Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

a ja natrafiłam na jakiś durny topic w stylu \"wionsy nie bedzie\" i lata zresztą też:( nienawidzę tej naszej pogody -w sumie jedna blizej niezidentyfikowana pora roku ...no moze w porywach do dwóch ale to i tak marna pociecha. Dziś to chyba w kaloszkach wybiorę się na miasto..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni ----> W gumowacach z filcem - zrobisz furorę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli gumofilcach - o jezu już mnie odmużdza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie no jestem jak warzywo rano temp 35 i 9 a teraz równo 36 słabo mi aż sie z domu wyjść boję a ta pizda mi dwa dni zwolnienia dała...ide prywatnie do prawdziwego lekarza tylko za co te składki KURWA!!!!!!!!!!!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi>> polecam Centum Damiana - tam sa naprawde fajni lekarze :) wklep w googla i szoruj na Foksal Landi>> ha ha ha to ty masz taki sprzęt jak kaloszki :D nie wyobrażam sobie Ciebie w tak gustownym stroju... normalnie jeszcze beret i na blokadę dróg :P A mnie dalej cholera bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh centrum wczoraj obcykałam ale mnie nie stać, styknie mi tutejszy prywatny no ja jeździć po wawie nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi coś rozbiera, Śliwke coś bierze - jakiś erotopik się robi ?? Mnie może zaczną w pracy molestowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co kaloszki fajna rzecz :) mozna wejsc do kałuży i w niej skalac do woli -doprowadzjąc do szłu innych przechodniów Blondi----> rozumiem Twoje wkurwienie doskonale....zyczę wytrwałości i mniej chorób bo to jedyne wyjście:) Centrum Damiana jest dobre ale dla zwykłego śmiertelnika niestety drogie. Ty Sliwka pewnie masz to wykupione z pracy. Stic ---> Ty byś chyba jednak chciał żeby jakas Cie troszkę napadła....tak jak we śnie tylko, że ładniejsza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam! Mam jeszcze u Was szansę? ;-) Śliwka, dziękuję za namiary za pomoc prawną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labdi---->Ja nawet sytuacje prowokuje - chodzę po 22:00 i nic - zupełnie nic :) Cze Chicq - miło Cie czytać, że wróciłaś do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chic 🌻 no więc jak się zdecydujesz dzwoń do nas :) Do Damiana chodze prywatnie - nie jest tanie ale w końcu zdrowie jest jedno zaciskam zęby i płacę ;) dobra uciekam - do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka masz rację dlatego każdą kase wydam na ginekologa czy stomatologa, ale zwykłe przeziębienie to bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka---> ja po prostu znam kilku szczęśliwców, którzy mają wykupiony pakiet opieki medycznej w centrum damiana przez firmy w których pracują. Chic---> fajnie, że jesteś:) spróbój też z tym Stowarzyszeniem (primum non,,,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> w końcu pamiętam swój sen. Sniło mi się, że jestem w ładnym domu koło lasu, w którym były 4 koty i mój pies. No i ja gadałam z tymi kotami i one ze mną też....:) zapytałąm się jednego, pamiętam bardzo dokłądnie to był leśny kot norweski (on zachowuje się trochę jak pies, chodzi przy nodze na spacerze itd) no zapytałam się go czy jak pójde z nim na spacer to czy będzie się rzucał na psy???a on mi odpowiedział, że chyba nie bedzie ale tak na 100% to nie moze obiecać a potem spojrzał się trochę łobuzersko i z innymi kotami pobiegł do mojego psa żeby z nim gadać a moj mały pies starsznie się bał... wiem, że przy Twoich snach to w suemie niewiele ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo everybody! :) I\'m back! było superowo, wytańczyłam się i w ogóle, nawet złapałam welon! oj, działo się! ;) a tu widzę chorowanie, marudzenie, dziwne sny... ;) zostawić Was na chwilę i jakieś dziwne klimaty... ;) Chic, wyzdrowiałaś na dobre? Blondi, a Ty może po prostu niedogrzana jesteś? :P pozdrówki i miłego dnia, i żeby nie był tak ciężki, jak wczorajszy (tego to bardziej sobie życzę... po wczorajszym...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Łabędzice Landi--->Spoczens - u mnie bez tabcinu to tylko takie mam flashbacki - masz jakies fajne filmy ?? Blondi--->:) Jakaś Ty bojowa w chorobie Ninna_-->No to chyba dobrze ?? Where is Plum ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Wiesz Ninna człowiek się przegrzeje, potem wylezie rano na zimnice i zawieje no i dupa :P Chyba już nie muszę do lekarza, miałam sesję leczniczą w nocy :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim :) Ja zaglądnę na dłuzej później - teraz mam straszelnie dużo roboty :O :( ninna - ja nie chcę być przesądna ale welon to welon :P Blondi >> :D Słuchajcie może 03 marca powótórka z rozrywki :) przy browarku?? spadam w akta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam trochę mi się zaspało....:) Ja niestety przez najbliższe 3 miesiące odpadam z imprez piątkowych bo wtedy od 20.15 do 21.45 mam tańce...to znaczy mogę się ustawiać po...ale sądząc po ostatnich spotknaniach o 22 to wy się zmywacie :( moze zaczniemy po prostu balowac od 222 a nie do.....:P Ja 24 marca wybieram się do Piekarni moze ktoś bedzie chciał się przyłaczyć???? aha jak chcecie się trochę pobawić do daję link do słownika angielsko-japońskiego a tym samym ogłaszam konkurs na imię dla mojej puchatej kulki:) Tylko pamiętajcie ja wierze w to ze imię poniekąd determinuje charakter.... http://www.dicts.info/di1.php?k1=1&k2=108 Stic----> flashbacków zadnych nie miewiam najwyżej \"dejawi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blądi---->A co Ty w domciu siedzisz...?? Pozycz sobie jakis film :) Proponuje \"Malarz i jego przygody z pedzlem\" ;) Landi--->Ale konstruujesz jakąś ekipę ?? Jest tam door selection ?? Co za muzyka - czy mają bułki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic no siedzę jeszcze tylko dziś, jutro do roboty :o W domu mam co robić tylko ciężko się zwlec do np odkurzania :P Landi ja na nocne eskapady tylko ze swoim facetem, no chyba, ze coś mi się odmieni ;) Czekam na wiosnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic----> muyka bedszie pewnie hose lub progressive house i pewnie trance..bułek nie będzie ale będą draże.....niekoniecznie z biedronki:) wiem, ze nie kazdy to lubi ale przeciez chodzi o to zeby się spotkać i pośmiać -zresztą chill out tez bedzie Idziemy tam ze znajomymi + część naszych starych znajomych robi tą imprezę. Wydaje mi się, że będzie fajnie:) Blondi-----> przeciez wiem, że Twój luby nie puściłby Cię samą na całą noc...dlatego zaciągnij go ze sobą. Ja swojego wyjątkowo ciągać nie będę musiała bo po prostu on lubi takie imprezy. OLALISCIE moj konkurs na imię dla psa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja swojego pewnie nie wyciągnę, ale zobaczymy ;) Ja jakoś nie mam pomysłów na imię...ostatnio mnie kumpela powaliła nazywając rybkę-bojownika Hell Boy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo fuuuuuck :O dlaczego ja mam tyle pracy :O a mogłam zostać bibliotekarką i całymi dniami czytać dla przyjemnosci... Landi ja pamiętam o tym imieniu dla kuleczki ale jeszcze się nie wczytałam ;) Co do imprezy - ja to mam wtedy weekend zajęty - ale może next time. A jak spędzacie ostatni weekend karnawału?? Jakieś konkretne balety z drazami w tle?? Ja będę szalała z prokuratorami - pewnie bedzie wypas :P bo co jak co ale na zabaiwe to oni sie znają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×