Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

witam :) Ja też się przywiązuję do rzeczy, szczególnie (paradoksalnie) do tych małych kubek, pióro, jakiś bibelot. Powiem więcej jesli jakiejś rzeczy niemogę znaleźć to jestem przekonanana, że ta rzecz siedzi gdzieś ukrtya w kącie i chichocze ze mnie( (hihi -tu jestem)-innymi słowy wierzę w złościlwość przedmiotów martwych :) Dziweczyny-trezba ratować Stica -na innym forum dla singli, gdzie przypadkiem go spotkałam-ciągle pisze o \"Lidlu\" i propnuje tam OBCYM randki, tutaj też ciglle o tym gada i dziwi się, że nie podejmujemy tematu....moze coś mu się tam przydarzyło...trzeba to zbadac i pomó chłpakowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic taki się zrobił desperados? ;) landr. daj linka do tych singli, zobaczymy na własne oczy co w trawie piszczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladni ----> Hahahahaha a co maci na mnie monopol :P Witam wszytkie kobety - pozdrówka z Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, 9 stron wątku, nie chce mi się czytać!... ;) :P no i jak stic, wyrwałeś jakąś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninno_-----> Nawet nie mam zamiaru nikogo wyrywać, landi jak to kobieta tj: idziesz z kumplem na jedno piwo a ona stwierdza że wypiłeś dziesięć :P. Przekonuje się, że samemu też jest fajnie a ponadto moje życie to nie tylko forum :D Teamt ogólny: Chcę aby czarni mieli własne awatary i dostęp po pewnej ilości wysłanych postów do nowych emotów itp...wtedy bycie pomarańczowym to jak bycie w tłumie - czemu czarni nie mogą mieć takich ustawień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avatar jest to znak graficzny (najczęsciej o rozmiarze 50x50, 60x60 lub 100x100 pix) odróżniający jednego użytkownika od drugiego...wtedy forum nie jest takie płaskie jak naleśnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że Stickiem-to forum od strony technicznej jest cholernie chaotyczne...teamty się powtarzają, dużo jest tematów smieci, duzo lepeij wygląda forum na wizażu-jest bardziej przejrzyste, porządne, ma lepszą wyszukiwarkę, mozna szukac nie tylko po tematach ale także po osobach, tematy są fajniej poukłądane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx for explanation. muszę się przyznać, że takie rzeczy jakoś niezbyt mi robią różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio landi ma rację - technicznie tamto forum jest fajnie zrobine wiele opcji ale dopiero po zalogowaniu itp. Graficznie kafe mi się bardziej podoba ale zupełnie nic się tu nie dzieje a użytkowników jest dosyć sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Słuchajcie, ja jestem na tym forum...hmmmm...od jakichś 3 lat w doskokach...ono jest niereformowalne :P Były prośby o obowiązkowe logowanie, szukanie wypowiedzi po nicku, zmianę pokrzywionej pani ;) i nic... takie to forum, ale jak chcecie mogę was \"zaprowadzić\" na takie forum, chociaz jestem obrażona na nie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgieka
a ja jestem tu od jakiegoś roku :) Słyszeliście sa już nominacje do Oskarów :) Mój faworyt Joaquin Phoenix dostał nominację w kategorii Aktora Pierwszoplanowego - mam nadzieję, że dostanię te nagrodę :) Powinien dostac ją już za Gladiatora ale ten quasi aktor Benicio del Toro w ramach zrównywania szans mu ją wyrwał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jednak ktoś tu zagląda! bo już myślałam, że wszyscy siedzicie na singlach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszytkich---->Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaat, że co ja niby jak tam sobie posiedzę to już mnie skreślacie, ja bardzo lubię ten topik i wszytkich tu obecnych i nieobecnych :). Co ustalone jest w sprawie spotkania bo ja pewnie w czwartek albo piętek znowu muszę wyjechać a chcę się z wami zobaczyć ;) Fetish----> a zkim ja nie gadam, matka mnie nie nauczyła starej zasady to gadam w końcu to forum - mam milczeć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenish
nie po to tu jestesmy by milczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hę??? Nie czaje - tępy jestem, od 7:00 na noga - inne miasto do tego...jaka literka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
hello Robaczki :) No własnie to spotykamy się czy nie?? Bo znowu zaczynają mi się plany krystalizować a nie chciałabym ominąc kolejnej randki w ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×