepisuje tabl to najpierw musze zrobic jakies badania, prawda? przyznam ze nie bylam nigdy jeszcze u ginekologa...to blad, wiem. ale musze sie wybrac. w dodatku nadal na poczatku stosunku kiedy facet we mnie wchodzi odczuwam bol ktory po chwili przechodzi:/ jak myslicie, czy moge byc "za ciasna" przy wejsciu do pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoka
jak to jest z tą biegunką. Po jakim czasie mam pewność ze pigułka sie wchłoneła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośśśka
hej!mam 17lat i chcę zacząć brać tabletki ale cały czas dręczy mnie niepewność czy w razie gdyby chłopak miał orgazm będąc we mnie to na 1000% nie ma obaw????może pyt.dziwne ale licze na wasze zrozumienie i doświadczenie!!!z góry dziękuję i pozdr.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zośśśka
żadna metoda antykoncepcji nie daje 10000% ale 99 z hakiem mi wystarcza zeby mu na to pozwolić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalam sie w ostatni dzien okresu,cztery dni po tym jak powinnam wziac tabletke anty,ale nie wzielam bo nie chce juz brac,czy istnieje ryzyko ze moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nikt Wam nie powiedział ze te wszystkie pigułki usuwają z was Wasze zapłodnione maleństwa ???? !!!! Po prostu spuszczacie je do toalety albo na podpaskę... Przy tzw. (jak na ulotce piszą) dodatkowym krwawieniu - które zawsze występuje oprócz miesiączki jak się zażywa tabletki... CZY WY CHCECIE ZABIJAĆ WASZE MALEŃKIE CÓRECZKI LUB SYNECZKÓW ???????!!!!!!!!! cieszcie się że Was mamusia nie spusciła w taki sposób tylko dała Wam się rozwijac i urodziła Was... Dziękujcie Im za to!! DZIEWCZYNY!!!!!!!! pomyslcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli któraś jest zainteresowana PRAWDZIWYMI info o tabletkach i ich działaniu zapraszam do dyskusji na maila :) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mge zaczac stosowac tabletki antykoncepcyjne bez wizyty u ginekologa? Duzo czytalam na ten temat a jednak wstydze sie isc do lekarza bo w koncu mam dopiero 18 lat. A mam znajomego lekarza ktory moglby mi przepisac tabletki. W razie gdy nie musze isc jakie tabletki polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam chyba odpowiedni post odnosnie mojego problemu. Mianowicie chcialam sie zapytac o prrezerwatywy i ich skutecznosc. Naczytalam sie troche w internecie na roznych stronach, ze prezerwatywy maja jakies mikroppory, ktore przepuszczaja plemniki poniewaz mikropor ma 5 mikrometrow a plemnik w najszerszym miejscu 3 mikropory. Tak sobie mysle,ze plemniki, aby byl 100% plemnikiem to musi byc w tym plynie a razemz plynem moze ma wiecej mikrometrow. Nie wiem sama jakas staram sie sobie to tlumaczyc, ze to nie prawda, ale jestemw kropce... Moze ktos bardziej doswiadczony mi cos powie na ten temat. Prosze, czekam na odpowiedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalakakaklala
pomużcie mi dziewczyny załozyłam sobi topik ale niedopisuje m i nikt moze tutajmi pomozecie juzż mam koniec brania 1 opakowaniatabsów i zle si eczuje. niewiem czy to po nichbędzie czy moze jestem w ciaży bo po 4-albo 5 niepamiętam dokładnie tabletce mój chłopak miał finish w srodku a ja po 2 tygodniach zaczełam si edziwnie czuć.jestem senna wiecej razy i to dózo częściej chodze siusiu.mam mdłosci a w dodatku wczoraj wymiotywałam.co to moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onZpytaniem
mam pytanie bo bylo juz takie ale dziewczyna nie uzyskala odpowiedzi moje dziewczyna bierze tabl on prawie roku i czy podczas sotrunku moge dochodzic w niej odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do onZpytaniem
twoja kobieta po to bierze te tablety zebyscie mogli troche bardiej zaszalec niz z gumka:) ja odkad biore tablety i moj facet konczy we mnie wreszcie odczuwam pelna przyjemnosc z seksu... to jest jakies takie magiczne!!!! nie martw sie o nic i pilnujcie regularnosci przyjmowania pigulek!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś19
DZIEWCZYNY RATUJCIE !! od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad skuteczną metodą antykoncepcji dla mnie...taką , która byłaby skuteczna i nie powodowałaby skutków ubocznych. Jestem dziewicą, więc "gumy" się obawiam,ze względów bezpieczeństwa ( a co jak cholera trzaśnie w trakcie..juz same te obawy doprowadziłyby do nieudanego "pierwszego razu":O...)..myślałam o tabletkch antykoncepcyjnych, ale naczytałam się o niech takich okropności, że znowu zaczynam myśleć nad zastosowaniem tej pękającej gumki :O czy od plasterków się tyje?? mój zawód jest związany z moim wyglądem, a ściśle z wagą, więc nie mogę sobie pozwolić na taki skutek uboczny jak tycie...:O POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivo88
tez mam pytanko! biore tabletki i bylo wszystko ok. ale dzisiaj podczas ich brania dostalam okres!! przerwe robie dopiero za tydzien!!! czy wiecie co to moze oznaczac???? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_30
Hej kobitki,założyłam na ONET czacie pokój o nazie Antykoncepcja...moze sie tam "spotkamy i pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeschizowana
Biore od kilku miesiecy tabletki antykocepcyjne,ostatnio zmienilam na silniejsze MINULET,wlasnie przyjmuje 2 paczke.W tym miesiacu zaczelam je przyjmowac(jak zawsze) po 7-dniowej przerwie czyli od 22 lutego.Niestety ale zapomnialam wziasc jednej tabletki (najprawdopodobniej) 28 lutego.Zorientowalam sie ze wzielam o 1 za malo dopiero 2 dni pozniej i dopiero wtedy wzielam 2 naraz.Niestety ale akurat 23 rano kochalam sie z moim chlopakiem.Podejrzewam,że jestem w ciązy...jaka mam szanse,ze nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmIlA 23081985
hej mam problem zapomniałam połknąć tabletki o tej porze co trzeba a minęło już pond 15 godzin i najgorsze jest to że dziś w nocy kochałam sie z mężem i dopiero rano uświadomiłam sobie że wczoraj o 18 powinnam łyknąć tabletkę co ja mam teraz zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedz aca
czesc dziewczyny chciałam się Was zapytać ponieważ od niedawna a w zasadzie od meisiaca biore pigulki czy jak skonczy sie te 21 tabletek i pozniej przez 7 dni sie nie bierze to czy przez ten okres tych 7 dni tez sie jest zabezpieczonym? i czy picie pokrzywy ktora jak wiadomo powoduje oczyszczenie organizmu spowalnia dzialanie pigulki? jezeli znacie odpowiedz to proszę powiedzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam Pyutaniwe
mam pytanie do was: czy jak mój- mnie myział ptaszkiem po piersiach- to moge być w ciąży?????? czy plemniki jakos mogły "przeskoczyć" po moim ciele i dostać sie do pochwy??? ponoć one są bardzo ruchliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z całą pewnością cie zainsemin
zainseminował Ale Wy jesteście mądre inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam
Mam pytanie! Chce rozpocząc wspolzycie z moim chlopakiem (to bedzie dla nas obojga pierwszy raz) i chcemy to zrobic ale z glowa!Widze ze wiekszosc z was popiera tabletki anykoncepcyjne, dlatego chcialabym sie zapytac czy jesli pojde do ginekologa(jeszcze nigdy nie bylam)to czy on bedzie musial mnie zbadac by je przepisac? i mniej-wiecej w jakich cenach jest taka antykoncepcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam
jesli tylko po piersiach to to nie mozliwe! Bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura280306
witam mam problem. podczas zażywania trzeciego opakowania tabletek novinette dostałam miesiączkę biorąc 12 tabletkę.przerwałam branie tych tabletek bo niewiem co sie dzieje.co dalej? pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronisia525
CZy moglby mi ktos kto naprawde sie zna odp na takie pyt: Czy u kobiety która zaszła w ciążę podczas brania tabletek antykoncepcyjnych krwawienie z odstawienia nie pojawi się? Jak poznac ewentualną ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×